Skocz do zawartości

Śladami Boruty III - Borki k. Smardzewic 4-5 września 2004!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pamiętacie to???

 

Mamy plana!

Zwołujemy małe spotkanko grup Wschód i Zachód (ale nie tylko).  

Termin spotkania - 3-4 maja 2003 - długi weekend, ale nie do końca. Tylko sobota i niedziela, coby rodzinki jakiś pożytetk z nas miały.  

Miejsce spotkania Łęczyca w okolicach Łodzi. Miejsce wybrane nieprzypadkowo....

 

A to pamiętacie???

 

Mamy plana!!!  :buttrock:  :evil:  :evil:

Spotkanie w Łęczycy bis!!! Boruta-torreador i Duka-byk Reloaded etc itd itp, hehehe!

Data:  20-21 września 2003, weekend.  

Spotykamy się w sobotę około 12-13, a imprezę kończymy po otrzeźwieniu umysłów w niedzielę.

 

Jeśli tak, to świetnie, bo właśnie.... no no no??? Tak jeeeeest!!!!!!!!

 

[center:cefa0e4801]MAMY PLANA!!!

ZLOT FORUMOWY

"ŚLADAMI BORUTY III BORKI'2004"

 

Paweł i ja - w imieniu wszystkich forumowiczów - zapraszamy na tradycyjny Zlot Forumowy, a więc kontemplacyjne spotkanie miłośników jednośladów, przy poezji, zachodzącym słońcu, świereszczeniu świerszczy oraz herbacie miętowej ;) ;) ;) Dobła dobła, znacie trochę forumowe imprezki, a tym bardziej Zloty spod znaku "Śladami Boruty..." Także szykujcie się na mega-party ;) ;) :crossy:

 

[center:cefa0e4801]Tym razem ślady Boruty powiodą nas do Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego Borki koło Smardzewic nad uroczym Jeziorem Sulejowskim. [/center:cefa0e4801]

 

Patrząc na mapę to coś w stylu środka Polski - Smardzewic szukajcie w trójkącie między Tomaszowem Mazowieckim (jadąc od północy), Piotrkowem Trybunalskim (patrząc od zachodu) a Opocznem (jadąc ze wschodu).

 

Oto mapka dojazdu:

drogi_d.gif

 

Orientacyjne odległości do Borków wynoszą: TOMASZÓW MAZOWIECKI 5 KM , SULEJÓW 20 KM, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 25 KM, OPOCZNO 30 KM, RAWA MAZOWIECKA 30 KM, BEŁCHATÓW 50 KM, ŁÓDŹ 55 KM, RADOM 100 KM, KIELCE 105 KM, CZĘSTOCHOWA 105 KM, SIERADZ 110 KM, WARSZAWA 115 KM, KATOWICE 170 KM

 

Oto szczegółowa mapka dojazdu:

Mapa.gif

 

Teraz sprawy organizacyjne:

 

- data Zlotu: weekend 4-5 września 2004.

 

- kto chce może być wcześniej - ja wybieram się tam już w piątek 3 września późnym popołudniem.

 

- miejsce Zlotu: OSW Borki koło Smardzewic nad Jeziorem Sulejowskim.

 

- pełne info o Borkach tutaj: http://www.borki.pl/glowna.html

 

- na razie zrobiłem rezerwację na 10 domków 3-osobowych, a więc dla 30 osób. Istnieje jednak możliwość dorezerwowania więcej miejsc, ale do czasu. O rezerwacji decydować więc będzie data zgłoszenia i wpłacenia pieniędzy za Zlot, ale o tym niżej.

 

- koszt za dobę za domek wynosi 96 zł, co oznacza 32 zł na osoby za dobę. Plus 1 zł opłaty miejscowej od osoby. Tak więc koszt za dobę od osoby to 33 zł.

 

- listę zainteresowanych obecnością na Zlocie zbieram do około 6 sierpnia, aby przyrezerwować domki na amen (w zależności od zainteresowania zamówię konkretną liczbę domków).

 

- biesiadujemy na świeżym powietrzu, na tzw stanowisku grillowym (coś jak w Starym Młynie w Bolcu).

