Skocz do zawartości

Nowy mastodont BMW?


Rekomendowane odpowiedzi

nie no jaja sobie robimy. tez bym chcial kiedys kupic sobie saonowy sprzet i cieszyc sie ze moja niunia jest dziewica i nikt jej nie dotykal swoimi brudnymi lapami oprocz mnie :biggrin:

 

ks co do twojej wypowiedzi sie nie zgadzam bo poprostu trzeba potrafic kupic dobry uzywany sprzet i to ze ma 2 lata u poprzedniego wlasciciela (w moim przypadku) to wcale nie znaczy ze wydam na jego naprawy tyle co bym kupil sobie nowy

 

Nie znając warunków zakupu używki w niemcowni nie ma się co wypowiadać.

Tam nawet laik kupuje sprawny sprzęt używany bo handlarz musi dać na niego gwarancję.

I polscy oszuści mieli by tam przesrane.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podobają, inaczej by wyglądał jak ZX-10 R, a tak jest zgodny z filozofią marki.

 

 

 

P.S. Yuby, pAq, ernset - dziecinni jesteście, nie było mowy nawet o Aprilli tylko o porównaniu MV i Ducarti do BMW, a wy wwyjechaliście że chwalę Aprlilię i wógóle jakieś chore teorie o włoskich motocyklach. Śmiejecie sie jak można kupić nowe moto a jak by każdy z was miał kasę, wasze firmy (spółki) zarabiały w 2 dni na salonowe moto to penie byście się uganiali za używkami >??? Zazdrościcie komuś że go stać, to takie Polskie :banghead: Dla mnie skarją głupotą jest kupienie czegoś tak nietrwałego jak motocykl na kredyt, jeszcze z 2002 roku i włożenie w jego 50 % wartości wyjściowej na tunning :icon_mrgreen: Yuby po co wkładasz OHLINSA do moto skoro to badziewie montowane we włoskich motocyklach ?? Kupiłeś przecież takie super japońskie moto to po co go udoskonalasz w cześci które we włoskich występują w cenie, a tu ceną już dobiłeś dawno do włoskich??

 

Śmieszni jesteście i dziecinni - zwłaszcza ernest i pAq ze swoimi poglądami -japońskie to japońskie :biggrin: i wjeżdzaniem na Aprilie jak nie było nawet słowa w temacie o tym moto.

 

kończę jałową dyskusję z dziećmi :bigrazz: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie jestem przeciętny Kowalski.

Ktoś wcześniej napisał, że tylko weterany mają duszę. Taka prawda CHŁOPACY. My wszyscy jeździmy na plastikach i jeden ch***. Tyle, że faktycznie jak mam się kiedyś wypie** ostatecznie i mieliby mnie zbierać z ulicy wolałbym, żeby jakiś jegomość powiedział - patrzcie na czym oj jechał. Czy to ptak, czy samolot a ktoś by powiedział - nie to MV Augusta lub tp. a nie, żeby w gazetach pisali, rozwalił się na hondzie czy suzuki. Porażka. Zaraz mnie zjadą o czym ja piszę, że napinacz dawca. To moje prywatne zdanie odnoszące się do mojej osoby. Nie każdy musi być normalny i fajny tak jak WY :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie dyskutuję z wami bo przedszkole normalnie :rolleyes:

 

 

 

 

P.S. Yuby, pAq, ernset - dziecinni jesteście

 

Śmieszni jesteście i dziecinni - zwłaszcza ernest i pAq ze swoimi poglądami -japońskie to japońskie :biggrin: i wjeżdzaniem na Aprilie jak nie było nawet słowa w temacie o tym moto.

 

kończę jałową dyskusję z dziećmi :bigrazz: Pozdro

 

Troche sie powtarzasz, my to juz wiemy od dawna ze z nas jakies niedojeby sa. Skoro ci nie pasuje to po hooj sie udzielasz na takim forum co same dzieciaki pisza? To po hooj z dziecmi dyskutujesz? My lubimy swoje dziecinne wymiany zdan i nam sie to podoba. Jak to nie twoj poziom to idz szukac dalej. Widze ze powtarza sie sytuacja ze scigacz.pl na tamtym forum do piet ci nie dorastali i trafiles tu, ciekawe gdzie teraz bedizesz szukal? WYLUZUJ TROCHE Z TA NAPINKA I SPOJRZ DALEJ NIZ NA CZUBEK WLASNEGO NOSA (owiewke Aprilii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... "Koledzy"

 

Odnośnie tematu moja przyszła bratowa w niemczech jest użytkowniczką takowego motocykla BMW. Myśle, że jest to ciekawa odskocznia od wszystkich japońskich czy włoskich motocykli. Ja osobiście jeśli miałabym kupować "lytra" i mogłabym wybrać z pośród gamy motocykli dostępnych na naszym rynku byłoby to zapewne BMW... No i przeciętny Kowalski może się cieszyć tym, że do 100 przyśpiesza w 2,9s :biggrin:

