Skocz do zawartości

Kask do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co do modeli kaskow Shark to sam takowy posiadam, s800 rival - dokładnie taki jak na aukcji - http://moto.allegro.pl/shark-s800-rival-swietny-kask-od-motosudety-i1614823922.html

 

W cenie sie miesci, kolorystyka rzecz gustu. Co do kasku to jest to mój pierwszy kask z ,, wyższej '' półki i nie narzekam na niego.

 

Wygoda - kask jest ok, ja mam dość dużą głowę takze musial sie ułożyć ale jest w porządku.

Zapiecie - bez zastrzeżeń

Wentylacja - szału nie ma

Szybka - wytrzymała, co do parowania to daje rade.

Hałas - nie mam dużego doświadczenia w tej kwesti, oceniłbym na 4+

 

Co do bezpieczeństwa to na stronie SHARP'a - 4 gwiazki na 5.

http://sharp.direct.gov.uk/testhelmetlist?sharp-make=132&sharp-model=S800&sharp-type=All&sharp-rating=1&discontinued=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Całkowitym przypadkiem stałem się posiadaczem czegoś takiego:Arashi Phantom, na pierwszy rzut oka badziew, ale jako że nie musiałem wydać na to pieniędzy to przyjąłem. Wziąłem go w trasę, ok 500km, i przeżyłem :) Największe zdziwienie to, że całkiem fajnie leży na głowie, jest dość wygodny i lekki i daje dobrą widoczność. Trochę głośny i podwiewa od spodu, ale czego można oczekiwać za te pieniądze.

Mówią, że darowanemu koniowi...

Ale zajrzałem i sprawdziłem test SHARP i tu kolejne zdziwienie, 4 gwiazdki na 5

Nie to, żebym namawiał, ale jak ktoś nie ma (lub nie chce wydać) kasy, a mimo to posiadać w miarę bezpieczny kask, to...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, też jestem na etapie wyboru kasku, ale właściwie zdecydowałem się już na Shoeia XR-1000. Mógłby mi ktoś powiedzieć jaka właściwie jest różnica między kaskami za 500 a za 1500 zł? Przecież wszystkie przechodzą wymagane testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

Sa lepsze i gorsze. Moga miec wiele warstw i byc skladane z lepszych materialow. Powiem tak, jakbym dwa tygodnie temu mial na glowie ten za 500 zl a nie za 500 funtow to bysmy nie prowadzili tej konwersacji.

Edytowane przez Sestorme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

caberg v2r jest bardzo ok za tą cene. Mam taki i jestem zadowolony. Niestety jest dość głośny, ale zeby kupić cichy kask z blendą trzeba wydac przynajmniej 2x wiecej. Ja wole blende, niż cichszy kask bez blendy za 500zl. Innych minusów brak.

No i wazne, ma 5/5 gwiazdek w testach SHARP

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa lepsze i gorsze. Moga miec wiele warstw i byc skladane z lepszych materialow. Powiem tak, jakbym dwa tygodnie temu mial na glowie ten za 500 zl a nie za 500 funtow to bysmy nie prowadzili tej konwersacji.

irytuje mnie takie gadanie . Skąd masz pewność że nie mógłbyś dziś rozmawiać? Rozumiem że ten za 500 (wow) funciaków poszedł w drzazgi?

Dlaczego nie wszyscy chcą zrozumieć prostą rzecz? Jeśli ktoś pyta o kask do 500 zł , to oczekuje pomocy i podowiedzi n/t kasków do 500 zł!!!! a nie pitolenia że za 500 zł nie warto kupować. To co ma odstawić moto do garazu i kupić świnkę skarbonkę żeby zebrać 2 tysie?

 

 

 

Proponuję taki:

http://allegro.pl/kask-integralny-astone-gtb-graphic-target-white-m-i1627662841.html

mam i nie narzekam , dość lekki, jest blenda p.słoneczna, łatwe zapinanie/odpinanie, wykonanie niezłe.( oczywiśćie mój nie jest biały :) ) aha i po negocjacji ze sprzedawcą zapłaciłem 490 zł.

Edytowane przez walko69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

misisz przymierzyć i sama zobaczyć. Ale rozumiem, że kupujesz na skuter, jesli tak to nie ma mowy by szum Ci przeszkadzał,bez owiewki zaczyna sie robić głośno przy tak ok 130-140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

irytuje mnie takie gadanie . Skąd masz pewność że nie mógłbyś dziś rozmawiać? Rozumiem że ten za 500 (wow) funciaków poszedł w drzazgi?

Dlaczego nie wszyscy chcą zrozumieć prostą rzecz? Jeśli ktoś pyta o kask do 500 zł , to oczekuje pomocy i podowiedzi n/t kasków do 500 zł!!!! a nie pitolenia że za 500 zł nie warto kupować. To co ma odstawić moto do garazu i kupić świnkę skarbonkę żeby zebrać 2 tysie?

 

 

 

Proponuję taki:

http://allegro.pl/kask-integralny-astone-gtb-graphic-target-white-m-i1627662841.html

mam i nie narzekam , dość lekki, jest blenda p.słoneczna, łatwe zapinanie/odpinanie, wykonanie niezłe.( oczywiśćie mój nie jest biały :) ) aha i po negocjacji ze sprzedawcą zapłaciłem 490 zł.

 

Przeciez ja mu nikomu nie mowie, zeby nie nosil jakiegokolwiek. Podkreslam jedynie fakt, ze cudow za 500 zl nie mozna kupic i cudow oczekiwac nie mozna. Jakbys nie zauwazyl, dorzucilem pare kaskow w zakresie cenowym na jaka tworca tematu moze sobie pozwolic. Aha, oftop, tak, rozlecial sie na kawalki, a to dlatego, ze byl idealnie zapiety, idealnie dopasowany i przyjal na siebie 100% tego, na co byl zaprojektowany. Doszedl fakt, ze musieli mi jeszcze czaszke skladac. Tak wiec, 500zl tego by mi nie dalo. Nie ma sie co oszukiwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...