Skocz do zawartości

Doświadczeni motocykliści, a prędkość


shd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaaaaaaaaaaaa, w zimie tez pewnie na letnich jezdzicie,

Judas

 

jak chcesz trollazobaczyc, to spojz w lustro !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jak już pisałem trol to skundlony ni to szkop ni to polak który musiał opierdalac gałę wszystkim po kolei żeby tylko udowodnić że jest super szkopem a na Polskę ma wyj**ane



Taaaaaaaaaaaaaa, w zimie tez pewnie na letnich jezdzicie,

kurcze zimowe opony to wynalazek ostatnich powiedzmy 20 lat

samochody jeżdżą zdecydowanie dłużej

i jakoś nie pamiętam żeby w momencie wprowadzenia zimówek jakoś lawinowo spadła ilość wypadków

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zimy były duuużo bardziej ....zimowe .

Ta zima jest stosunkowo mocno zimowa - przynajmniej pod względem ilości śniegu tu na południu.

Ja jeżdżę w zimie jak tylko nie ma śniegu na drodze. Zwykle przy temperaturach plusowych. Najzimniej (-8) było jak jechałem do Nowego Sącza. Najgorsze warunki to tzw. około zera. Wtedy topi i zamarza i bywa bardzo ślisko. Wolę do takiej jazdy moto mocno hamujące silnikiem z oponami szosowymi.

Edytowane przez Wertyder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Konrad, noze nastepnym razem, zamiast wyjezdzac " z dupy " dobierz troche inaczej slownictwo, to i ja je tez inaczej dobiore.

 

Naprawde mam Ci tlumaczyc jak wyglada zakres oracy opony motocyklowej w zaleznisci od temperatury, no wezzzzzzzzzz.

 

A dla calej reszty, to radzil bym przemyslec, dlaczego w Europie osrodki nie egzaminuja w czasie Listopad - Marzec-Kwiecien.

 

Jezeli nie dojdziecie, to szukajcie Google Twoim przyjacielem.

 

buziaczki

 

:icon_mrgreen:

 

Nie wiem co za bzdury opowiadasz, ja zdawałem w listopadzie ,przy 5°C, w lekkim deszczu i na motocyklu bez ABS (A). Ale to NIemcy były ,nie Polska. Od 15 listopada kursant przejmuje odpowiedzialność za pogodę, tzn. masz termin i w tym dniu pogoda nie dopisała ,to egzamin będzie przesunięty ale kasa przepada i tak do 15 marca. Jedynym warunkiem ,który musi być spełniony, aby egzamin się odbył, to temperatura min. 5°C.

 

 

Bei Zweiradprüfungen während der Winterzeit gilt folgende davon abweichende

Regelung:

Im Zeitraum vom 15. November bis 15. März trägt der Fahrerlaubnisbewerber das

Risiko des witterungsbedingten Ausfalls der Prüfung; das heißt, die Prüfgebühr ist

in einem solchen Fall verfallen.

Es besteht Einvernehmen, dass Zweiradprüfungen grundsätzlich nicht durchgeführt

werden, wenn

• die Fahrbahnen schneebedeckt sind

• die Fahrbahnen stellenweise Glatteis führen.

 

 

Co nie zmienia faktu ,że guma na zimnie ''twardnieje'' i powinno się wziąć to pod uwagę jeżdżąc w chłode dni, ale na szczęście dziś mamy kilka mieszanek w jednej opnie tzw. 2C lub 3C.

 

Tutaj przykład jak się zachowują M Road 5 poniżej zera :

 

Mam wrażenie czytając Twoje posty ,że jesteś przykładem tej starej emigracji co się niemcami nazywają ,a Niemcy mają z nich polewę. Zresztą ja też.

