Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

WolnyNick mógłby faktycznie ktoś chlapacz przedni gumowy wykonać. Byłby prawie niezniszczalny a i cena by nie zabiła

 

Masacrator witaj w ekipie. Jeżeli masz zamiar podróżować nie baw się w kufry Givi. Nomada Pro polecam. Jak chcesz dam linka.

WolnyNick mógłby faktycznie ktoś chlapacz przedni gumowy wykonać. Byłby prawie niezniszczalny a i cena by nie zabiła

 

Masacrator witaj w ekipie. Jeżeli masz zamiar podróżować nie baw się w kufry Givi. Nomada Pro polecam.Kufry asymetryczne w trzech rozmiarach. I sa naqprawde duże i alu. Stelaż z kwasiaka .Tylko nie są Tanie komplet z 5500zł Jak chcesz dam linka.

 

Spoko Alnitak będzie "pan zadowolony"

 

Kolejny Paweł który będzie pomykał na ZE! Gratulacje imienniku! Jaki kolor wybrałeś? Ja w swojej kufry mam fabryczne i są masakrycznie małe!

Wooosiu podziękować za linki. Chyba się skuszę na te HEED...

Pozdrawiam,

Paweł

No właśnie Masacrator jaki kolorek twojej Teresy ? Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedzi i podpowiedzi. Moja Tenerka będzie w kolorze race blue, czyli srebrna z niebieskimi wstawkami. Kufry Givi jeżdżą ze mną od wielu lat, miałem je na każdym moto. Nie podobają mi się kufry aluminiowe, wolę duże plastiki. Ostatnie parę lat prześmigałem na dużym DL-u (Suzuki Vstrom DL 1000), ale postanowiłem kupić moto z elektronicznym zawieszeniem, a to pewnie z wiekiem przychodzi :) . Bardzo chętnie podłączę się do jakiegoś wypadu, do tej pory byłem na motocyklu na Bałkanach, Rumunia, Maroko, Alpy. Chętnie pojechałbym do Turcji :) Jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

givi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedzi i podpowiedzi. Moja Tenerka będzie w kolorze race blue, czyli srebrna z niebieskimi wstawkami. Kufry Givi jeżdżą ze mną od wielu lat, miałem je na każdym moto. Nie podobają mi się kufry aluminiowe, wolę duże plastiki. Ostatnie parę lat prześmigałem na dużym DL-u (Suzuki Vstrom DL 1000), ale postanowiłem kupić moto z elektronicznym zawieszeniem, a to pewnie z wiekiem przychodzi :) . Bardzo chętnie podłączę się do jakiegoś wypadu, do tej pory byłem na motocyklu na Bałkanach, Rumunia, Maroko, Alpy. Chętnie pojechałbym do Turcji :) Jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

givi

mój ulubiony kolor jesli chodzi o nowe :) gratulacje juz wielkie. Na dl tez latalem ale 650, swietne moto

 

pozdrowionka

PAweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrator to gratuluję ci bo tyle wypadów miałeś i żadnej "gleby" chylę czoła i szacun. Większość podróżujących po pierwszej "glebie"zmienia kufry. Jak pasuje Ci Givi to Trekera wal na boki i Maxie jako Topcase.

Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja niebieska ZE stoi w Motorlandzie we Wro ? Chyba na decyzję Centrali w sprawie biegów czeka. Ja czekam na decyzję w sprawie siedzenia kierowcy... SIedzenie przekrzywia się w lewo i wypadają gumy amortyzujące ( takie małe - jest ich 6 szt. ) Może za bardzo się wierciłem w dłuższych traskach :) Zobaczymy co mądre głowy z YMP zdecydują.

A może przytyłeś ? Marcin jaki masz Vin może ty masz pierwszego ZE jaki wyszedł z Fabryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedzi i podpowiedzi. Moja Tenerka będzie w kolorze race blue, czyli srebrna z niebieskimi wstawkami. Kufry Givi jeżdżą ze mną od wielu lat, miałem je na każdym moto. Nie podobają mi się kufry aluminiowe, wolę duże plastiki. Ostatnie parę lat prześmigałem na dużym DL-u (Suzuki Vstrom DL 1000), ale postanowiłem kupić moto z elektronicznym zawieszeniem, a to pewnie z wiekiem przychodzi :) . Bardzo chętnie podłączę się do jakiegoś wypadu, do tej pory byłem na motocyklu na Bałkanach, Rumunia, Maroko, Alpy. Chętnie pojechałbym do Turcji :) Jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

givi

Wydaje mi się że kufry Givi z tej serii są znakomite, sam zdecydowałem się na top case 55 litrów i jestem super zadowolony. W porównianiu do polskich produkcji możesz je zawsze zdjąć bezproblemowo nic się nie rozpada itp.

Co do kufrów bocznych ja sie zdecyduje raczej na opcję mniej hardcorową ( w końcu potrzebne są mi raczej 2 razy do roku )

 

sakwy Dakar od sw-motecha

bc_hta_06_741_10001__b_DAKAR_Satteltasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzi78 tez jest opcja sakwy, ale tak jak piszesz dwa razy tyko ci potrzeba w roku. Dlatego każdy musi się zastanowić przed wyborem do czego potrzebuje i jak często .Ja mam zamiar dużo jeździć wiec potrzeba mi solidnych kufrów i pojemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrator to gratuluję ci bo tyle wypadów miałeś i żadnej "gleby" chylę czoła i szacun. Większość podróżujących po pierwszej "glebie"zmienia kufry. Jak pasuje Ci Givi to Trekera wal na boki i Maxie jako Topcase.

No faktycznie bez gleby, raz tylko w Maroku zrobiłem fikoła, ale to na piachu :) i wtedy kufry pomogły. Fajny patent z tymi sakwami, tego nie przemyślałem, jeździ ktoś z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400 zł za sakwy kpl do Tenery i do tego można jakąś Torbę AQWA 50l na siedzenie i da się jeździć. Znam paru co jeździ z dwoma kuframi a zamiast Topa mają torby.

 

Alnitak coś się ruszyło w sprawie mojej ZE w ASO. Dostałem SMS ze gotowa do odbioru i 109 zł do zapłaty . W poniedziałek dowiem się co i jak było. Pewnie znowu moja wina skoro kasę płacę?Za często zmieniam biegi.!!!

Wilu ciekawy jestem co u ciebie ???. Daj info jak coś.

Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem reklamację kanapy i czekam na decyzję do 2 tygodni. Dla mnie to wada fabryczna i na pewno nie zapłacę za naprawę. Zobaczymy jak działa gwarancja Yamahy. Co do wspólnego latania to jestem na tak. Kwestia terminu i można się ustawiać na Pepiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooosiu, skad wzieles cene 5500pln z kufry nomady, bralem u holana juz dwa komplety nomada pro 2 i wychodzily po 3000pln

http://holan.pl/pl/stelaze-i-systemy-z-kuframi/2134-system-pro-z-kuframi-nomada-pro-2x31l-do-st1200-czarny-stelaz.html#/materia-stal/kolor_stelaa-czarny_mat/kolor_kufrw-naturalny_alu/pojemno_kufrw-2x45l

 

Glowna zaleta to 97cm calkowitej szerokosci moto z kuframi, no i paciaki i parkingowki niestraszne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...