Skocz do zawartości

Czy GSX-R 750 '04 nadaje sie dla poczatkujacego ??????????


Rekomendowane odpowiedzi

Artur to ty masz błędne rozumowanie. Po co ci odrazu taki gsx-r 600?? Nie można zacząć od czegoś mniejszego?? Co nie będziesz się czuł dowartościowany?? To będzie dla ciebie hańba że masz gorszy (mniejszy, słabszy) motocykl od innych?? Rozumiem może ci się podobać taki sprzęt ale są przecież znacznie słabsze sprzęty i też ładne z wyglądu. Jak masz kasę to zawsze może zmienić na inny np. co rok co 2. Żaden twój agrument mnie nie przekonał. Wielu było takich "rozsądnych" jak ty sam wiesz co się z nimi stało i nie licz na to że na motocyklu będziesz rozsądny bo nie ma takiego pojęcia. Ja też kiedyś myślałem że opanowałem swój sprzęt i co się stało: wylądowałem na pasie zieleni na szczęście małe były straty. Przed tym też mogłem powiedzieć o sobie że byłem rozsądny teraz wiem że czegoś takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie napalalem na 600tke ..

ale zrezygnowalem mimo ze lepiej wyglada , lepiej brzmi, lepiej wszystko ;)

wole sobie pozyc jeszcze troche :(

wole nawet 3 moze 4 sezony smigac na 125cc ale dobrze nauczyc sie smigac.. w pelni wykorzystac mozliwosci maszyny.. szkoda takiego gsxra ..zeby nim 50kmh jezdzic..

a zapewniam cie ze na dobrej 125cc bys sie nie nudzil.. troszke floty dorzucic..i 190 pociagniesz bez problemu :DDD

a co twoich umiejetnosci.. heh nie zawsze ty musisz zawinic..malo idiotow jezdzi..

 

pozdrawiam

zachecam do zakupu mniejszego motroka !!!

szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisane przez sarenke

Cytat:

Jeszcze rozumiem jezdzenie bez prawka samochodem ale nie motorem, gdzie o wiele latwiej o wypadek

 

święta racja, sama bez prawka na autko jeździłam 6 lat, ale na motorku bez prawka ani razu !!!

Nie dosc ze mam juz prawie 17 to by bylo dobrze zeby sarenka stukla sie tą łepetyną w sciane zalecam mocno.

Ty jezdzilas 6 lat bez prawka samochodem - moze powinnas byc na forum samochodowym jak tak dobrze ci idzie. Ja jezdze na motocyklu od 4 lat i czyje sie mocniejszy w jezdzie na motocyklu niz w samochodzie.

Dobre rady 16latka ? No lepsze niz baby ktora 6 lat bez prawka jezdzi to trzeba byc debilem do kwadratu ja jezdze bez prawka dlatego ze jeszcze go nie moge zrobic wszystkie przepisy znam bardzo dobrze po miescie przjezdzilem wiele kilometrow i nie mam zadnych problemow. Co mi da ze za rok zdam na prawojazdy jak przecież na tej emzecie 150 nie naucze sie smigac po miescie. Nie bede w niczym lepszy tylko poprostu to zalicze bo musze. Co jak bym mial prawojazdy to bym byl dobry byscie mowili ze moto zamocny na poczatek ale dobrze jest.

Ale ten twoj tekst mnie rozwalil Rozumiem jezdzenie ..... to jak by ktos napisal na forum ze zabil bialego to ty bys powiedziala - jeszcze rozumiem zabic czarnego ale zabijanie bialego to glupota

 

 

do frediego :

dlatego ze nie lubie zmieniac motocykla jak juz cos kupic to pozadnego a nie szajsa- na motorynce tez sie mozesz zabic - ja poprostu jezdze bespiecznie bez wzgledu na moc sprzeta a jego moc wykorzystuje tylko na pustej autostradzie lub polowicznie wykozystuje na pustej drodze szybkiego ruchu - to moze macie takie rozumowanie ze jak bym dorwal 1000cc to ino rura zeby zobaczyc jak to chodzi - owszem jest w ciul takich ludzi pod blokiem jak odpalalem motor to podchodzili ludzie i pytali ile idzie ile idzie ile do sety bo tym sie podniecaja

 

ruffneck

ja tez sie napalalem na 600tke ..

ale zrezygnowalem mimo ze lepiej wyglada , lepiej brzmi, lepiej wszystko

wole sobie pozyc jeszcze troche

 

Mowisz jak kolezanka babci mojego kolegi - jak on jedzie i buczy scigiem to ta klezanka mowi (krzyczy) : Diabeł jedzie diabeł - smierc jedzie ehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nim tez sie da jezdzic 50km/h

No jesne ,ze sie da ,ale zwroc uwage na to jak te motocykle przyspieszaja.. wjedziesz na dziure manetka ci lekko skoczy i nawet nie bedziesz wiedzial kiedy przekroczyles 120.Pozatym widze ,ze jestes dosc pewny swoich umiejetnosci wiec watpie abys tyle jezdzil. Tak swoja droga to do opanowania takiego sprzetu bardzo pomocna jest dobra budowa ciala(masa),ktorej (sadzac po emblemacie) nie masz zbyt wiele(sama skora i kosci :lol: ).

