Skocz do zawartości

Skradziono motocykle


Barnaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ku*wa normalnie masakra :/:/:/ Dałem na forum Intrudera to co napisałeś, jakby co to dadzą znać...

Mozesz zapodac zdjecia tych wszystkich motocykli wydaje mi sie to bardzo wazne np. jak na alegro bedzie wystawiony bak w kolorystyce twojego a na innej aukcji tego samego goscia bedzie inny model cbx wystawiony to juz jest jakies prawdopodobienstwo ze gosciu ma pare takich cbx..Panowie kazdy z nas jest praktyczne codzienie na necie wiec jak kazdy z nas poswieci 3 min na przetzepanie alegro za czasciami cbx to nic sie nie stanie, zlodzieje nie beda chcieli tych motorow nie wiadomo ile czasu ich tzymac bedzie im zalerzalo na jak najszybszej sprzedazy..WIEC POMOZMY CZLOWIEKOWI BO JEST TO SPRAWA NAS WSZYSTKICH..moze to spotkac kazdego z nas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie te zdjęcia?

Minęło już trochę czasu, a wydaje mi się, że w znaczącym stopniu ułatwiły by sprawę, nie od dziś wiadomo, że faceci to wzrokowcy.

Temat został zarzucony na fora trampkowe i afrykańskie.

Edytowane przez Wolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrobił Cię ktos , kto znał Twoje moto i wiedział, że garaż będzie tak długo niesprawdzany.

Proponuję przeglądać również mobile.de oraz autoplius.lt

Będę patrzył w wolnych chwilach.

Tez mi sie wydaje, ze to nie byl glupi fart, tylko ktos kto Cie zna i wiedzial ze masz taka kolekcje w jednym miejscu niepilnowana. :(

 

Jak zlapiesz, to proponuje kostka po kostce ucinac...

Edytowane przez oscar

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuufffff....

powiem wam, że nie doceniałem potęgi internetu....:) miło się zawiodłem.

ODZYSKAŁEM SWOJE MOTOCYKLE !!!

chciałbym tym samym podziękować wszystkim którzy pomogli w odnalezieniu lub chociaż za dobre słowo

szczegolne podziękowania dla jednej osoby, której nie wymieniam ale wiem że to przeczyta!

 

motocykle trochę poobijane, ale generalnie bez większych szkód. czeka mnie jeszcze dłuuuga batalia po komisariatach, sądach itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...