Skocz do zawartości

Skradziono motocykle


Barnaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie gratulacje, naprawdę masz wielkie szczęście:) KIedy wcześniej przeczytałem o Twojej stracie, bardzo Ci współczułem, tyle unikatowych sprzętów i na pewno masa serca w nie włożonego, a tu nagle znikają... Ale na całe szczęście się odnalazły, i tak jak napisał kolega wyżej - nie znamy się, ale naprawdę cieszę się Twoim szczęściem. Teraz tylko życzę powodzenia w batalii sądowej i odzyskania swoich maszynek jak najwcześniej. Liczę że opiszesz całą historię jak już wszystko będzie wyjaśnione, wszyscy chętnie się szczegółów dowiemy. Jak pokazuje Twoja sytuacja, internet to potężne narzędzie, które może służyć zarówno dobru jak i złu, trzeba się pilnować i swojej prywatności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy się i na początku czytając posta szczerze Ci wspólczułem a teraz przez przypadek wlazłem znów bo myślę pewno nic nowego nie przeczytam a tu prosze jaka radosna nowina ,powiem szczerze nie spodziewałem się To super sprawa !! Mam nadz ,tak jak pisał Toolman opowiesz szczególy na spotkaniu V SSSJ bo też mam zamiar przybyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnaby - Gratulacje!

 

A jak jeszcze przyjedziesz CBX-em na V SSSJ to się... zapłaczę! Bo mnie nie będzie.. :(

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, to nie przyjadę :D

 

a tak poza tym to dupa. motocykli nie wydali i nie powiedzieli kiedy wydadzą. sprawa się toczy i już.

Ciekawe czy to ścigane z urzędu czy też możesz nie wnosić roszczeń.Bo jakby mieli je trzymać kilka lat...to chyba bym olał kare dla tych śmierdzieli.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, to nie przyjadę :D

 

a tak poza tym to dupa. motocykli nie wydali i nie powiedzieli kiedy wydadzą. sprawa się toczy i już.

 

 

 

ku*wa żesz.. znaczy właścicielem jesteś ale nie możesz dysponowac?

 

Ok. Jeśli tak to kto zapłaci OC i przegląd w tym czasie??

 

P.S. Sorry troche mnie poniosło ale odnoszę wrazenie że i tak Ty jako główny zainteresowany odwaliłeś całą robotę.A reszta...echh....

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...