Skocz do zawartości

Czy GSX-R 750 '04 nadaje sie dla poczatkujacego ??????????


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podoba mi sie ten motorek, a zwlaszcza najnowszy. O kase sie nie martwie , bo mam swoje na koncie, a ojciec zadeklarowal sie, ze sie dorzuci........Jednak mam pewne watpliwosci bo z tego co napisali w Świecie Motocykli, dysponuje on moca litrowek z poprzedniego sezonu. Takze predkosc nie jest malutka - 290 nie wyciaga R1, GSX-R 1000 (chodzi mi o modele '03 czywizna). Obawiam sie ze nie bede mogl nad nim zapanowac.czy moglibyscie mi cos doradzic????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doradzam takiego sprzeta na poczatek...mam 15 lat i jezdze Apą rs 50 i mam duzo znajomych co jezdza na jednosladach i na pewno by odradzali taką pojemnosc jak na pierwszy raz i takiej (powiedzmy wprost) RAKIETY.Jest to bardzo ładny motocykl ale sam bym sie bał na niego usiąść i pojechać dodajac do tego ze bylby to mój początek z motocyklami...

Odradzam(lecz kupno motocykla zostawiam do Twojej dyspozycji)

pozdrawiam

norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie ten motorek' date=' a zwlaszcza najnowszy. O kase sie nie martwie , bo mam swoje na koncie, a ojciec zadeklarowal sie, ze sie dorzuci........Jednak mam pewne watpliwosci bo z tego co napisali w Świecie Motocykli, dysponuje on moca litrowek z poprzedniego sezonu. Takze predkosc nie jest malutka - 290 nie wyciaga R1, GSX-R 1000 (chodzi mi o modele '03 czywizna). Obawiam sie ze nie bede mogl nad nim zapanowac.czy moglibyscie mi cos doradzic????[/quote']

 

Jak chcesz szybko zejsc z tego swiata to kupuj smialo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi ale jesli sie wogole nie umie jezdzic i dosiada sie odrazu takiego potwora, czesto pokazujac przed kolegami co ma sie za maszyne lub chcac przetestowac jakie to ma przyspieszenie skutki moga byc nieciekawe. Oczywiscie moze jezdzic powoli, ale po co kupic sobie motor zeby jezdzic ciagle na jedynce i prawie nie odkrecac manteki :?:

 

A tak poza tym to ten wiek w profilu to chyba pomylka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolega czasem żartów sobie nie robi wielkanocnych!?

 

Temat troche dziwnie ostatnio modny...kolejny 16sto latek na SRADdzie!?

Sorki ale troche dziwny i rzadko spotykany zbieg okoliczności...

 

Ja powiem tak- zrobisz co ze chcesz(jeśli to nie żarty)ale rozsądne to napewno nie jest i nie oczekuj że ludzie rozsądni i myślący którym choć odrobine na tobie zależy nie będą ci przyklaskiwac i przytakiwać że to dobry i mądry wybór...

 

Nie od razu Kraków zbudowano i nie od razu trzeba mieć w garści 100 czy 150 koni bo i tak minie kuuuuuuuupeeeee czasu zanim choć troche zbliżysz sie do wykorzystywania zawieszeń i hamulców w powiedzmy 50% a silnika w 70%... :roll:

 

Temat wraca kolejny raz jak bumerang... przejrzyj ostatnie posty na temat zakupu sportowych 600setek albo pogrzeb w archiwum.

 

Swoją drogą są przyklejone posty doradzające jak sobie radzić może trzeba wrzucić konkretnego posta dla właśnie młodych i nie doświadczonych adeptów motocyklizmu co by sie nie porywali z motyką na słońce i nie zaczynali od razu od potworów.

 

Proponuje żeby stworzyć posta dokładnie przedstawiającego argumenty za tym że to nie mądre i nie rozsądne(przecież nikt nie mówi tego w złej wierze, WRĘCZ PRZECIWNIE) i poprzeć go paroma przykładami z życia, może jakieś fotki coby ostudzić zapał młodych gniewnych!? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ZX 12 bedziesz miał po 12 koni na kazdy rok swojego zycia. Kupuj stary każdy ma prawo jeździć na czym chce potrzebujesz szybkiej maszyny to myśle że ZX 12 bedzie odpowiedniejszy, ja potrzebuje aktualnie wolniejszej moge Ci sprzedać swojego iksa ale on ledwo 300 osiąga więc nie wiem czy styka.

