Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że na następnę dwie rundy polsat nie da ciała i zapoda wszystko w nocy. A jak nie mają chętnych do komentowania w nocy na antenie to ja się zgłaszam ... choćby jako wolontariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że na następnę dwie rundy polsat nie da ciała i zapoda wszystko w nocy. A jak nie mają chętnych do komentowania w nocy na antenie to ja się zgłaszam ... choćby jako wolontariusz.

 

Cześć, nie bój, się chętnych do komentowanie nie brakuje ;). To nie jest kwestia komentatorów, ale tak czy inaczej w ten weekend na żywo codziennie od siódmej rano: w piątek drugie treningi, w sobotę kwalifikacje, w niedzielę wyścigi (tym razem wszystkie na żywo). Wszystko w Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeny jak ten silnik się wkręca... niezależnie od prędkości otwarcie manetki to jak solidny kopniak w tył, po prostu cud miód. Takie filmiki tylko nakręcają do odpowiedniego przygotowania sprzętu przez zimę. Ja w każdym razem zacząłem już walczyć ze swoim sprzętem i zobaczymy, jaka będzie różnica w przyszłym sezonie. Cel jest jeden, więc 3mać kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacenty a co będziesz dłubać..? Ja pewnie też będę cos grzebał zimowo poro, ale raczej skupię się na body, bo szkoda będzie zgruzować fabryczne owiewki. Zawias i silnik zostawiam, bo to raczej moje umiejętności są barierą a nie szpej. Może QS założę jak będzie kasa bo to fajna zabawka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Sherman, ale ja odniosłem wrażenie, że nawet w tej klasie ta maszyna jest ewidentnie mocniejsza od konkurencji. Szczególnie tej jadącej z tyłu. A budżety tam przecież WSZYSCY mają jak dla nas ogromne.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moto za słabe, bo rama za wiotka, bo opony do dupy... uj z takim sportem :biggrin: kochany Messi bierze piłkę do nogi i mija resztę jak tyczki nie narzekając przy tym że ma 169cm i 67kg wagi a cała reszta pilnuje go w każdym meczu jak nikogo innego na świecie. Po trochu ma rację sherman że och ach jak oni pięknie jadą... jadą ale baz dobrej maszyny to skomlenie na maxa.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...