Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Marketing sprzedaży ST leży i kwiczy. Na targach we Wro od 3 lat nawet nie wystawia się Moto a testówki nie ma. Tak więc np. WorldCrossera albo ZE można zobaczyć głównie w necie a konkurencja ma sprzęty od wyboru do koloru. Yamaha ma jednak wyjeb... na sprzedaż ST bo MT idą jak ciepłe bułki i tam jest ciapa. Jeden gość nie mógł w kwietniu kupić w PL i kupił u .... dealera z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bieda, bieda. Byłem w ubiegłym tygodniu w Katowicach z zapytaniem o możliwość jazdy testowej z Teresce z 2015. Panowie rozkładają ręce .... i psioczą na Yamaha Polska. Ciekawe kto tam jest dyrektorem handlowym\marketingowym??? i czy czytam w wolnych chwilach takie wątki jak ten....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro81 moja jeździ na Castrol Act EVO 4T 10W-40 taki zalali w serwisie (Niemcy) przy przebiegu 919km( mam wpis z tyłu kartki w gwarancji przy pierwszej inspekcji).Mam 8500km i jeszcze nic nie ubyło. Ja bym dolał i śmigał do 10000km.Przy przebiegu 10000km i tak wymiana . Zadzwoń do serwisu i zapytaj co leją.Poszukaj w necie co do mieszania oliwy .Wydaje mi się ze te obecne można mieszać . Sprawdź! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zdjęcie mojej Tereski, które niedawno tutaj umieściłem jest już nieaktualne. Zdezektualizowała je pani w Golfie na Tamie we Włocławku skręcając w lewo na parking trzy metry przed moim motocyklem. Tereska skasowana, ja połamany (łopatka, bark i żebra), żona poważny uraz nogi. Moto miało 2 tygodnie:(

Mam traumę, pierwszy wypadek od 2000 roku, kompletnie nic nie można było zrobić, kobieta twierdzi, że już nie wsiądzie na moto :( , ja się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...