No lepsze niz baby ktora 6 lat bez prawka

Do kobiet odnos sie z szcunkiem gnojku bo osobiscie Ci wpie*dole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widze, że rodzi się nowa moda kupowania motocykli adekwatnie do stanu majatkowego, a nie umiejętności. Jak tak dalej pójdzie to na drogach będzie niewesoło. Nie przekreślam Artura ani innych z podobnymi pomysłami, że sie nie nauczą i nie opanują motocykla, ale moje zdanie jest podobne jak innych 4umowiczów, żeby szkolili sie na torze a nie na drogach publicznych.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada kup tą 750 bedziesz napewno zadowolony

heheh dobre rady 16 latka ;) :( :( :( :) :) :) :( ;) :( :( :( :D :( :( :( :banghead:

 

Sarenka ty sama dobrego przykładu nie dajesz tymi 6 latami bez prawka wiec dla mnie jesteś najmniej odpowiednią osobą żeby się wypowiadać w tym temacie. Chyba czytałać to : http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=12850 ?? Jak nie to przeczytaj i się głęgoko zastanów.

 

Do Atrura:

No nie mów że aż taką wagę przywiązujesz do rzeczy i że ciężko ci się pozbyć "starego" motocykla. Wiesz większość mówisz że motocykle SUZUKI to szajs?? Więc stałeś się posiadaczem szajsu.

Pewnie i tak ciebie nic nie przekona wiec daruję już sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Atrura:

No nie mów że aż taką wagę przywiązujesz do rzeczy i że ciężko ci się pozbyć "starego" motocykla. Wiesz większość mówisz że motocykle SUZUKI to szajs?? Więc stałeś się posiadaczem szajsu.

Pewnie i tak ciebie nic nie przekona wiec daruję już sobie.

 

Co do tej większości to chyba masz na myśli twoje podwórko prawda?? (Jeżeli napisałeś to w formie żartu to przepraszam)

 

A Artur to typowy przykład przerostu formy nad treścią połączony z kompletnym brakiem rozumu.

750 na pierwszy motor... AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Kupujcie nowicjusze , kupujcie... tanie części się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja !!! Wielkanocne chyba :mrgreen: :mrgreen:

Jak widać, słychać i czuć z nawiedzonymi nie da się pogadać ! gość cały dzień przejeździł na 600 i już wie wszystko.

Później mamusia będzie płakała, pocoś synku kupował taki szybki motór :cry: :cry: :cry:

Artur ma w jednym racje, nie wszyscy się zabijają ... od razu ... tylko niektórzy, może jest to talent na miarę Rossiego i my wp.... się między wódkę a zakąskę, jeśli nie, to czarno widzę.

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież ja nie powiedzialem ze to dobry pomysl kupienie tego motocykla na pierwszy bo na pierwszy to oczywiscie glupota ale jak gosc ma juz pojecie jezdzil na jakims innym slabszym sprzecie to moze kupic jak ma rozum - ja przecież jezdzilem 4 lata i kupilem sciga 600cc - ja mysle ze 4 lata to nie jest malo -

a ty zbycho co ty pierdzielisz ze ja wiem wszystko ja tak powiedzialem ? ja sadze ze jak ja jezde po miescie spokojnie i jak ten gosc od 750 co chce kupic bedzie jezdzil psokojnie to nie bedzie zadnych problemow - jak czytacie czyjegos posta to czytajcie całosc a nie kawalek i juz pisza posta a nie doczytali dalej

 

Fredi tym tekstem ze wiekszosc mowi ze motocykle suzuki to szajs to normalnie az mi rece opadly odechcialo mi sie pisac posta bo przez chwile pomyslalem ze na ciebie nie warto nie ma rady : OD dawien dawna wiadomo ze najlepsze to : Honda , Yamaha , Suzuki - no kawy nie wymieniam bo slyszalem o nich wiele zlego i pozatym w tej chwili stoji u mnie w garazu zepsuta kawa kumpla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co wam powiem...po takich mądrych dyskusjach utwierdzam sie w przekonaniu że nie mamy wpływu na bande naplaonych gówniarzy którzy oczywiście myślą:"CO TO NIE JA!?" i w sumie wali mnie.

Tylko polecam jak sie będzie rozpierdalac starać sie to robić tak żebyście robili krzywde tylko sobie i niszczyli tylko swój(rodziców dobytek).

 

Skoro teraz każdy 16sto latek może zapierdzielać potworem który ma ponad 100Km a jździe tak naprawde g*wno wie a doświadczenie i rozsądek któym tak sie szczycą to kpina to nie pozostaje nic innego jak omijać z daleka taich ludzi i hc nie znać bo jak sie rozpi...doli to sumienie noie będzie gryzło i serce nie będzie bolało.

 

Dlamnie walka z wiatrakami... :cry:

 

* Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka z wiatrakami dobre okreslenie dla was : Ok to powiem to co checie jestem gowniarzem nie umie wogole jezdzic przez te 4 lata co jezdzilem to tylko gaz na maxa i zeby ino zapie**alac bez glowy jezdze tylko dla szpanu zeby koledzy zazdroscili i kazdy patrzyl. na swiatlach zawsze robide przygazowke i zadupcam zeby wyprzedzic samochody.

Fajnie co ? aha i mam 16 lat i 8 miesiecy jak bede mial 18 lat to i tak nie bede robil prawo jazdy - a znaki to jako tako wiem ze czerwone stac a zielone jechac.

 

Noooo to teraz jest dobrze lepiej miec 18 lat prawojazdy kupic odrazy 600cc na pierwszy motocykl i wtedy jest dobrze co ? wtedy to sie mozesz zabic jak nie miales do czynienia z jednosladem.

 

 

JA juz w tym temacie nic nie napisze bo to nie ma sensu powiem wam ze jak by kazdy jezdzil tak spokojnie i z glową jak ja to by wypadkow bylo duuuuzoooo mniej.

 

* Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...