 

- zamawiam grilla, jeszcze nie znam kosztów, ale myślę, że wyjdzie koło 50 zł od osoby (tak jak w Bolesławcu). Postaram się tak ustawić menu, aby jeszcze koło 2 w nocy było coś do przekąszenia. Czekam na telefon od gościa w sprawie wieczornego grilla, więcej informacji później.

 

- postaram się o ognisko. Jeżeli nie będzie padać nie powinno być z tym problemów. Więcej informacji później.

 

- z alkoholem robimy jak zawsze, a więc załatwiamy sobie sami - szkoda przepłacać na kega piwa z restauracji. Każdy na miejscu zaopatrzy się w prowiant. Będzie dobrze. Kto co lubi - ten piwko, tamten winko, trzeci borygo ;)

 

- jakby co na miejscu jest restauracja. Ceny: wyżywienie całodzienne - 40 zł, śniadanie- 8 zł, obiad 16 zł, kolacja 12 zł. SPECJALNOŚĆ KUCHNI - POTRAWY Z MIĘSA STRUSIA. Do tych co przyjadą w piątek - na kolację wcinamy strusia!!!

 

- jakby co na miejscu jest bar, drink-bar z alkoholem.

 

- sklepów w okolicy też jest niemało.

 

- teren ośrodka jest opłotowany, ale nie ma parkingu strzezonego. Dowiem się, ile kosztowałoby wynajęcie ochrony na noc. Więcej informacji później.

 

- w sprawach finansowych - pieniadze za udział w Zlocie zbieram z góry!

 

- jaktylko będzie znana ostateczna kwota, zainteresowanym wyślę na PW nr konta, na które należy wpłacić pieniądze za udział w Zlocie. Pozwoli to wszystkim oszczędzić nerwów na nieodpowiedzialnych rezerwacjach.

 

- każdy zlotowicz, przed otrzymaniem klucza od pokoju w domku, będzie poproszony o dokument tożsamości i zarejestrowany na Zlocie. To na wypadek, gdyby komuś przyszła do głowy ułańska fantazja i zaczął niszczyć okolicę. Ani Paweł ani ja nie zamierzamy swoimi nazwiskami brać odpowiedzialności za takie wyskoki. Po "spisaniu" danych będzie drogra wolna ;)

 

- zjeżdżamy się bez względu na pogodę! Podczas Śladami Boruty I padało jak diabli, podczas Śladami Boruty II pogoda też nas w drodze powrotnej nie rozpieszczała.

 

- biercie aparaty, coby jak najwięcej zdjęć było z imprezki.

 

- co bardziej zapobiegliwi mogą oddać klucze rozsądnemu "klucznikowi" (może Avalon jak zawsze ;) ).

 

- temat umieszczam w Piwie jako ogłoszenie, w końcu to nie jakaś tam przejażdżka, ino Zlot Forumowy!

 

- mnóstwo rzeczy jeszcze nam się na pewno przypomni i będzie trzeba obgadać, np kto, z kim, skąd, na czym, kiedy, o której jedzie :lol: :lol: :lol: :lol: Jak zawsze :evil:

 

[center:cefa0e4801][shadow=black:cefa0e4801]Już niebawem mega impreza forumowa w Borkach!!! Ale będzie biba!!! Takich imprez, wierzcie mi, się nie zapomina! Świadkowie potwierdzą!!

 

[center:cefa0e4801][shadow=black:cefa0e4801]WOLĘ BORKI OD MAJORKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Katowic 160 km + 70 do Krakowa + 100 do Nowego Sącza = 330 km

Niestety nie na mój sprzęt i nie na moje możliwosci "sprzętowe ofcors"

Aczkolwiek, jako bywalec ZLOTU FORUMOWEGO NR1 powiem Wam, że tego się nie zapomina. Kto nie był - musi tam być.

 

No robię reklamę :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam tak:

 

Jakie mam szanse ma znalezienie się tam z Wami, jeśli za 8 godzin będę w pociągu jadącym na południe, a wracam do domu "dopiero" 7mego sierpnia?