 

Edytowane przez Daw_Sauerland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie komuś świat się zawalił. Nic już nie będzie takie jak kiedyś. :laugh: :laugh:

Daw, dzięki za ten filmik! :clap:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem co za bzdury opowiadasz, ja zdawałem w listopadzie ,przy 5°C, w lekkim deszczu i na motocyklu bez ABS (A). Ale to NIemcy były ,nie Polska. Od 15 listopada kursant przejmuje odpowiedzialność za pogodę, tzn. masz termin i w tym dniu pogoda nie dopisała ,to egzamin będzie przesunięty ale kasa przepada i tak do 15 marca. Jedynym warunkiem ,który musi być spełniony, aby egzamin się odbył, to temperatura min. 5°C.

 

 

Bei Zweiradprüfungen während der Winterzeit gilt folgende davon abweichende

Regelung:

Im Zeitraum vom 15. November bis 15. März trägt der Fahrerlaubnisbewerber das

Risiko des witterungsbedingten Ausfalls der Prüfung; das heißt, die Prüfgebühr ist

in einem solchen Fall verfallen.

Es besteht Einvernehmen, dass Zweiradprüfungen grundsätzlich nicht durchgeführt

werden, wenn

• die Fahrbahnen schneebedeckt sind

• die Fahrbahnen stellenweise Glatteis führen.

 

 

Co nie zmienia faktu ,że guma na zimnie ''twardnieje'' i powinno się wziąć to pod uwagę jeżdżąc w chłode dni, ale na szczęście dziś mamy kilka mieszanek w jednej opnie tzw. 2C lub 3C.

 

Tutaj przykład jak się zachowują M Road 5 poniżej zera :

 

Mam wrażenie czytając Twoje posty ,że jesteś przykładem tej starej emigracji co się niemcami nazywają ,a Niemcy mają z nich polewę. Zresztą ja też.

 

 

Zawsze znajedzie sie conajmniej jeden Besserwisser, ba czasami nawet bedzie ich wiecej. :icon_mrgreen:

 

Mozesz mi powiedziec ile egzaminow przeprowadziles / w ilu brales udzial ?

 

Cos tam slyszales, cos tam widziales a jeszcze mniej przezyles ! :icon_mrgreen:

 

Wszystko jest cacy, gdy podczas egzaminu nic sie nie stanie. Jak sie stanie, to masz na dziendobry prokuratora na karku bo - Kursant nie musi wiedziec a szkolacy niestety musi i mogl przewidziec. Tyle co do przeprowadzania egzaminu w Niemczech.

 

Jezeli ja pisze cos generalnie to rozumioem przez to generalnie a nie przypadki gdzie ktos uwaza /wie lepiej i robi to co mu sie wydaje, ze jest OK.

 

Tak jak sam napisalem, sam wsiadam w zimie na DR 350 bo lubie. Ale to ze ja wsiadam nie znaczy, ze polecam to kazdemu. I to trzeba zrozumiec :icon_mrgreen: JAk widac piszac popolskiemu wiekszosc niestety NIX VERSTEHEN :icon_mrgreen:

 

Co do Niemiec, to przecy jako rezydent wiesz, ze do motocykla mozesz zalozyc gumy ktore Maja dopuszczenie do ruchu do tego motocykla Unbedenklichkeitsbescheinigung wiec na dziendobry to co piszesz mozeszsobei w swoje gumofilce wsadzic. Po wypadku ubezpieczyciel stwierdzi, ze opony ktore miales nie bylydopuszczone i odszkodowania nie wyplaca.

 

Wstawiles filmik, i czego on dowodzi ? Naprawde chcesz sie zrownac z tym gosciem tkory ten motur prowadzi ? Mysle, ze troche bedzie Ci do niego brakowac.

 

Co do Twojej argumentacji co mozna to mote zadaj sobie trudu i napisz mi dlaczego wiec w Niemczech wiekszosc rejestracji jest sezonowych od

 

04 - 10 ( lwia czesc )

 

03 - 11 ( mala grupka )

 

caloroczne - nieliczne wyjatki

 

Wychodzi na to, ze wiekszosc ma troche wiecej rozumu niz przecietny Polak ktory - 10 w realu siedzi w domu przy kaloryferze a na Forum klepie bezmyslnie po klawiaturze, ze on to i w - 10 :icon_mrgreen:

 