A tak serio to myśle ze to poroniony pomysł dla 16 latka na 1 moto.

 

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy wyście zapomnieli że są motocykle klas: 125, 500, 600 ,że nie wspomnę o 50tkach lub poczciwych demoludowych dwusuwach. One są po to aby się na nich uczyć jeżdzić!!! jak opanujesz podstawy to za rok przesiądziesz się na coś szybszego, a kupowanie GSXR'a, który posiada potencjał jaki są w stanie wydobyć nieliczni, na pierwsze moto to jakaś pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie ten motorek, a zwlaszcza najnowszy. O kase sie nie martwie , bo mam swoje na koncie, a ojciec zadeklarowal sie, ze sie dorzuci........Jednak mam pewne watpliwosci bo z tego co napisali w Świecie Motocykli, dysponuje on moca litrowek z poprzedniego sezonu. Takze predkosc nie jest malutka - 290 nie wyciaga R1, GSX-R 1000 (chodzi mi o modele '03 czywizna). Obawiam sie ze nie bede mogl nad nim zapanowac.czy moglibyscie mi cos doradzic????

Nie czytalem poprzednich wypowiedzi bo mi sie nie chcialo :(

Tak wiec, drogi 16latku najlepiej zrobisz jak oddasz pieniadze na biednych zanim kogos zabijesz.Formulowane przez Ciebie zdania wskazuja na to ,ze jestes jeszcze niedojrzaly emocjonalnie i nie wiesz co piszesz.Za duzo sie ghostrider'a naogladales i tym podobnych.. GSXR to nie to samo co motorynka. Wydaje Ci sie ,ze dasz rade, to ja Ci mowie ,ze nie dasz.

Ps.Czym te dzieci zawinily ,ze rodzice tak szybko chca sie ich pozbyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie kupuj tego srada jak bedziesz miał problemy to ci pokaże jak sie dociera ,zrobie to profesjonalnie ,wiesz czasem trza sprawdzić jak działają wentylatory ;)

poza tym jak byś sie rozwalił, zabił zawsze bedzie jakiś tani sprzęt do kupienia od rozgoryczonych rodziców :twisted: :!:

a tak w ogóle 750 to tez jakiś słaby odrazu kup 1000 i daj turbo :!:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurzaja mnie posty tego goscia na ogarku - wogole macie bledne rozumowanie co trzeba isc pojemnosciami 50-125-250-400-600-750-1000 ? Ile to lat trzeba by bylo na to poswiecic a jak umisz jezdzic i czyjesz sie mocny to kupuje odrazu 1000 przecież to nie jest smierc tylko szybki motocykl nim tez sie da jezdzic 50km/h co kupisz i odrazu w drzewo walniesz ? JA sie przesiadlem z 50cc derbi senda r na gsxr600 z 2000 i wczoraj caly dzien przejezdzilem i jezdzi sie super tylko musze opanowac dobrze motocykl i wyczuc pozycje. co z tego ze jedzie 290 ta 750 ktorą on chce kupic jak i tak watpie zeby tyle pojechal. Ja wczoraj na A4 jechalem 250km/h i balem sie wiecej. Nie rozumiem co ciezkiego jest w opanowaniu sciga nawet 1000 trzeba tylko umiec sie skladac w zakrety obslugiwac biegi umiec jezdzic patrzac uwaznie na drodze nie skupiajac sie na swojim motocyklu. Zeby sie zabic to trzeba przed zakretem odkrecac manetke i zapie**alac naprawde bez glowy - no i jest jeszcze opcja ze cos w ciebie jebnie. Moja rada kup tą 750 bedziesz napewno zadowolony - ale jak nie jezdziles na zadnym !!!zadnym !! motocyklu to odradzam - znam duzo gosci co mialo skok z simsona na 600cc albo z niczego na r1 i dzis dobrze smigaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...