Skocz do zawartości

WMMP 2014


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi limitami czasowymi i klasami to w sumie już cholera wie co dobre. Bo dla odmiany w MX nie ma znaczenia, kto jak jeździ i ile ma tytułów - dopóki nie zrobi licencji wyższej klasy (najniższa to C, potem wyższa B albo najwyższa A) może startować nawet przez 10 lat w tej samej klasie. Efekt jest taki, że sporo osób, które są w wieku 30-39 lat upala bez litości w klasie najniższych licencji ©, bo wyżej nie mają szans, a tu przynajmniej walczą o pierwsze miejsca. Jak ktoś przekroczy 40-tkę to ma dodatkową możliwość, czyli starty w klasie Masters (ale tam też ciężko, bo startują tacy wyjadacze, że Chryste Panie...).

 

Więc może faktycznie ten limit dla Rookie ma jakiś sens, tylko może w związku z coraz lepszymi maszynami i oponami należało by go nieco zmienić (np. 2 sekundy niżej?). Wtedy startowało by tam więcej osób i nie byłoby takiego szoku, że zrobi się przypadkowo raz 1:39:59 i od następnego sezonu trzeba kręcić regularne 1:37...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj podczas posiedzenia w garażu przy piwie, znajomy coś mówił, że niby Badziak podczas treningów chyba, opowiadał że w przyszłym roku ma się odbyć tylko jedna runda WMMP w Poznaniu... Słyszał to też Ktoś? Fajna sprawa, mistrzostwa Polski w Czechach, Słowacji,na Węgrzech a nie w Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Mi się wydaje, że te całe gadanie o działkowcach i limitach to tylko pic na wodę, żeby zwalić na kogoś winę. Powoli zaczynam rozumieć, co mówił Maniek 2 lata temu: że teren, który zajmuje tor to gigantyczna kasa, którą chętnie przytulą obecne władze (nie wiem, czy PZM czy Autoklub Poznań czy jeszcze ktoś inny).

 

Nie róbmy komedii - obok jest lotnisko, są drogi itd. W całej Polsce jest kilkadziesiąt dużych torów motocrossowych, na których nie obowiązują żadne limity i można trenować oficjalnie 2-3 razy w tygodniu. Zawody są zawsze dużym wydarzeniem dla okolicznych mieszkańców i jakoś wszystko się kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman ma racje to jest tylko mydlenie oczu że za głośno itp. Badziak wyraźnie powiedział że ma być tylko jedna runda w Poznaniu i bardzo ciche SD.

Ja sprzedaje mojego acrapovica cena 450zł :)

Zrobią 96dB i tak będzie za głośno chodzi o duże pieniądze, opłaca się to zamknąć, ktoś bardzo chce się wzbogacić.

Przyznam szczerze Sherman że byłem bardzo zawiedziony Twoją postawą rok temu że zrezygnowałeś i przerzuciłeś się na te krosy, teraz wiem że to był strzał w dziesiątkę i widzę że chłopaki Theo, Sikor idą w Twoje ślady inni też pewnie pójdą.

Ktoś zniszczył ten piękny sport w naszym kraju i tak jak przemek96 pisze to już jest koniec tego sportu w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman ma racje to jest tylko mydlenie oczu że za głośno itp. Badziak wyraźnie powiedział że ma być tylko jedna runda w Poznaniu i bardzo ciche SD.

Ja sprzedaje mojego acrapovica cena 450zł :)

Zrobią 96dB i tak będzie za głośno chodzi o duże pieniądze, opłaca się to zamknąć, ktoś bardzo chce się wzbogacić.

Przyznam szczerze Sherman że byłem bardzo zawiedziony Twoją postawą rok temu że zrezygnowałeś i przerzuciłeś się na te krosy, teraz wiem że to był strzał w dziesiątkę i widzę że chłopaki Theo, Sikor idą w Twoje ślady inni też pewnie pójdą.

Ktoś zniszczył ten piękny sport w naszym kraju i tak jak przemek96 pisze to już jest koniec tego sportu w tym kraju.

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo... .Jakiś czas temu jeszcze słyszałem,że tereny toru nie wiadomo do kogo naprawdę należą i są przepychanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...