Skocz do zawartości

Nowy mastodont BMW?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie obrażam, Ja mam dystans do siebie. :bigrazz:

Ale faktem jest to że lubię mieć dojebane moto. Wolno mi chyba.

 

Jasne ze wolno bo niby czemu nie. Wazne zeby miec radoche z tego hobby, kazdy to osiaga na swoj sposob i wcale nie pisze tego zeby kogos pouczac. Ale nie robcie z tego religii. Kazdy dzisiejszy scigacz zajebiscie jezdzi i wszystko tak naprawde zalezy od umiejetnosci prowadzacego. Wiec po co toczyc ciezkie boje o to, czyja maszyna jest lepsza i szybsza o 1s na torze prowadzona przez profesjonaliste? No tak zapomnialem ze jest zima :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu to nie moge tego pojac jak oni zmiescili caly ABS w 2,5kg masy. Honda zrobila przelom w ABSach sportowych w zeszlym roku zakladajac go do cbr1000rr. Ciekawe czy ten z BMW tez dorowna Hondzie pod wzgledem jakosci (bo pod wzgledem masy juz jest lepszy o 7,5kg) czy to bedzie zlykly "stary" system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

już zniszczyła;/ Pierwsi zrobili podwójny wtrysk do kolektora dolotowego, stopień sprężania 13:1, coś na miarę YCCI no i mamy piękne Pudzianowskie 193KM/ jeżeli tą "kosmiczna technologie motocyklową" odniesiemy do tego co robią inżynierowie z Mercedesa to okażę się, że jesteśmy milion lat za murzynami niestety;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to BMW - da radę :)

Raczej dalo rade. Wystarczy przeczytac najnowszy ŚM - ABS BMW dziala niewyczuwalnie. A jesli chodzi o skutecznosc, to ABS w nowych BMW wygrywaly testy (K1200S zatrzymywal sie na krotszych odcinkach niz chocby CBR wlasnie).

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerźneli od japoni i tyle. Kiedy japonia zapoczątkowała takie motocykle, niemcy myśleli że MZ to cud techniki... Dlamnie osobiścię, BMW jak i wszystkie niemieckie padaki, są przereklamowane, techniką, wiedzą itd odstają od żółtków.

Dlamnie japonia zawsze będzie "Bogiem" motocykli szybkozapierdalających itd.

Pozdrawiam :bigrazz:

 

a japsy zrzynaja od wlochow, wystarczy spojzec na nowego bladego, nieudane odzwierciedlenie D 1098 :P

 

 

A pozatym chyba nie powiesz że nie czujesz różnicy hamując Brembo w stalowym oplocie z radialną pompą a układem nawet w GSX-R ?

 

 

eNzo Zapomniales dodac ze zaciski tez sa radialne w twojej api :) tak dla wiadowmosci :P

 

Ja nie muszę się lansować po mieście z cześciami tunningowymi przekraczającymi wartość moto i wykresem z hamowni w ręku :biggrin: :icon_razz:

 

czekaj do wiosny, jak shamujemy api to sobie wykresy areografem na owiewkach wymalujemy :P bo ja tam jeszcze sprzegla uzywam i musze miec 2 rece wolne, a nie jedna tylko od gazu :P i pierwszy bieg :P

 

 

Jak się kupuję niedojebane to trzeba do*ebać :biggrin:

 

obrazasz mnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona będzie oferowana bez ABS'u?

Odpowiedz juz otrzymales.

Ale tez w wersji z ABS mozna go calkowicie wylaczyc.

 

Aby rozwiac czesc watpliwosci:

Test gorski listrowych sportow:

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...-rules-on-road/

Wykresy z hamowni tych sprzetow:

http://www.motorcyclenews.com/upload/26160.../new-curves.jpg

 

Porownanie danych na papierze:

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new.../?&R=EPI-120142

 

Recencja MCN:

http://www.motorcyclenews.com/MCN/bikerevi.../?&R=EPI-120422

 

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...