Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ponownie podnoszę kwestię zapisów na pierwszy Speed Day (kwietniowy). Rzeczywiście możemy się zgadać większą grupą, jeżeli będzie nas 10, to wychodzi 850 zł/osoby, więc warto. Temat prowadzi Songoku i jest w kontakcie z Molikiem, musimy tylko zebrać odpowiednią grupę chętnych.

 

Na razie w grupie uderzeniowej (poprawcie mnie, jeżeli ktoś z niżej wymienionych nie chce jechać!!!):

- Songoku

- znajomy 1 z forum Kawasaki

- znajomy 2 z forum Kawasaki

- Sikor

- Rinas

- MarcMarc

- Sherman

 

No i właśnie, kto z Was jeszcze? Royal, MatMax78, Piórko, Yuby, Theodor, Limo, Kubo? Dopiszcie się do listy, jeżeli chcecie jechać. Proponuję temat ogarnąć do końca weekendu i wysłać Molikowi listę zgłoszeń. Natomiast wpłaty pewnie będzie można zrobić za jakiś czas, także luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Songoku

- znajomy 1 z forum Kawasaki

- znajomy 2 z forum Kawasaki

- Sikor

- Rinas

- MarcMarc

- Sherman

 

ej kierwa teoretycy! :P

 

Z dużą doza prawdopodobieństwa bedzie jeszcze 3 znajomy z forum Kawasaki, więc przy dobrych wiatrach brakuje nam 2 osób!

 

Nie marudzić bo to nie profi :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam - za krótko przed Pannonią.

Oj tam oj tam, ja właśnie podsumowałem sytuację i wychodzi, że za tydzień mam Pannonię, potem SD w Poznaniu, 5 dni później uderzamy na czeski Most i jeszcze kombinuję, czy by tu się do Białej nie przejechać ;)

 

Nieśmiertelny na pewno będzie z tego co pisał.

Kurde, właśnie! Nieśmiertelny, bierz ekipę z 3Miasta i dołączajcie - nie bój się, nie wsadzimy Ci kija w szprychy BMW, żebyś nas nie objeżdżał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman dzięki za pamięć o mnie.

Ja planowałem wyjechać w pierwszej kolejności na małe zwiady na motopopołudnie które jest 15.04.2013. Ja mam do Poznania równe 100 kilometrów i chciałem wjechać prosto z ulicy na tor (czekam póki co na kilka płynów i części na mały przegląd od Kuby z forum). Rozumiem że na motopopołudniu są trzy sesje po 20minut i nie trzeba wcześniej się zapisywać czy tez umawiać. Przyjeżdżasz, płacisz i śmigasz ? Nie ma specjalnych wymogów ?

Potem chcę zaliczyć pierwszy speedday. Chciałbym żeby to było w kwietniu bo Wy tam będziecie ale moja druga połówka która podobno bardzo mnie kocha po 10 latach,;) powiedziała że chyba z nieba spadłem i sobie żartuję :)(zaraz na początku wyprawiam komunię mojej najstarszej i raczej nie będzie kasy na pierwszy speedday) poza tym będzie w hu.... roboty w tym okresie. Ja powiedziałem że ok rozumiem ale zaznaczyłem że jeśli poczekam do maja to ona będzie moim sponsorem i się zgodziła.:) Więc pierwszy speedday raczej zaliczę 7.05.2013 bo raczej to będzie jednodniowy wypad.

Póki co dziękuję i życzę spokojnego upalania 22.04 i czekam na Twoje onbourdy z Twojej Zuzi.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

ja odpadam z kwietniowego SpeedDay'a.

Ogólnie nie nastawiam się na jazdę na Poznaniu. Raz przyjadę na bank, bo mam darmową wejściówkę, ale kiedy? prędzej już w sezonie jak będzie ciepło.

 

Tak to, mając 400km na Slovakię, 300km na Brno i 450km na poznań... Wybaczcie, ale jednak wolę pierwsze dwa, zważywszy że nawet cenowo nie są droższe za bardzo ;) A jakościowo to nawet nie ma o czym mówić.

 

Są plany by odwiedzić w tym roku jeszcze Pannonie i Most na których nigdy nie byłem, a warto by objeździć każdy tor w okolicy by mieć porównanie...

 

Także dzięki za pamięć, ale nie 'tą razą' :)

 

Jak będę miał plany na SpeedDay, na bank info się znajdzie.

 

Obecnie twardo planujemy jechać 17'go na Slovakię. Są wolne jazdy od 9'tej do 18'stej, koszt 80E. Byleby tylko zrobiło się ciepło i snieg stopniał...

Link do wydarzenia -> http://www.facebook.com/events/524566064253338/

 

A 14'go jak dobrze pójdzie RADOM na rozgrzewkę ;)

 

Pozdro600

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to, mając 400km na Slovakię, 300km na Brno i 450km na poznań... Wybaczcie, ale jednak wolę pierwsze dwa, zważywszy że nawet cenowo nie są droższe za bardzo ;) A jakościowo to nawet nie ma o czym mówić.

 

Kurde... pozazdrościć :) nam z centrum zostaje ten zaje**ny Poznań - 350 km... ale jak to mówią - cieszyć się trzeba z tego, co jest !

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...