Skocz do zawartości

Czy GSX-R 750 '04 nadaje sie dla poczatkujacego ??????????


Rekomendowane odpowiedzi

Pablo, tylko weź pod uwage iloma sprzętami Ty śmigałeś ?? Rozmawialiśmy nawet o tym przy piwku - motorynka, simsony, MZ, jakiś GPZ, jakaś słabsza 600 i dopiero potem naprawdę mocne maszyny (nie wiem czy nie pokręciłem kolejności itp :-). Nie wiem czy na R6 po simsonie byś sobie tak dobrze radził :-).

 

Zgadza sie ale pewnie jak bym mial kase i mozliwosci to szybciej kupil bym mocnego sprzeta - dlatego pisze ze go rozumiem bo sam bylam taki napalony jak bylem młodszy -ale nie sadze zeby było latwo opanowac R6 czy srada po simsonie - choc jest to mozliwe :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeździe bez PJ też było już sporo pisane. To jak jedzenie słodyczy przed obiadem. W sumie nic nie szkodzą - tak się wydaje - a w praktyce szkodzą(o czym wiedzą wtajemniczeni). Dlatego rozsądny czowiek pomimo POKUSY nie zje słodyczy przed zjedzeniem pożywienia z błonnikiem (ziemniaki, kasza, surówka...). Ten sam rozsądny NIE POWINIEN jeździć motocyklem bez prawa jazdy. To naturalne. Naraża się na niebezpieczeństwo dobrowolnie. To trochę taki bezmyślny...odruch i oznaka niedojrzałości, bo przecież to właśnie dojrzały człowiek potrafi świadonie decydować i zdaje sobie sprawę z tego co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Arturze: przeproś Sarenkę za obelgi, bo jest kobietą.

.

 

Jak mam być szczery to nie widzę powodu.

Co z tego że jest kobietą w tym wypadku??

Skoro jeżdzi 6 lat bez prawka to choćby była Marsjaninem (ką :clap: ) to i tak będzie debilem. Przecież to logiczne i żadnych wyjaśnień nie trzeba tutaj składać. To że kurse i bla bla bla to nie zmienia faktu.

 

Poza tym jej stwierdzenie typu "dobre rady 16to latka z kilkoma smileami" dosyć jasno drwi z Artura i nie okazuje tutaj poważnego podejścia dla tematu.

Nie kapuję...

Wszyscy walczą o równouprawnienie dla kobiet a jak co to już nie można swobodnie się zrewanżować...

 

Albo trzymamy poziom WSZYSCY albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Arturze: przeproś Sarenkę za obelgi, bo jest kobietą.

.

 

Jak mam być szczery to nie widzę powodu.

Co z tego że jest kobietą w tym wypadku??

Skoro jeżdzi 6 lat bez prawka to choćby była Marsjaninem (ką :clap: ) to i tak będzie debilem. Przecież to logiczne i żadnych wyjaśnień nie trzeba tutaj składać. To że kurse i bla bla bla to nie zmienia faktu.

 

Poza tym jej stwierdzenie typu "dobre rady 16to latka z kilkoma smileami" dosyć jasno drwi z Artura i nie okazuje tutaj poważnego podejścia dla tematu.

Nie kapuję...

Wszyscy walczą o równouprawnienie dla kobiet a jak co to już nie można swobodnie się zrewanżować...

 

Albo trzymamy poziom WSZYSCY albo nie.

 

jak dla mnie to nie musisz widziec powodu bo jak widac na w/w poscie nie odstajesz od kolegi debila do kwadratu...robisz bagno z tego forum

...nie czytasz postów tylko sobie wybierasz to co ci akurat pasuje...nie jeździłam na motorze przez te 6 lat i nigdzie nie powiedzialam ze pochwalam jazde bez prawka, każdy popełnia w życiu błędy i sam pewnie też święty nie jesteś. A to, że po kursie to bardzo zmienia fakt bo jakby nie było zapoznałam się tam z przepisami i z wszystkim innym z czym powinnam była się zapoznać...dzięki temu nigdy nie miałam nawet kolizji a tym bardziej żadnego mandatu.

P.S. Jak pewnie zauważyłeś niewielu ludzi wykazało poważne podejście do tak niepoważnego tematu, a w dziale humor powstał juz nawet osobny temat nawiązujący do wyczynów twojego kolegi od wyzwisk...nota bene poziomu u Ciebie też jakoś nie widać...albo trzymay poziom WSZYSCY albo nie ?!? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak pewnie zauważyłeś niewielu ludzi wykazało poważne podejście do tak niepoważnego tematu, a w dziale humor powstał juz nawet osobny temat nawiązujący do wyczynów twojego kolegi od wyzwisk...nota bene poziomu u Ciebie też jakoś nie widać...albo trzymay poziom WSZYSCY albo nie ?!?  :?

 

Prawda że mało ludzi poważnie podeszło do tego tematu.

Co do osobnych postów na jego temat to nie wnikam.

A prepraszam co widzisz nie tak w moim poziomie podejścia do sprawy??

Jest taki sam dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać tych pierdół, więc napiszę co o tym myśle;

 

To nie jest wina 16 latków że dosiadają stukonnych maszyn, są młodzi, marzą o szybkiej jeździe.

