Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Ja moim przeleciałem jadąc 130-160km/h załadowany na maksa 138mil łacznie z rezerwą, gdzie na niej zrobiłem około 35km - więc spalanie wyszło mi 6,78litra, natomiast wracałem sam ta samą trasą jadąc 130-140km/h średnio i spalanie miałem 6,4l. Zbiornik mi troche przeszkadza, bo ten z przed liftingu ma tylko 16l wiec ekonomicznie da sie przejechac jakies 200-240km. Nowsze modele maja 18litrów i czasem te 2 litry sporo zmieniają w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes ja własnie wróciłem z kudowy zdrój i jak wracałem podjechalismy jeszcze do ladka zdrój i przez nyse i pózniej 100km A4 i i 240km z rezerwa zrobiłem jak zajechałem na stacje to może z litr w baku tylko został.zaznacze że jechałem z pasażerką,bagazami i w kotlinie kłodzkiej po zakretach dosyc dynamicznie podrózowałem.czyli spalanie wyszło jakieś 6.5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz czesciej wychodzi na moje ,ze vtr mozna przyjemnie pojezdzic z przyzwoitym spalaniem. wlasnie wrocilem z latania po czeskich winklach. 200 km- 12,8l zatankowane. opona pozamykana :)

Edytowane przez rom996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ogladalem film jak gosciu w xx rozwiercal otwory , chyba 3 razy( dookola wylotu) ale efekt byl coraz gorszy ;) . ale v2 na pewno bedzie dudnic. Jewon, bylem na Jeseniku a dokladnie cerwenohorskie sedlo. nie jest zle ale prawie 100km trzeba w jedna strone machnac. jak chcesz fajna trase w tych okolicach to ci dam namiary. a wszystkich zapraszam do Brannej w chyba 2 niedziela wrzesnia na uliczne wyscigi weteranow. warto.

to jest miejsce o ktorym mowilem wczesniej. mekka scigantow i turystow(gory i piekne widoki-trasy w gorach) z szerokiej okolicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rom996 to podaj namiary na traski w tamtych okolicach.w sumie w tym sezonie juz chyba sie nie wybiore w tamte tereny ale przyda sie na przyszłość ;)

co do polepszenia dzwieku oryginalnych puszek to najlepiej pozbyc sie tej przegrody,zaznaczyłem ja na zdjęciu

 

http://imageshack.us/photo/my-images/525/25463447534.jpg/

 

od razu najlepiej pozbyc sie tez tej małej rurki,no ale do tego trzeba rozpołowic puszke a pózniej zespawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich puściutko: http://desmond.imageshack.us/Himg267/scaled.php?server=267&filename=dscn0296b.jpg&res=landing

 

i nawet całkiem ładnie dudnią, ale nie widać żadnej ingerencji, żeby były przepoławiane.

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jewon moja trasa: Głucholazy-Zlote hory-droga na Bruntal ( nr drog wg mapy google 445-451-452- 450 ) w Bruntalu skreca sie na Śumperk nr11 . przed miastem skrecamy na nr .44 ktora prowadzi przez cervenohorskie sedlo do Jesennika i dalej do Głucholaz. sa odcinki lepsze i gorsze i troche przez wioski ale zakretow jest od zaj...wystarczajaco. tylko nie wiem czy wystarczy paliwa w malym baku vtr. powinienes sobie zrobic ta traske albo polaczyc z wyscigami w Brannej i tam polatac. wszystkim polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie drogi w dobrym stanie.ale te oznaczone jakims numerem.bo gdy sie zjedzie na boczne przez wsie to juz róznie.czasem lipa :/

teraz w sobote jedziemy w bieszczady.taki odcinek mam zamiar przejechać

 

https://maps.google.pl/maps?saddr=Trasa+894&daddr=49.15059,22.68342+to:Trasa+897&hl=pl&ll=49.262428,22.184143&spn=1.380165,2.469177&sll=49.470801,21.898499&sspn=0.68716,1.234589&geocode=Fdp38QIdPP5VAQ%3BFX767QIdHB9aASk7jKUZBt47RzFaQdH9VdmBEQ%3BFVhq8gIds85MAQ&mra=dme&mrsp=2&sz=10&via=1&t=m&z=9

 

to też idealne warunki do przemieszczania sie na firestormie.dużo kretych dróg przez lasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My jeździmy tak: http://tinyurl.com/blt7235

 

Planujemy jechać tą traską jutro. Może będzie ktoś w tym rejonie chciał dołączyć? Oczywiście jak będzie lipa pogodowa to odpuszczamy.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...