Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Łożysko z 50 zł co do tarcz to popatrz w serwisówce.

Gość w serwisie Hondy powiedział mi 306PLN za łożysko ;o

Obszukałem się troche w internecie i moje pytanie jest takie... Wie ktoś gdzie mogę dostać takie łożysko w normalnych pieniądzach? bo ja nic nie znalazłem ;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zaczęło stukac po zmianie oleju

Trudno postawić diagnozę bez dźwięku.

W moim przypadku pomogła wymiana sprężynek napinaczy rozrządu.

Po 2000 znów stukanie wróciło ale wyraźnie z tylnego cylindra wymiana całego napinacza

pomogła(cena +/- 300pln w HRG Poznań).Bardzo łatwo jest go sprawdzić napinając sprężynę

w czasie pracy na biegu jałowym jak stukanie ustanie masz winnego.1 cylindra nie sprawdzisz bo brak dostępu.

Edytowane przez Heny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem SP1 i chce ja podszykowac na tor (Poznan) mam kilka pytan :

- jakie przelozenie jest optymalne czy zostawic serie

-do laminatow jaki przedni stelaz zastosowac bo chce orginał zdjac zeby w razie gleby nie kumulowac kosztów czy moze wytarczy sam ten stelaz od mocowania baku do lusterek.

-moze ktos ma na sprzedaz uzywane laminaty,sety torowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, pytanko w imieniu kolegi czy znacie, macie namiar na kogoś kto wykonuje albo ma do sprzedania taki dolny pług do VTR jak na fotce? Czy tylko na zamówienie jak tak to proszę o jakieś namiary http://www.whaccessories.com/images/CTSMotoVTR1000.jpg Wiem ze z linku tego można zamawiać ale bardziej chodzi mi o nasz rynek:)

Edytowane przez D0l0R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo jest go sprawdzić napinając sprężynę

w czasie pracy na biegu jałowym jak stukanie ustanie masz winnego.1 cylindra nie sprawdzisz bo brak dostępu.

Chyba nigdy tego nie robiłeś i nie wiesz co piszesz.Podczas pracy jak naciągniesz to zluzujesz łańcuszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...