 

Zakłądając, że spóźnię się z opłatami itd. mógłbym się do kogoś (za opłatą) doczepić? Mam na myśli głównie nocleg, bo formalną chęć udziału w zlocie wyrażam już teraz. Kłopot w tym, że ogłoszenie dostrzegam dopiero teraz, i nie będę miał jak zgłosić się w oficialnym terminie. Odpowiedź przeczytam dopiero w sobotę 7.VIII. Mam nadzieję, że (jeśli będzie) ucieszy mnie :buttrock: Mam nadzieję, że do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Embe, ze spokojem. Jeżeli 7.08 będziesz już na forum to się Ciebie dopisze. Bylebyś chciał wziąć udział w Zlocie. Czasu jeszcze będzie trochę na zmiany, także bez ciśnienia, wypoczywaj teraz, a we wrześniu witaj na Zlocie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy trzeba wynajmować domek czy da się gdzieś w pobliżu rozbić namiot? Drugie pytanie - czy trzeba płacić za grilla czy można sobie rozpalić ognisko i kupić samemu trochę wędliny?

 

Na razie tylko wypytuję a nie zgłaszam udział bo nie wiem czy do tego czasu nie będę w pierdlu siedział za mandaty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do namiotów - kto chce z namiotem - nie ma sprawy - trezba to tylko uzgodnić co i jak z grillem i innymi opłatami. Z takimi sprawami proszę indywidualnie do mnie albo co Dominika.

 

Trochę gadania porządkowego :Tak więc :

 

1. nie sprowadzamy Wieśniaczek.pl itp. Wyjazd jest forumowy i ma taki pozostać.

2. nie robimu burdy - postarajmy się zachowywać choć trochę normalnie .

3. nie wkręcamy się na inne imprezy (np, wesela, heheheh)

4. nie palimy kacia po "spożyciu" - zaczyna się picie = motocykle na parking a kluczyki w depozyt, jak ktoś ma wątpliwości czy będzie w stanie zapanować nad chęcią pośmigania.

 

Dajmy czadu, ale tak, by rano się nie musieć wstydzić !!![/b]To tyle z mojej strony w temacie - ja oczywiście jadę, nie moze być Sladami Boruty bez Boruty 8)

 

POzdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się nie zdarzyło bym opuścił imprezę forumową i uchowaj boże od tego.

Oczywiście będę.

 

to świetnie, że mają kort tenisowy :!:

zawsze chciałem pojeździć po takowym XTką :evil: :buttrock:

 

czy będzie w pobliżu jakieś wesele, jako jedna z atrakcji naszego spotkania :?: :evil: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata za grill powinna być obowiązkowa !! Nie wyobrażam sobie sytuacji że ja wp.... kiełbaski a koło mnie ktoś patrzy z zazdrością i ślinka mu kapie na ziemię. Wobrażam sobie natomiast że ktoś dosiada się do stołu wp... aż mu się uszy trzęsą a ktoś inny płaci, albo jeszcze gorzej dla płacącego brakuje koryta.

Bawisz się - płacisz.

Tak wstepnie deklaruję swoją obecność, ale moje stare kości wymagają domku, termin trochę dla mnie nie pasowny ale ...

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna ustawic namiot tutaj jest cennik

 

http://www.borki.pl/kompleks_sp_rek.html

 

 

Ja wpadam z namiotem.Jako ze nie bede widzial forum do konca sierpnia to bede informacje czerpał u Dominika.

 

Nie wiem jak tam sie dostane ,ale ja juz cos wymysle.W najgorszym wypadku jade tam PKS-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proszę o wpisanie na listę. Oczywiście będę... chyba że wcześniej gdzieś się rozpie**olę.

 

Co do zagadnień organizacyjnych - Zbycho ma rację, nie róbmy dziadowstwa: jak ktoś woli w namiocie, jego brocha, ale na żarcie i takie tam musi być standard. Kto jest na zlocie - musi skorzystać. Na śniadanie pójdzie kto będzie chciał, czy w piątek na kolację, ale w sobotę nie ma lekko. Żarcie wliczone we wpisowe.

 

BTW, co mają wieśniaczki.pl do organizacji? Jak komuś się uda coś przygruchać, to tylko cześć mu za farta! W końcu jesteśmy dorośli i każdy za swoje choroby sam odpowiada... Ważne, żeby nie irytować miejscowych!!!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...