Skocz do zawartości

Czy GSX-R 750 '04 nadaje sie dla poczatkujacego ??????????


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dosc ze mam juz prawie 17 to by bylo dobrze zeby sarenka stukla sie tą łepetyną w sciane zalecam mocno.

Ty jezdzilas 6 lat bez prawka samochodem - moze powinnas byc na forum samochodowym jak tak dobrze ci idzie.   Ja jezdze na motocyklu od 4 lat i czyje sie mocniejszy w jezdzie na motocyklu niz w samochodzie.

Dobre rady 16latka ? No lepsze niz baby ktora 6 lat bez prawka jezdzi to trzeba byc debilem do kwadratu ja jezdze bez prawka dlatego ze jeszcze go nie moge zrobic wszystkie przepisy znam bardzo dobrze po miescie przjezdzilem wiele kilometrow i nie mam zadnych problemow.  Co mi da ze za rok zdam na prawojazdy jak przecież na tej emzecie 150 nie naucze sie smigac po miescie. Nie bede w niczym lepszy tylko poprostu to zalicze bo musze. Co jak bym mial prawojazdy to bym byl dobry byscie mowili ze moto zamocny na poczatek ale dobrze jest.  

Ale ten twoj tekst mnie rozwalil Rozumiem jezdzenie .....     to jak by ktos napisal na forum ze zabil bialego to ty bys powiedziala - jeszcze rozumiem zabic czarnego ale zabijanie bialego to glupota

 

Słuchaj no gówniarzu...a wyzywać to możesz swoją matke!!! Kto tu jest debilem do kwadratu? Kto? Ktoś kto gani jazde motocyklem o pojemności 600 czy 750 przez szczyli co nawet na kurs nie mogą się zapisać bo są za młodzi? czy raczej ktoś kto to pochwala? Słuchj no PANIE I WŁADCO SZOS I PRZSTWORZY z 4 letnim doświadczeniem motorynkowym, jeździłam 6 lat bez prawka ale miałam za sobą cały kurs wraz z jazdami,zdałam go w tamtym roku ponieważ dopiero wtedy miałam kase na egzamin i zdałam go za 1 razem...na motor zdaje w tym roku ale mam na tyle rozumu w głowie, że nie jeżdże po AUTOSTRADACH I DROGACH SZYBKIEGO RUCHU jak ty to czynisz, bo w ogóle nie jeżdże na motorze...I KTO TU JEST DEBILEM??? a jeśli nie wiesz jak się masz wyrażać to w ogóle nie zabieraj głosu!!!! jA jak masz coś osobistego do mnie to prosze naPW to sobie wtedy pogadamy, szczylu! A najlepiej to skończ wyrażać te swoje szczeniackie uwagi, bo jedyne teksty jakie moga tu rozwalać to tylko twoje! A jazda autem zdecydowanie różni się od motocykla - i to chyba powinieneś wiedzieć najlepiej motorynkarzu z kompleksami!

P.S. Poczytaj sobie trochę więcej na forum jakich opini jest więcej a potem przejdź do działu gdzie piszą o sposobie wyrażania się.

Obym Cie nigdy nie spotkała na drodze :twisted: ...a łepetynkę to ty sobie stłucz to może wtedy coś do ciebie dotrze i zaczniesz myśleć jak normalny człowiek.

Do Frediego: nie musisz się już obawaić o mnie prawko na auto już mam od roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Artur'ek!Wez sie opanuj!Do kobiety bedziesz tak mowil?Troche szacunku!

Ty jestes poprostu nienormalny!!17 latek i na 600ccm?To chyba nie jest normalne!

A DO KOBIET TO SZACUNEK,TO JEST JEDNAK PŁEĆ PIĘKNA!

a WYZYWAC TO SOBIE MOZESZ PRZYJACIOL,RODZICOW I INNYCH LUDZI OPROCZ KOBIET!

DEBILU DO KWADRATU!

