Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Rl moje pytanie bardziej skierowane pod względem rozmiaru (wymiary szer.wys.

cm).Jak dobierałeś detektor? Ja zmierzyłem szybę i wyszło mi 40cm. Zastanawia mnie wysokość . Ile zachodzi na szybę? Itp. Wszystkie sugestie mile widziane.

 

Gdyby ktoś z Wrocławia miał już deflektor to podjadę zerknąć.

dzierżoniów 50 km na południe jak podasz wymiary i kształt loster zrobi jaki chcesz mi zachozi na szybę jakies 2 cm ale też jest regulacja wystarcza żeby było super

 

Panowie zapraszamy na spotkanie 15 do 17 Maj , ta na filmie na pewno ma wydech robiony moja na maksa poszła 215 ale może się bałem nie wiem, na pewno koleś nieżle lata, :) co do zastanawiania się Obaj macie Fart jeden kolega specjalnie w niemczech kupował bo była już nie do dostania teraz w Yamaha Polska.

 

najlepsze akcesoria i dostępne w polsce to SW motech , w stanach Alt rider, W hiszpanii DS Bikeprotection, U nas Dawid Machowiak Facebook :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, ale długo zastanawiałem się nad niebieską z Liberty Łódź.

Witam, oglądałeś tą niebieską w Łodzi? Dlaczego kupiłeś inną? Pytam bo sam jestem zainteresowany tą sztuką z liberty łódź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądałeś tą niebieską w Łodzi? Dlaczego kupiłeś inną? Pytam bo sam jestem zainteresowany tą sztuką z liberty łódź.

Pozdrawiam

kupowałem na firme a oni nie sprzedawali na FV 23%. Jak podasz maila to wyślę Ci więcej zdjęć które mi wysłali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie kto w Piątek gości na naszym małym spotkaniu proszę o pilną odpowiedz maksymalnie do jutra, w czym chcecie wziąć udział:

Wycieczka przez wzgórza gór stołowych i góry Orlickie SOBOTA

Szkolenie bezpieczny motocyklista w sobote około 17:30

Szkolenie z technik Jazdy w niedzielę Kłodzko

 

Chodzi o zaplanowanie miejsc na posiłki.

Odpowiedz do jutra na mój email [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Jestem swiezym posiadaczem xt1200z 2011r. Czytalem na temat mozliwosci zwiekszenia mocy (przez zworke) oczywiscie moze z czasem ale jest pytanie jak to zrobic dokladnie moze jakis film instruktazowy? Czy ktos zauwazyl jakies skutki uboczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wooosiu

Gratulacje zakupu i wyboru. Jak dobrze pamiętam to cofnij się na stronę nr.4 .Tam masz zdjęcie .Co do skutków nie powiem bo mam xt1200ze a tu jest inna kostka. Z opowieści słyszałem ze bardziej mocniejsza od samego "dołu,i ponoć 140 koni się budzi .Poproszę o wypowiedzi kolegów ze "zworką".Pozdrawiam wszystkich zajefajnych uczestników zlotu - Zającówka-Paszków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegów dosiadających 1200ZE. Czy aby ustawić najbardziej miękką opcje zawieszenia trzeba od soft iść w dół czy w górę. Może trywialne pytanie ale według mnie w instrukcji nie jest to dobrze opisane.

 

dzięki

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wooosiu

Hej Paweł . Poziom -3 jest najbardziej miękki +3 najbardziej twardy.Ja tłumaczyłem -bo mam niemiecką wersję.Podziekowania dla Willa za udostępnienie wkrótce polskiej wersji. Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d

 

Hej Paweł . Poziom -3 jest najbardziej miękki +3 najbardziej twardy.Ja tłumaczyłem -bo mam niemiecką wersję.Podziekowania dla Willa za udostępnienie wkrótce polskiej wersji. Pozdrawiam Wojtek

Dzięki. Tak też myślałem ale nie miałem jak do tej pory przetestowania tych ustawień na tej samej drodze.

Pozdrawiam

Paweł

 

PS. Czy ktoś z forum kupił WorldCrossera z liberty Warszawa.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d

 

Dzięki. Tak też myślałem ale nie miałem jak do tej pory przetestowania tych ustawień na tej samej drodze.

Pozdrawiam

Paweł

 

PS. Czy ktoś z forum kupił WorldCrossera z liberty Warszawa.?

I ja przyłączam się do pytania o worldcroosera z liberty?

Przyznać się bez bicia który zajumał mi tą upatrzoną sztukę?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chwalić się nie wypada ale informuję wszem i wobec, że od niedawna jestem w posiadaniu xt1200ze w niebieskim lakierze. Jestem bardzo zadowolony z komfortu jazdy, prestiżu, spalania, wyglądu moto itp.

 

P.S. uzi78 dzięki za wszelką pomoc chłopie i do miłego na kawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...