To wina ich rodziców, którzy są chyba niespełna rozumu, że zgadzają sie na to. Mój syn przejdzie poprzez wszystkie etapy motocyklowe od 50 poprzez 125, 250, 500 i wzwyż. To dlatego, że wiem co to jest jeżdzić na tak mocnym motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla ciebie mało  :?:  80  No to trudno....  Nie widzę możliwości dalszej dyskusji.

 

Mało. Gentelmanem można być w stosunku do osoby która również utrzymuje pewien poziom.

A sam fakt że kobieta bo kobieta jest dla mnie zabawny.

Owszem, zasady dobrego wychowania mam na uwadzę ale w sytuacjach oczywistych nie mam zamiaru ukrywać tego co myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Climatem - gosc mądrze gada

 

A do michała to nie zaliczaj mnie do 16 latkow bo ja jestem rocznik 87 to rocznikowo 17 mam i za rok prawko a jak sie ma 16 to rzeczywiscie bal bym sie w tamtym roku jeszcze wsiasc na 600cc nawet szczerze bym o tym nie myslal - wiem ze to tylko 12 miesiecy ale nawet by mi to nie przeszlo przez glowe

 

A i jeszcze mowisz ze twoj syn bedzie szedł pojemnosciami pokoleji - spoko napewno mu to nie zaszkodzi. Ja jak bede mial syna to tez mam plan ze od malego go oswoić z motocyklami i zrobić z niego pilkarza :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest źle

dzieciaki rozpuszczone jak dziadowski bicz

walnięci starzy spełniają wszelkie zachcianki podopiecznych

ale tekst z kredytem na srad-a dla małolata rozpieprzył mnie totalnie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba bylo doczytac do konca downie a nie pierdzielic glupoty bo napisane jest dokladnie ze ten kredyt to tylko chwilowy bo nie bede czekal jeszcze kolejny miesiac bo jak nie mam motocykla to mnie h... strzela z nudow. Tak to jest jak ktos czyta poczatek a nie czyta konca - małolata - dobre sobie jestes starszy odemnie o 4 lata i mowisz o mnie małolat co to jest 4 lata ? moze to roznica miedzy gowniarzem małolatem a poważnym dorosłym człowiekiem za jakiego sie pewnie uważasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur rzeczywiście to zmienia całkowicie postać rzeczy...sorki że tak cie potraktowaliśmy, jak nędznego 16sto latka a ty masz całe 16,5 czyli prawie 17!!!

No faktycznie, gamonie z nas... teraz to już nawet buse możesz kupić bo od ubiegłego roku tak wydoroślałeś, zmądrzałeś itd... że taki sradzik to dla ciebie pikuś! :oops:

 

"...mam tsy latka, tsy i pół, sięgam..." :clap: :lol: hehe :)

 

Dobre, naprawde ta dyskusja jest dlamnie w tym momencie przezabawna...

Na początku starałem sie być obiektywny i rozsądny, potem byłem już troche zbulwersowany a teraz mam to głęboko ...poważaniu... i jest dlamnie arcy śmieszna.

 

Arturze mówisz że jesteś taki dojrzały itd ale nie piszesz jak dojrzały i rozsadny człowiek.Co z tego że nie piszesz że jesteś tak dobry jak Rossi czy choćby Szkopek skoro w głebi duszy chyba tak myślisz bo przynajmniej tak sie zachwoujesz!

Pierwszy wyjazd na nowym moto i test mały, 2 i pół paki... luzik wielu z nas rozwija takie prędkości prawie co wypad za miasto ale ty jesteś "dziewicą" która nie wie co ją czeka gdy przyjdzie co do czego. Podjarałeś sie i poczułeś co to dobry odjazd i speed ale mówie cito jest banalnie proste... może nie dla wszystkich ale dla każdego z odrobiną odwagi to pestka.

A ciekawe jakby wyglądało twoje awaryjne hamowanie z tej prędkości i jeszcze gdy musiałbyś ominąc niespodziewaną przeszkode!? Ja nie wróże że wyszedłbyś z tego cało, mało tego- jestem niemal pewien że w najlepszym wypadku ze Srada można by robić żyletki a z tobą mogłoby być różnie(może byłbyś mięsem armatnim a może miałbyś fart i wylizałbyś sie...)!

I jjeszcze jedna sprawa o której ciągle zapominasz- pomijając fakt braku dostatecznych umiejętności żeby bezpiecznie śmigać tym potworem nie masz tego nędznego swistka papieru PRAWEM JAZDY zwanego a to jednak dużo zmienia!

Wiem bo znam to z autopsji i gwarantuje ci że jeżdżac bedziesz wypatrywał niebieskich a jak tylko choć troche sie tobą zainteresują zaczniesz panikować i nie sądze że chęteni sie zatrzyamsz na wezwanie.

Przez głowe może przebiec ci myśl żeby sie nie zatrzymać(a co!? innych nie doganiają to i mnie sie uda...) z tym że ty masz duże obciążenie pychiczne bo co będzie jak jednak złapią, mandat, sąd, odroczka możliwości dostania prawka i ta panika powoduje(jak to w życiu) że przeginasz i popełniasz błedy a ten motorek nie wybacza błedów i twoja ucieczka może zakończyć sie tragicznie!

I zaufaj mi że nie pisze tego żeby ci psuc humor czy drwić z ciebie tylko pisze życzliwie bo znam to jak mówiłem z autopsji a i znam przypadki młodych uciekinierów którzy kończyli na drzewach i innych przeszkodach często zabierając ze sobą(na tamten świat) osoby niczemu nie winne... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...