Skocz do zawartości

Śladami Boruty III - Borki k. Smardzewic 4-5 września 2004!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Chetnie z Wami sie spotkam po raz kolejny :)  Przybędę ze swoja panią  (a jak nie bedzie mogła/chciała to przyjade sam) Poprosze więc miejsce w domku dla dwóch osób jeśli  jeszcze jest taka mozliwośc.

 

Jak najbardziej Grzesiek!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik,

 

Z checia bym dolaczyl do tej imprezy w Borkach, tylko nie wiem, czy czasem nie jest juz "po ptakach"...

 

Prosze daj znac, czy jeszcze dopisujesz do listy (przyjechalbym sam) i ile wychodzi "na lebka".

 

Jesli prosciej Ci bedzie zadzwonic, to numer telefonu przeslalem Ci jako PW.

 

Pozdrawiam,

 

Tommmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Rozumiem, ze ten grill to jest od lebka??

Qrde, masakra jak dla mnie... Co ten grill obejmuje?

Sorka, ze tak glupio pytam, ale wlasnie grill moze zdecydowac czy pojade :buttrock:.

Jednak 50zl w ta czy tamta strone, to dla mnie sporo...

A z ogniskiem i zwyklymi kielbaskami mozna wyjsc duzo taniej ;].

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ze tak glupio pytam, ale wlasnie grill moze zdecydowac czy pojade

 

Zbychu, gdzie trzech sie naje, tam i czwarty głodny chodzic nie bedzie. Jestem gotowy podzielić się z Tobą moją porcją. :buttrock:

Nie łam sie tylko pakuj manatki i wal smiało!

 

Koledzy! Czy to mozliwe żeby Zbycho nie zjawił sie w Borkach przez taka pierdołę jak te głupie kilka dyszek :?:

Forum to co prawda nie Czerwony Krzyż :mrgreen: ale Zbycho to przecież "swój" i warto by pomyslec jak rozwiązać ten mały problem.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten grill obejmuje?

Sorka, ze tak glupio pytam, ale wlasnie grill moze zdecydowac czy pojade :buttrock:.

A z ogniskiem i zwyklymi kielbaskami mozna wyjsc duzo taniej ;].

Pozdrawiam

tym bardziej,że nie wszyscy jedzą mięcho,czy może przewidziane jest coś wegetariańskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Dzieki serdeczne za tak mile slowa :D.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko tam pojechac :D.

Bede jechal jak najwolniej, to Etka malo zje,i bedzie na grila :buttrock:.

Tylko musze wydebic sobie na sobote wolne w pracy i jadymy :D.

Oby tylko pogoda dopisala...

W tej chwili mozna mnie liczyc na 50%... Jak bedzie sie trzeba jakos konkretnie juz szybko okreslic, to dajcie znac... Zreszta, obserwuje watek, to bede wiedzial :(.

Pozdrawiam

 

PS

Kto jeszcze jedzie ze Slaska i nie mialby nic przeciwko przelotowce w granicach 80-90 km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że kilka osób ze Śląska pojedzie. Może by tak traska nieco dłuższa bocznymi drogami? Bo trasą na wawę będzie za krótko :buttrock: Delfi, Wmax, Zbyhu proszę o odniesienie się do propozycji...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że kilka osób ze Śląska pojedzie. Może by tak traska nieco dłuższa bocznymi drogami? Bo trasą na wawę będzie za krótko :buttrock: Delfi, Wmax, Zbyhu proszę o odniesienie się do propozycji...

 

Jedźcie sobie wzdłuz Wisły przez Sandomierz lub ścianą wschodnią przez Zamość. Tam są fajne traski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Koszty wstępnie:

 

35 zł/domek za osobę za dobę

ok. 50 zł grill od ok. 18.00 do późnej nocy

ok. 10-20 zł atrakcje zlotowe (konkursy itd).

 

Co do kosztów - zaproponowałem 50 zł bo tyle było chyba ostatnio w Starym Młynie w Bolcu za grilla co? (kurna chyba było tyle, nie pamiętam.

 

Jak chcecie to mówcie, nie ma problemu, ograniczy się menu, jestem na etapie uzgadniania tego z kolesiem od cateringu. Im wcześniej podejmiemy decyzję tym lepiej.

 

Więc jak, schodzić z kosztami czy nie? Mi w sumie obojętne ale zrobię jak chce większość.

 

Aha - alkohol sami sobie kupujemy, bo na tym ludzie od cateringu mają straszne przebicie

 

czy może przewidziane jest coś wegetariańskiego?

 

OK, zajmę się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie impreza rusza w sobotę koło 12-13, ale Paweł i ja rozpoczynamy balangę już w piątek, tak więc proszę jakby co informować, że ktoś chce też wcześniej wpaść

No właśnie, mam kawałeczek traski, więc tak planowałem wlecieć już w piątek (żeby siły wróciły na sobotę :buttrock: ). Zresztą, może tzreba będzie w czymś pomóc, nie ma problemu, chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...