Skocz do zawartości

Czy są wśród nas żeglarze?


Doktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że są:)

Motocyklistka ze mnie początkująca, ale żeglarstwo od dawna bliskie, choć zazwyczaj jako załoga a nie kapitan łodzi, pomimo posiadanych żeglarskich uprawnień-mężczyźni dominowali;)Olejnica, Dąbki, Mazury-to bywały moje tereny żeglarskie.Jeśli będą chęci do zorganizowania czegoś-zgłaszam się:)

Pozdrawiam

Pat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ja przez kilka lat pływałem w klubie żeglarskim, startowałem w regatach, w klasie Omega; nie mam praktycznie żadnego doświadczenia w żeglowaniu poza śródlądziem i zalewem szczecińskim. Obecnie prawie wcale nie pływam od czasu do czasu pobujam się po jeziorze.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słodkim pod żaglem, na słonym pod silnikiem. Dużym.

Ale po co powielać tematy? To już dawno na forum było....

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/36320-czy-sa-zeglarze-na-forum

A tu masz odświeżenie tematu:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/64347-zeglarze-motocyklisci/

 

Szukajka to NAPRAWDĘ fajna rzecz... :D

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moja nieobecność była spowodowana tym, że byłem na obozie. Tam też uczyłem się żeglarstwa. Wybierałem pomiędzy tym, a windsurfingiem i nie żałuję. Strasznie mi się to spodobało i ma nadzieję, że uda mi się zrobić patent. Pływałem na px i ciekawi mnie tylko jakby to było płwac na czymś wielkim. Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ale cofanie się aż o 6 lat to trochę za daleko, poprzednio temat szybko upadł, ciekawe jak będzie tym razem.

Też upadnie. Spoko.

Właśnie do września jestem na Bałtyku... czyli motorka w tym sezonie niiiii maaa...... :icon_eek: :icon_eek:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hej płyńmy z prądem rzeki tam gdzie Liverpool, Heave Away Santiano"

 

Patent żeglarza sobie zrobiłem, ale wolę 2oo. Za to ojciec (forumowy Nikodem) pół świata przepłynął, ostatni rej Norwegia. Wcześniej Chorwacja, Monte Carlo i kupę innych fajnych miejsc, ale to trzeba by go zapytać :)

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubię, chciałabym częściej, ale papierów nie mam. Za to mój brat właśnie robi patent na morskiego i jak jeszcze nie we wrześniu (chciałabym jeszcze w te wakacje), to w przyszłym roku płyniemy pozwiedzać duńskie i niemieckie wyspy.

Ja się chętnie przyłączę, jak ktoś będzie planował moto-wypad na łódki, chociaż na dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z moto-wypadem jest taki że mało bagażu wchodzi. Ja co roku jadę na Mazury (od mnie 700km super traska) i jak popatrzę na prowiant, etc to niestety samochód ma większy sens.

Chyba że kiedyś będę dziany i se kurierem bagaż wyślę :icon_mrgreen: :icon_razz:

Saul - każda dziewczyna ci powie że to nie rozmiar a jakość ma znaczenie. Ja tam zawsze wolę pod żaglem niż na "wielkich" łódkach - a pływałem na takich co to 2500 pasażerów biorą.

 

Chociaż jak fest przywieje (tak powyżej 8) to wolę zostać na dużym... :rolleyes:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Saul - każda dziewczyna ci powie że to nie rozmiar a jakość ma znaczenie. Ja tam zawsze wolę pod żaglem niż na "wielkich" łódkach - a pływałem na takich co to 2500 pasażerów biorą.

 

 

A co dziewczyny znają się na żaglach? :D

Mi też świetnie się pływało px'em, a większe łódki to tak bardziej, żeby sprawdzić. Na tych małych można się powygłupiać, zrobić grzyba, potem postawić, a chociażby taką małą omegę to już nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajrisz żeby pływać wcale nie trzeba mieć papierów . Musi mieć je tylko skiper . Wystarczy chcieć i można żeglować po morzach i oceanach (pojęcia wielkiego też nie musisz mieć - wystarczy kilka dni na łajbie i będziesz duuuużo wiedziała )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...