Skocz do zawartości

Nowy mastodont BMW?


Rekomendowane odpowiedzi

Heil :flesje:

 

Latem byłem w szoku kiedy po raz pierwszy zobaczyłem w motocyklu tego sporta... Cyferki na papierze piękne... Kwas jak to Kwas coś tam pobręczał, zresztą jak czytaliście artykuł w nowym motocyklu sami wiecie... No nic, dzisiaj wpadłem na stronę Akrapa. I wiecie co? Jestem ku*wa w szoku.

 

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exhaus...0/evolution-74/

 

To co zajęło japończykom lata, to niemcy za pierwszym strzałem chyba przeskoczyli. Nowy król?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na papierku to seria ma 193 KM. Czyzby wiec po zalozeniu Akrapovic#a moc faktycznie spadla - po przerobieniu tlupikowego tematu wcale nie bede zdziwiony gdy seria bedzie mocniejsza :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kwietniu zdam relacje :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na papierku to seria ma 193 KM. Czyzby wiec po zalozeniu Akrapovic#a moc faktycznie spadla - po przerobieniu tlupikowego tematu wcale nie bede zdziwiony gdy seria bedzie mocniejsza :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

 

Nie wiem skad czerpiesz swoje dane ale tu napisane jak byk ze seria ma 185.53 KM a po zalozeniu Akaprovic'a wzrasta do 191.30, czyli o 6 KM bez 0.23 KM :bigrazz:

 

Poza tym stoi jak byk:

"The power increase with the Akaprovic system is substantial, and can be seen from 7000 RPM"...

 

 

To o czym tutaj rozprawiacie :icon_question:

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak paskudny, że musi być szybki. Żeby zejść widzom z oczu... Wolę BMW-ice z M Power, bo są szybkie i ładne, a nie tylko szybkie.

 

A ile będzie kosztował? Znając BMW, to w jego cenie będzie można sobie R1 na superbike zrobić :biggrin:

 

A żeby był szybki, to jeszcze musi się prowadzić w zakrętach lepiej niż japonia i włoszczyzna ;) Dziś sama moc już nie robi wrażenia - trza to móc wykorzystać...

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś, około 63 tysięcy, czyli tyle ile kosztuje przeciętnie w polskim salonie japoński odpowiednik :wink:

 

Co do maszyny, w MP to to zapie*dalało pod tyłkiem Sikory, byłem na prawie wszystkich i dotrzymywało kroku, oj dotrzymywało czołówce. Z tym, że potworna moc to nie wszystko, nie od wczoraj wiadomo. Bywało gdzie pomieszane klasy 1000 i 600 dojeżdżały do mety tak samo :bigrazz: Jak to ostatnio było, Gixer 600 dojechał zaraz po 1000... Próbowaliśmy dostrzec jakiekolwiek różnice przy wyjściach, ale zawsze z Gixerami było łeb w łeb... To takie subiektywno-wizualne odczucia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...