Skocz do zawartości

niepozorny zapier....


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kaszel ogólnie jest hujowy wart może pincet zł

dlatego najlepiej jak za tyle sprzedacie go mojemu ziomkowi a kupicie sobie normalne auto

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszel ogólnie jest hujowy wart może pincet zł

dlatego najlepiej jak za tyle sprzedacie go mojemu ziomkowi a kupicie sobie normalne auto

 

Aż z ciekawości zajrzałem na Allegro do działu kaszlaków i mi szczęka opadła. Teraz mając tysiaka w portfelu to można dopiero co zaczynać szukanie najtańszych bobów. A sprawny, jeżdżący i trzymający się kupy malczan to 2 - 3 tysiaki. Tyle co moje Polo :blink:

 

Gdzie te czasy, że dało się kupić kaszla za 2 - 3 stówki i tyrać go przez pół wakacji (oczywiście w międzyczasie z drobnymi naprawami). Za stówkę też się dało wyrwać ale taki wymagał lekkiego dopieszczenia.

 

Kiedyś jakoś pod koniec lat 90-tych albo na początku 00 krążył po internecie wycinek z jakiejś gazety ogłoszeniowej "sprzedam malucha za 200 zł albo zamienię na adidasy". Nie mogę go nigdzie znaleźć a w erze dyskietek gdzieś to miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę mi się przedzierać przez temat bo może to auto już było wspomniane

co myślicie o punto II hgt?.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedyś jakoś pod koniec lat 90-tych albo na początku 00 krążył po internecie wycinek z jakiejś gazety ogłoszeniowej "sprzedam malucha za 200 zł albo zamienię na adidasy". Nie mogę go nigdzie znaleźć a w erze dyskietek gdzieś to miałem.

 

ano

ale każde auto miało taki okres ja pamiętam jak trabanty 2t do lasu wypierdalali , piece pruli do motolotni i sam jednego kupiłem za 150 zł ( w kombi ) ale kumpel go zalał czystym paliwem i się zatarł a potem wszedł chyba psx na rynek i wywaliłem to na złom i zbierałem żeby pograć w tekkena , a teraz miałem ostatnio fazę żeby bug był 2T to piec do trampka kupę flociwa stoi , gratów nie ma i chyba dam sie siana z własną idiotyczną ideologią :D

słynna traja kolesia co chciał skoczyć w nadprzestrzeń w jedwabnym miała piec od skarpety - one też miały okres kiedy się takową za 50 zł kupowało......

teraz jest dobra opcja na poldasa albo skodę 105 -ceny śmieszne graty są jeszcze trochę i będzie drożeć :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za-je-bi-sty. Chociaż ten w tle fot. 17 jeszcze fajniejszy.

 

Pamietam ogłoszenie w Anonsach Wartburga 353 gdziej właściciel próbował go sprzedać za jakieś grosze zachęcając informacją, że jest pół baku paliwa. Był to czas otwarcia granic i zachwytu rodaków nad zachodnim złomem i masowym pozbywaniem się samochodów z demoludu. To był idealny moment na ich zakup i przechowania do dzisiaj.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc to nie wziąłeś pod uwagę ile kosztowało by trzymanie auta przez ten czas

samo garażowanie to min. 1200zł rocznie, do tego kilka stów rocznie za OC

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

samo garażowanie to min. 1200zł rocznie

 

a to trzeba garażować ? bez przesady regularnie jeździć i dbać , u mnie w garażu jest taka wilgoć i pleśń że prędzej auto by w nim zgniło niż pod blokiem :D

 

u mnie subaru więcej stoi niż jeździ i efekt jest taki że niszczeje strasznie , opony parcieją w oczach , zacinają się linki , śniedzieją kable i klemy , najgorsza krzywda jaką można zrobić pojazdowi mechanicznemu to długi postój......

 

oc jakby to wrzucił na żółte blachy to nie płaci , kwestia czy chce się do tego onanizować i robić giełdę klasyków czy mieć auto , bo jak mieć auto to pewnie ograniczenia żółtych blach są niestrawne :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby chciał traktować auto jako lokatę kapitału to raczej nie byłoby to auto na co dzień - zwłaszcza, że dwusuwowy wartburg jednak potrzebuje trochę więcej zaangażowania ze strony właściciela niż "normalne" auta i do ekonomicznych nie należy

skoro by nie jeździł albo jeździł mało to należałoby to garażować - tak jak piszesz - auto nieużywane niszczeje

niepłacenie za OC = nieużywanie więc sam sobie zaprzeczasz

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa.

 

Jak by nie liczyć nie opłacało się. Aby auto nie niszczało to trzeba trzymać w temperaturze pokojowej i zerowej wilgotności, to wtedy po 20 latach będzie jak nówka. Tylko kto ma takie warunki?

Garaz z podgrzewana podloga ;)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie liczyć nie opłacało się. Aby auto nie niszczało to trzeba trzymać w temperaturze pokojowej i zerowej wilgotności, to wtedy po 20 latach będzie jak nówka. Tylko kto ma takie warunki?

California

Tu jezdza na codzien sprzety ktore maja 20 30 40 lat i sa w swietnym stanie, zero korozji.

 

BMW 850 i podobna maszyne mozna kupic za grosze w swietnym stanie. Jest tego kupa Audi, stare merce itd. co chcesz to znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...