Skocz do zawartości

Lubczyk Cars BMW F800S straszna mina


kubagsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-f-f800s-85ps-abs-28tys-km-okazja-tarnow-07r-ID6y5B3R.html

 

Widziałem tylko 2 takie na allegro. Jeden powyżej, drugi w Dęblinie dawniej...

Motocykl miał poważny wypadek. Zdradza go 1 szczegół, gdzie sprzedawca żydzi 400 zł, by to ukryć. Nie będę podawał co to takiego, bo handlarze się zcwanią.

Oczywiście opisany jako bezwypadkowy.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. nalepkę zjadło na zadupku . Głebiej nie chce mi się wnikać bo jak za długo patrze na tego paszteta to mie na wymioty zbiera :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie o wyglądzie F800 . Połaczenie cięzkiego kaca i nadmiaru wyjaranego cracku musialo towarzyszyć zespołowi projektującemu wygląd tego cuda. Ale to moja subiektywna opinia :D To stare f800 to jakoś wyglądało ale to ? :blink:

A nalepa może kosztować 4 paczki . Ja tylko zauważyłem jej brak i nie wnikam czy jest coś jescze .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubagsx napisal, ze 1 szczegol zdradza powazny wypadek wiec zastanawialem sie co to moze takiego byc.

 

Co do wygladu to prawda ze wyglada specyficznie i moim zdaniem brakuje mu sporo do stylistyki japonczykow ale musze powiedziec ze mam S-ke tylko w czerwonym i lepiej wyglada niz zolty. ;p

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o widoku z boku czy z przodu? I na co patrzysz konkretnie?

Ja w nim nie widze nic czego w moim F800S by nie bylo (ale ze mnie zaden ekspert).

 

YUBY po czym to poznajesz? Od razu mowie, ze ja sie nie znam, a chcialbym sie dowiedziec jak mozna cos takiego zauwazyc.

Edytowane przez czaszi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...