Skocz do zawartości

Najtańsze OC dla żółtodzioba


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czaje sie na moje pierwsze moto, lecz najpierw chcialbym skalkulowac wszystkie koszty przed jego kupnem.

Miedzy innymi sprawa OC. Prosze o porady gdzie mozna TANIO ubezpieczyc moto??

 

Podaje podstawowe dane:

1. Jeden wlasciciel

2. 23 lata

3. prawko kat.A niecaly rok

4. rok prod. moto ok. 2000

5. poj. ok 650 cm

 

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio w PZU za cbr 600 rr z 2005 zaplacilem 253zl (OC + NNW) z czego 99zl to nnw czyli samo oc wyszlo mi 154zl.

 

wczesniej za kawasaki er5 z 2003 wychodzilo mi jakies 117zl

 

nie wiem jak podchodza do wieku - ja mam 20lat (prawko od 2)

Edytowane przez dargin

"dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czaje sie na moje pierwsze moto, lecz najpierw chcialbym skalkulowac wszystkie koszty przed jego kupnem.

Miedzy innymi sprawa OC. Prosze o porady gdzie mozna TANIO ubezpieczyc moto??

 

Podaje podstawowe dane:

1. Jeden wlasciciel

2. 23 lata

3. prawko kat.A niecaly rok

4. rok prod. moto ok. 2000

5. poj. ok 650 cm

 

POZDRAWIAM!

 

Przy wieku 23 lat masz jeszcze nadwyżki więc proponowałbym zarejestrować motor na Ciebie i kogoś kto ma zniżki jako współwłaściciel. Jak jednak chcesz sam na siebie miec motor to mi w AXA dali 83% zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem niedawno w podobnej sytuacji, tylko kiedy poprosilem o wyliczenie dla mnie OC (23 lata, gs500 98r) to najtansze zawolali blisko 400 zl (bylo porownywane w kilku firmach ubezpieczajacych), dlatego zmuszony bylem ubezpieczyc na kogos kto ma znizki, ale moze zobaczyli jakiegos jelenia i probowali wcisnac mi kit :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Nie mam zniżek, pierwszy motocykl będzie zarejestrowany tylko na mnie, gdzie najtaniej ubezpieczyć motocykl?

 

Czy jest możliwość potem "dokupienia" NNW i Assistance?

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co mówi Klas500.

Najtaniej jest ciągle w PZU,są chyba poza konkurencją jeśli chodzi o motocykle.

NNW możesz sobie wykupić,a assistance(zwane w PZU Autopomoc)jest również możliwe(w pakiecie komfort bodajże do 100km od miejsca zamieszkania).

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...