Skocz do zawartości

które enduro są 2 osobowe a które jedno ??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

nie za bardzo wiem jak sformułować temat ale generalnie chodzi mi o stworzenie listy który motocykl enduro jest 1osobowy a który 2 osobowy

kilka zasad

-interesują mnie tylko motocykle dopuszczone do ruchu czyli enduro

-pełen zakres pojemności od 50ccm w góre

-niech każdy pisze tylko sprawdzone informacje nie wprowadzajmy siebie w bład

-nie medytujemy czy można dospawać podnóżki czy nie można interesuje mnie jaką liczbe miejsc ma motocykl w dowodzie a nie ilu można nim przewieźć :D

 

Interesuje mnie ta lista bo czasem ja sie zastanawiam nad jakimś sprzętem, czasem jakiś kolega noi wiadomo w terenie nie jeździ sie we 2, ale chciałbym móc czasem kogoś zabrać i to nie jak pudełko, że na bagaźniku bez podnóżków srając w porty przed policją tylko normalnie jak człowieka :D

 

odemnie

mtx50/80/125-2 osoby

dt80/125-2 osoby

xr600-1osoba

xt600-2osoby

xl600-2osoby

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xr 600/400 ma w dowodzie 2 osoby , po zamontowaniu stopek ma scisk wejdzie druga odoba .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xr 600/400 ma w dowodzie 2 osoby , po zamontowaniu stopek ma scisk wejdzie druga odoba .

 

:icon_eek: aż musiałem zerknąć w dowód i rzeczywiście :biggrin:

Ale więcej bzdur w dowodzie mam zapisane np. masa własna 170kg :icon_mrgreen:

 

Nie wyobrażam sobie wożenia pasażera (wygodnie) nawet na asfalncie :wink:

 

Oczywiście chodzi o XR400 :wink:

 

KTM EXC 200 - 1 osoba

TTR 600 - 2 osoby

KMX 125 - 2 osoby

KLX 650 - 2 osoby

KLR 250 - 2 osoby

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xr 600/400 ma w dowodzie 2 osoby , po zamontowaniu stopek ma scisk wejdzie druga odoba .

 

w takim razie sory za błąd kolega jak szukał to w polu S.1 dowodu była cyfra 1 widocznie jakis wałek przy rejestracji albo błąd

 

 

moja xr była 2 osobowa, nawet stopki miała smile.gif

btw.

mogę komuś opylić te stopki D.gif

 

ty miałeś xr250 ?? chodzi o to żeby każdy wpisywał model motocykla w poście, żeby było przejrzysto jak ktoś zechce skorzystać z tej listy to wchodzi w temat i ctrl+F i ma :D(ja jestem w miare obcykany kto na czym jeździł ale chodzi o to żeby ta lista przysłużyła sie też świerzakom lub niewtajemniczonym ) oczywiście krótki komentarz też jest mile widziany

 

aaa i jeszcze mtx byl 2 osobowy tylko tam stopki były na wahaczu, ciulowe rozwiązanie D.gif

 

no masakrycznew mtx80c tak było....stopki ruszały sie wraz z wahaczem i jak ktoś był nieprzyzwyczajony to albo spadały mu nogi albo wpadały w koło :D

 

w dt80 są normalnie do ramy....

 

generalnie dzięki za odzew i zapraszam do dalszego rozwoju listy

 

odemnie

aprilla rx50 -kwestia modelu kolega miał 92 w dowodzie była 1 osoba młodsze podobno był 2 osobowe ale głowy nie dam sobie uciąć

 

xl500R - 2osoby

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem, jaki sens ma taka lista, ale:

 

WR 450F - 1 osoba

DT 125R - 2 osoby

 

Hard - 1 osoba

Inne - 2 osoby

 

Kto sie sugeruje dowodem niech jeździ we 2 osoby na hard-enduro... Powodzenia.

Edytowane przez Iluminat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...