Wisienka na torcie na koneic -> Tychy sie wypowiedzi co do mojej osoby i obywatelstwa

 

Meinungen sind wie Arschlöcher - Jeder het eins ! :icon_mrgreen: Jak nie zrozumiales, daj znac, przetlumacze ! :icon_mrgreen:

 

Wpisz synek wiek w Profil, choc jak mysle, nie wiele da, bo nikt tego nie weryfikuje :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don't d´feed the troll and stop making stupid people famous ;)

 

P.S. Synek to cie ro***

 

Wierz lub nie DE jest usłana takimi ludźmi jak ty ,którzy wyjechali w latach 70-90 do DE i teraz są świętsi od Niemców, ale to jest historia na na dłuższą opowieść. Jeśli nie zrozumiałeś mogę ci przetłumaczyć.

 

Co do gum ,przecież to się tyczy rozmiaru i typu ogumienia ,a nie producenta,a nie mieszanki. Chyba ,że insynuujesz ,że masz dopuszczenie tylko dla danego producenta i typ mieszanki.

 

Protip : jak udzielasz się na polskim forum to pisz po polsku. W windows możesz mieć tyle języków ile chcesz. Wybierasz język klawiszami win+space(Leertaste)

Edytowane przez Daw_Sauerland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ksa takie teksty nie działają . on wyszkolił 7645473 szkopów i wie wszystko najlepiej

Jest bardziej germański niż wnuk himlera czy gebelsa razem wzięci :biggrin:

po polsku nie pisze bo nie ma polskich liter :biggrin:

A już nawet w 80tych latach w filmie kochaj albo rzuć mówili że każdy który przyjeżdża do Ameryki miesiąc wcześniej jest bardziej amerykański niż rodowici .

Dotyczy to tak samo USA szkopów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don't d´feed the troll and stop making stupid people famous ;)

 

P.S. Synek to cie ro***

 

Wierz lub nie DE jest usłana takimi ludźmi jak ty ,którzy wyjechali w latach 70-90 do DE i teraz są świętsi od Niemców, ale to jest historia na na dłuższą opowieść. Jeśli nie zrozumiałeś mogę ci przetłumaczyć.

 

Co do gum ,przecież to się tyczy rozmiaru i typu ogumienia ,a nie producenta,a nie mieszanki. Chyba ,że insynuujesz ,że masz dopuszczenie tylko dla danego producenta i typ mieszanki.

 

Protip : jak udzielasz się na polskim forum to pisz po polsku. W windows możesz mieć tyle języków ile chcesz. Wybierasz język klawiszami win+space(Leertaste)

 

Synek, Trola to zobaczysz jak spojrzysz w lustro ! To raz

 

Dwa, nie odpowiadziales mi na zadny postawione pytanie. Za glupi jestes czy po prostu trolujesz ? Bo jak widze z wiadomosciami cieniutko !

 

Co chcesz mi tlumaczyc ? ze w doopie byles i gowno w sowim krotkim zyciu widziales ?

 

Naprawde mam ci tlumaczyc jak w Niemczech wyglada Unbedenklichkeitsbescheinigung jezeli chodzi o opony do motocykli ?

 

Pisze po polsku, tyle, ze madrej glowie dosc po slowie, nie trafia do ciebie, nie czytaj albo skoncz szkole, jak sie niema do czego przyp*** do najlepiej do ortografi a jeszcze lepiej do polskich znakow :icon_mrgreen: Blysnales, niema co ! :banghead:

 

A roz*** mozesz sprobowac. :icon_mrgreen: Juz sie boje ! :icon_mrgreen: A na razie die szkolic takich inteligentow jak ty :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwa, nie odpowiadziales mi na zadny postawione pytanie. Za glupi jestes czy po prostu trolujesz ? Bo jak widze z wiadomosciami cieniutko !

 

 

Andżej, ale ty też nie odniosłeś się do kwestii dlaczego PR5 klei poniżej zera. Bo umówmy się, twierdzenie że to kwestia kierowcy jak tak bardzo z dupy że bardziej się nie da. To już lepiej przemilczeć.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...