 

 

 

 

PS.przepraszam innych szanownych uzytkownikow ale taki ... to nie jest normalny!musialem wybuchnac!Moim zdaniem ponizanie kobiet przez facetow nie jest na miejscu.

pozdrawiam norbert

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze Dałaś i dzieki temu zdałaś - i debilko mojej matki w to nie mieszaj - bo mozesz se mnie wyzywac ale innych w to nie mieszaj jaka to roznica czy masz 24 lata czy 17 i jezdzisz bez prawka jak to pod ten sam artykol kodeksu karnego podchodzi -ty niby umisz i ja niby umie wiec czemu wogole do mnie skaczesz? nie mam do ciebie nic osobistego bo mi wisisz poprostu mnie wkurzylas - a ty siwy nie zabieraj glosu bo nie nadajesz sie zwlaszcza do takich klutni - co z tego ze jest babą ? co mam ją traktowac innaczej ? Na babe to tylko mozna slownie naskoczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze Dałaś i dzieki temu zdałaś - i debilko mojej matki w to nie mieszaj - bo mozesz se mnie wyzywac ale innych w to nie mieszaj jaka to roznica czy masz 24 lata czy 17 i jezdzisz bez prawka jak to pod ten sam artykol kodeksu karnego podchodzi -ty niby umisz i ja niby umie wiec czemu wogole do mnie skaczesz? nie mam do ciebie nic osobistego bo mi wisisz poprostu mnie wkurzylas  - a ty siwy nie zabieraj glosu bo nie nadajesz sie zwlaszcza do takich klutni - co z tego ze jest babą ? co mam ją traktowac innaczej ? Na babe to tylko mozna slownie naskoczyc

Puknij się w łeb ! a TAK NA MARGINESIE co miałam dać? Hmm? Słuchaj gówniarzu do Jaworzna na Iksie mam 5 min drogi więc uważaj trochę, bo to co tu mówisz to zwyłke oszczerstwa...i skoro juz zdążyłes się pochwalić swoim sradem to pewnie wiele osób wie gdzie mieszkasz...

P.S. Widze, że orografia nie jest twoją mocną stroną "kłótnia" pisze się przez "ó" i skoro tak samo opanowałeś ortografię jak przepisy drogowe to trzeba przed wjazdem do Jaworzna ustawić specjalną tablice informującą o niebezpieczeństwie, które ludziom grozi z Twojej strony.

I nie pisz, że nie masz nic do mnie, bo ludzi, do których nic się nie ma się nie wyzywa! TROCHĘ KULTURY WIEŚNIAKU!DLA cIEBIE NIE JESTEM BABĄ

Idź po rozum do głowy, bo coś kiepsko z inteligencją u ciebie ;)

I poczytaj sobie forum - pytałeś się o moto więc ci odpowiedzialam co mysle a nie "skacze na ciebie" tylko wyrażam opinie jak to na forum przystało...jeśli nie chcesz słuchac opinii to o nic nie pytaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa, a ja proponuję, żeby obie strony się trochę opanowały. Sarenka nie pozost6ajesz dłużna, więc skoro chcesz być traktowana z godnościa jak kobiata, to odpowiadaj na poziomie nawet "gówniarzowi". A Ty Artutr trochę ochłoń o tyle.

 

A co do tematu - 750 na pierwsze moto to czyste wariactwo. Nie po to w niemczech wymyślili stopniowane prawo jazdy. Jeździłem wieloma motocyklami, i tymi o mocy 15 koni i 100 - to tylko mnie utwierdzło, żeby jechać po kolei. A 150 kuców - nie dla amatora, a jak się turlać powoli to po co taka maszyna ?? 600 ?? 750 ?? Ok ale XJ600 czy Shadow 750 - to tak, ale nie GSX-R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na motor zdaje w tym roku ale mam na tyle rozumu w głowie, że nie jeżdże po AUTOSTRADACH I DROGACH SZYBKIEGO RUCHU jak ty to czynisz, bo w ogóle nie jeżdże na motorze...I KTO TU JEST DEBILEM???

przeczytajcie sobie to powyzej a nastepnie to ponizej

 

 

Słuchaj gówniarzu do Jaworzna na Iksie mam 5 min drogi więc uważaj trochę, bo to co tu mówisz to zwyłke oszczerstwa...i skoro juz zdążyłes się pochwalić swoim sradem to pewnie wiele osób wie gdzie mieszkasz...

