Skocz do zawartości

Kask do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

na chwile obecną niema nic lepszego jak za te pieniądze ja kupiłem go 4 dni temu gość uczciwy przyszło wszystko zgodnie z poleceniem i kask zajebisty,może tylko schubert byłby może lepszy ale to już około 400 euro-http://www.allegro.pl/item221389944_nolan_n102_classic_c05_wyprzedaz_od_www_4bikes_pl.html

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Poczytałem trochę forum i doszedłem do wniosku że kaskiem średniej klasy w cenie około 500zł będzie NOLAN N62

ale bardzo podoba mi się CABERG V2 407

Przede wszystkim ta blenda w środku(mam nadzieje że można zdemontować albo jest chowana)

Chciałbym wiedzieć co o tym myślicie. Mile widziane linki do podobnych kasków w podobnej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem swojego CABERGA RYHNO oglądałem też model V2 407.

Jak dla mnie bardzo słabe wykonanie, blenda wyglądała ja wycięta nożyczkami, zatrzaski wewnątrz są ze słabego plastiku.Ogólnie o niebo lepiej prezentuje się nolan.

Ale w tej cenie pomyśl jeszcze o HJC-całkiem niezłe rondle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogladałeś KBC TARMAC?? osobiscie nie mialem ale kilku posiadaczy twierdzi ze bardzo fajny kask a przede wszystkim ze o wiele lepszy od nolana 62. mialem n61 i jesli 62 jest podobny to z całego serca odradzam. jazda w tym kasku to męczarnia straszna.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caberg robi kaski kiepskiej jakosci.

 

 

Dobrze mowi. Sam kupilem 2 latka temu Carberg Flame bodajze tak to sie zwalo za 400pare zlotych. Cięzko opisac to co mi sie z tym kaskiem dzialo ale jednym slowem kiepsciutkie wykonanie(tam popekalo tam powylazilo itd itp).Jedyne co mi sie nadal w tym kasku podoba to malowanie. Te defekty generalnie nie maja wplywu na bezpieczenstwo ale jak kiedys będę szukał nast. kasku to napewno NIE będzie to Caberg

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mowi. Sam kupilem 2 latka temu Carberg Flame (...)

 

bla, bla... nie wiesz nawet co kupiłeś (po prawdzie to chyba caberg 105, flame to wzór malowania...), wziąłeś najtańszy i dziwisz się, że się sypie..? praktycznie każdy producent ma w ofercie kaski tanie i droższe: różnić się muszą, choćby materiałami i wykończeniem. za co zapłacisz, to masz

dla równowagi krytykantom powiem, że w swoim cabergu justissimo gt po sezonie nie zauważyłem żadnego zużycia

 

ob ovo: tematów i postów o kaskach mamy na forum setki, proponuję jeszcze ciut poczytać. jest więcej propozycji, lepiej uzasadnionych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój caberg rhyno też po 6tyś km przejechanych w nim nie nosi żadnych śladów zużycia.

Przed kupnem modelu justissimo powstrzymał mnie tylko mój portfel, a przed V2 407 jego jakość.

Niby 30 euro różnicy (kupowałem we włoszech) a jakość nieporównywalna (na niekorzyść V2)

 

Mam podobne zdanie jak jeszua-kiedyś kupiłem bardzo niski model UVEXa i była to niesamowita kiła, a przecież ludzie chwalą tego producenta.

Więc lepiej dorzuć pare złotych i kup coś lepszego, żebyś nie musiał w przyszłym sezonie szukać nowego kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Ciężko się na coś zdecydować gdy sie ma mały budżet : :rolleyes:

Wiele osób dany kask chwali ale wiele ma odmienne zdanie i tak przy każdym modelu, no chyba że definitywnie same negatywne opinie to niezaprzeczalnie dany model to szajs(w tym przedziale cenowym).

W rezultacie zrezygnowałem z Caberga bo dochodze do wniosku ze sa to kaski dobre ale trzeba kupić te modele z troche wyższej półki.

Normalnie był by ten nolan n62, ale przyjrzałem się hjc cs r1 (podoba mi sie malowanie samuraj).

W przeciwieństwie do nolana nie trzeba dokupywać pinloka bo ten standardowy antyfog wystarcza, poza tym kask jest w miarę cichy, wygodny i dobrze wykonany w stosunku cena do jakości.

Myśle ze się nie zawiodę poza tym znalazłem go w przecenie za 399zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się nie zawiedziesz. Moim zdaniem, jak za te pieniądze HJC daje bardzo dobrą jakość.

Kumpela już 2 sezon śmiga (i to całkiem sporo) i kask wygląda bardzo dobrze.

Twierdzi również, że jest wygodny i nie za głośny (ale to już odczucia subiektywne).

A jeśli możesz przymierzyć i będzie ci pasował, to za tą kasę chyba lepiej nie znajdziesz.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie nie zgodze. Moj Justissimo po sezonie ma sie swietnie. W wiekszosci przypadkow potwierdza sie powiedzenie ze "tanie mieso psy jedza". kupisz kupe to kupe masz.

 

ale ten model nie kosztuje 400 zl :cool:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...