Skocz do zawartości

Czy są wśród nas żeglarze?


Doktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ajrisz tak kombinuje :D

Czemu nie, ja się przymierzam na wrzesień przyszłego roku na Mazurach. Na ten rok limit w maju wyczerpałem....

 

 

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są:)

Jeśli będą chęci do zorganizowania czegoś-zgłaszam się:)

Pozdrawiam

Pat.

 

Ja z racji praktycznych i własnych upodobań, mogę zorganizować rejs na żaglowcu, praktyczna to taka, że większą grupą praktycznej i taniej jest na żaglowcu, ta samą ilość chętnych aby zmieścić na kilku łódkach, trzeba te kilka łódek wynająć, znaleźć na nie skipperów, na żaglowcu, jeśli nie będzie kadry spośród załogi to dostarczy ja armator albo organizator, kolejna sprawa to odpada organizacja zaopatrzenie i gotowania, to również sprawa armatora, jeśli jesteście zainteresowani to mogę zorganizować taka imprezę na "Zawiszy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje są dwie dłuższy z odwiedzeniem portów za woda w terminie 18 do 24 wrzesień i krótszy (dużo tańszy) z jednym polskim portem w terminie 27 do 29 wrzesień.

Proszę o zapisywanie się z podaniem, który z wariantów wybieracie, zadecyduje większość.

 

Termin I cena 1250 zł.

Termin II cena 650 zł.

 

Na "Zawiszy" są do dyspozycji 32 miejsca wliczając w to oficerów i starszych wacht.

Oficerów raczej z forum nie zwerbujemy, ale starszych wacht być może się uda, ale o ot nie ma się co na razie martwić, poczekajmy z tym do momentu, aż pojawią się deklaracje od potencjalnej załogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Qrcze, że też ja dopiero teraz znalazłam ten temat. Lepiej jednak późno niż wcale:)

Sezon-wiadomo już za nami, ale w razie gdybyście coś organizowali na przyszły to ja bardzo chętnie, bo już zdążyłam połknąć bakcyla. Patentu jeszcze co prawda jeszcze nie posiadam, ale już przymiarki do niego czynię (w zimie teoria, praktyka w maju). Na razie żeglarski, kolejnym etapem jeśli dobrze pójdzie będzie sternik:)

Pozdr.

 

edyt. żeby dopowiedzieć, że na wodach śródlądowych póki co zamierzam bywać.

Edytowane przez marzka

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja z racji praktycznych i własnych upodobań, mogę zorganizować rejs na żaglowcu, praktyczna to taka, że większą grupą praktycznej i taniej jest na żaglowcu, ta samą ilość chętnych aby zmieścić na kilku łódkach, trzeba te kilka łódek wynająć, znaleźć na nie skipperów, na żaglowcu, jeśli nie będzie kadry spośród załogi to dostarczy ja armator albo organizator, kolejna sprawa to odpada organizacja zaopatrzenie i gotowania, to również sprawa armatora, jeśli jesteście zainteresowani to mogę zorganizować taka imprezę na "Zawiszy".

Na "Zawiszy" kilka lat temu rozpoczynała swoją żeglarską przygodę. Polecam :lalag: Na dobre zabawa zaczęła się przy siódemce. Słowo "zawietrzna" sponsorowało ten dzień :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pewnie jest więcej. Ja też lubię wodę i mam patent ISSA. Tyle że nie stać mnie na jacht i dlatego wolę motocykl. Poza tym zawsze przez pierwszy dzień jestem struta jak kot :) Potem juz mi przechodzi

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...