 

Hmmm na iksie 5 minut drogi no moze ale przecież jak sama napisalas nie jezdzisz na nim wiec jak bedziesz go do mnie do jaworzna pchac to zejdzie ci z 4 godziny. aa i ten twoj cytat i kto tu jest Debilem ? ;) no wlasnie kto :(

 

Widzisz gubisz sie w tym co mowisz a ja sobie poprostu robie z ciebie jaja - nie biore sobie waszych wypowiedzi do serca bo wiem ze wiekszosc ( nie kazdy bo jest tu paru super specow od motorkow) zna sie troche lepiej jak ja lub gorzej

 

A pozatym to co grozisz mi ze przyjedziesz nielegalnie na swojim Iksie w 5 minut do mnie bez prawa jazdy i co mi zrobisz ? Sluchaj zastraszen to ja sie balem jak mialem 12 lat :( teraz to nie ujdzie :D Dobra nie zlosc sie bo zlosc pieknosci szkodzi a widze ze jeszcze kilka postow i bedizesz musiala chodzic w masce :( :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział że przyjadę? ;) powiedziałam że jest 5 min drogi! CZYTAJ DOBRZE!

Taaaaaaaa, a ja proponuję, żeby obie strony się trochę opanowały. Sarenka nie pozost6ajesz dłużna, więc skoro chcesz być traktowana z godnościa jak kobiata, to odpowiadaj na poziomie nawet "gówniarzowi

Paweł nie ja to zaczęłam i nie będę znosić na publicznym forum oszczerstw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale nie strasz mnie na gg bo sie zaczynam bac co raz bardziej nie bede cytowal twojej wiazanki bo alez wielkim nietaktem bylo by cytowanie prywatnych rozmow na forum ;) Ja ci powiem tak nie boje sie ciebie ani twojich kolegow :( przyjedzcie prosze bardzo- pewnie to byla prowokacja zebym tez cie nastraszyl ale nie bede sie w to bawil :( Jak chcesz to przyjedz- A jak pisalas na gg ząbki mam biale piekne i takie będą niezaleznie czy przyjedziesz czy nie :( - a pozatym jak bys(cie) chcieli cos zrobic gowniarzowi co ma 16 lat to za to sie idzie do wiezienia jak juz trzymamy sie prawa to trzymamy sie go w kazdym punkcie. Ale jakos sie nie boje. Odblokuj mnie na gg i wymysl lepsza wiązanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlamnie ten temat sie skończył na pierwszej stronie.Gdzie jest jakis Mod żeby to zamknąć?? Jeździj sobie długo i szczęsliwie i niech cie objerzdzają goście na GS 500 albo na giepezetach bo wątpie zebyś dał rade komuś kto przejeździł w życiu z 10k nawet słabszym sprzetem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlamnie ten temat sie skończył na pierwszej stronie.Gdzie jest jakis Mod żeby to zamknąć?? Jeździj sobie długo i szczęsliwie i niech cie objerzdzają goście na GS 500 albo na giepezetach bo wątpie zebyś dał rade komuś kto przejeździł w życiu z 10k nawet słabszym sprzetem.....

 

Co to 10k ? piszesz tak jak ja bym mial jakies wąty do gosci na gs500 czy gpz - nie wiem skad to myslenie - przecież ja mam kupli nawet na motorynkach i ogarkach i przecież kazdy jezdzi tym co moze i nie liczy sie czym jezdzisz ale liczy sie idea motocyklowa - ja nie napisalem ze nie lubie malych sprzetow -tylko ze nie lubie zmieniac czesto sprzetow i dlatego wole kupic odrazu cos mocniejszego

 

Ale przecież ja sie z wami glownie zgodzilem w pytaniu autora - ze jesli nie mial do czynienia wogole z motocyklami ma tyle lat czyli nie ma prawo jazdy czyli nawet nie siedzial na kursach na motocyklu to przecież wyraznie napisalem niech nie kupuje - ale jesli czuje sie mocny to niech kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...