Skocz do zawartości

Skradziono motocykle


Barnaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie umieszczać tego, ale za radą znajomych to czynię.

 

Skradziono kolekcję motocykli:

 

- Honda CB 400F '77 - kolor ciemny fiolet, bez emblematów na zbiorniku (pozostał ślad), chromowane błotniki, brak kopniaka

- Honda CB 750F '81- kolor czerwona perła, chromowany błotnik przód z orłem, na zbiorniku napis (EUROPEAN HONDA CLUB), białe siedzenie z napisem Bol D'Or, wydech 4w4

- Honda CB 750SF '92- czarna, wygląd fabryczny, na tłumiku grawerowany napis "Born to Ride"

- Honda CB 900F '81 - niebieska, na boku znaczki od CB 900 CLASSIC, polerowny silnik

- Honda CBX 1000 - czerwona perła, charakterystyczny motocykl z 6cylindrowym silnikiem, siedzenie białe, złote obręcze kół, na zbiorniku napis "ZA SIADANIE BEZ POZWOLENIA, WALĘ W RYJ BEZ OSTRZEŻENIA", wydech 6w4, grawerowany dekiel od strony dzwigni zmiany biegów, rama czarna z diamentowym połyskiem.

- Suzuki Intruder VS1400 - przerobiony na draga, z motywem Obcego na zbiorniku i błotnikach, kolor bordowy, dekiel filtra od HD, siedzenia czarne z prztłoczeniami w kształcie płomieni, pług pod silnikiem

- Junak - oryginał, biały czarnymi szparunkami.

 

Nie mogę określić dokładnie kiedy dokonano kradzieży. Na pewno od 10 grudnia do 4 stycznia. Motocykle skradziono z garażu w Olsztynie.

Po powrocie do domu postaram się dorzucić zdjęcia, dla łatwiejszej identyfikacji. Motocykle były w stanie kolekcjonerskim, łatwo wpadają w oko, więc może komuś się rzuci.

 

Jeśli coś wpadnie wam w oko proszę o info - [email protected]

Za pomoc w odnalezieniu oczywiście NAGRODA

Edytowane przez Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla takich skurwie** jeden piec w oświęcimiu powinien chodzić non stop

ciężko wyobrazić sobie stratę jednego motocykla, a co dopiero całej kolekcji

szczerze współczuję i życzę szybkiego odnalezienia sprzętów

info. wyślę na inne forum jeśli sobie tego będziesz życzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapodasz zdjęcia to pozostaje tylko szukać po wszystkich aukcjach...czy to całości czy to części.

Nawet może trzeba by teraz zobaczyć kto handluje takimi częściami w tym momencie a kto dojdzie w ciągu najbliższego okresu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Kurde, masakra :(.

W pracy jak to przeczytalem, to szukalem po necie przez chyba dwie godziny jakichs czesci, ktore moglyby pochodzic z Twoich motocykli, ale niestety bez rezultatu. Znalazlem tylko jakis czerwony bak ze zlotymi szparunkami z CBXa, ale byl troche za bardzo powgniatany raczej, jak na ew. pozostalosc po Twoim...

Masakra...

To byl ten sam CBX, ktorego jakis czas temu pokiereszowala Ci nawalona panna w Czechach?

Wspolczuje... I bede rozgladal sie w wolnych chwilach dalej.

 

Pzdr

 

PS

Takie cacko jak CBX to raczej na zamowienie lub za granice wyjechalo. Na mobile takie zadbane i z 10ke kosztuja... Takze moze warto szukac i po zagranicznych portalach aukcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrobił Cię ktos , kto znał Twoje moto i wiedział, że garaż będzie tak długo niesprawdzany.

Proponuję przeglądać również mobile.de oraz autoplius.lt

Będę patrzył w wolnych chwilach.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ścierwa je**ne! :icon_evil: Sto chójów w dupę i kotwica w plecy takim frajerom. :icon_evil:

 

Dawaj foty motocykli, rozprowadziłem temat w kilku miejscach, dodam jeszcze fotki jak się pojawią.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...