 

No i tej "bayery" "Jeździec może np. wybrać sobie charakterystykę silnika tak, by jak najbardziej dopasować go do pokonywanej trasy. Dostępne są następujące tryby: Rain (na mokry asfalt), Sport (tryb normalny), Race (na tor ze sportowymi oponami), Slick (na tor z oponami typu slick). Tryb pracy jednostki napędowej zmienia się jednym przełącznikiem. Ponadto motocykl opcjonalnie może być wyposażony w wyścigowy ABS oraz układ kontroli trakcji DTC (dynamic traction control). Układ ABS-u waży tylko 2,5 kg"

 

Tak się tworzy historia :biggrin: http://www.interia.tv/motoryzacja,4042,0,1,1307548 hehe

Edytowane przez IsKra66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge tylko pojac skad ta nienawisc niektorych do danych marek np BMW.

Z tego co czytam to sa ludzie ktorzy na widok BMW zaczna rzucac kamieniami w uzytkownika :wink:

Mnie osobiscie gowno obchodzi kto czym jezdzi i jakiego jest wyznania .

Nie od dzis wiadomo ze Niemcy sa bardzo dobrze rozwinieci jezeli chodzi o materialy i technologie - zreszta zawsze byli.

Motocykli, ani samochodow nie lubie nowych bo kazda nastepna ryska czy otarcie boli.

Na razie - odpukac- nie zdarzylo mi sie kupic badziewia i utopic kase.

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na to Enzo?

:biggrin:

 

 

Że fajnie to wygląda na papierze a motocykl to nie tylko papier i wykres :)

 

Ja nie muszę się lansować po mieście z cześciami tunningowymi przekraczającymi wartość moto i wykresem z hamowni w ręku :biggrin: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że fajnie to wygląda na papierze a motocykl to nie tylko papier i wykres :)

 

Ja nie muszę się lansować po mieście z cześciami tunningowymi przekraczającymi wartość moto i wykresem z hamowni w ręku :biggrin: :icon_razz:

 

Ktoś powinien wyprowadzić Cię na prostą bo za bardzo się obnosisz tym składakiem RSV.

Zewnętrznie jest nawet ładna ale jeżeli będziesz chwalił jej poręczność w prowadzeniu to nikt Ci nie uwierzy.

Opowiedz nam o jakiś sukcesach w sporcie na torach Twojego modelu bo ze względu na wiek nie mogę sobie przypomnieć. Myślę , że jedynie do lansu się toto nadaje. Nie można zakładać części tuningowych do motocykla który w serii ma sporo błędów konstrukcyjnych i często wybucha ale to moje subiektywne odczucia.

Jeszcze ładniejsza jest RSV4 ale.................

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powinien wyprowadzić Cię na prostą bo za bardzo się obnosisz tym składakiem RSV.

Zewnętrznie jest nawet ładna ale jeżeli będziesz chwalił jej poręczność w prowadzeniu to nikt Ci nie uwierzy.

Opowiedz nam o jakiś sukcesach w sporcie na torach Twojego modelu bo ze względu na wiek nie mogę sobie przypomnieć. Myślę , że jedynie do lansu się toto nadaje. Nie można zakładać części tuningowych do motocykla który w serii ma sporo błędów konstrukcyjnych i często wybucha ale to moje subiektywne odczucia.

Jeszcze ładniejsza jest RSV4 ale.................

 

Panie, weź się panie "doedukuj", a jeszcze lepiej nic nie gadaj, dopóki sam nie sprawdzisz :banghead:

 

Jakbyś pojeździł, to byś wiedział jak dany motocykl jeździ. Ale rozumiem, że jak 99% użytkowników tego forum łatwiej jest pisać z palca wyssane głupoty.

 

Akurat tak się składa, że RSV jest jak na litra bardzo poręczna, sama rzuca się w winkle, Kto jeździł, ten wie :icon_razz: i nie bez powodu wygrała MASTERBIKE, pomimo faktu że nie jeździła w SBK!!!

 

Jakie błędy konstrukcyjne? :banghead: I znowu - teoretycy! A przy takim stażu, to rozumiem, pewnie pomyliło ci się z jakąś SHL-ką :icon_razz:

 

Ale wracając do tematu - S1000R - MEGA SPRZĘT - mam nadzieję, że zleje dupska!!!

Edytowane przez kamikazze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powinien wyprowadzić Cię na prostą bo za bardzo się obnosisz tym składakiem RSV.

 

Że takie dzieci jak pAq i ernest to rozumiem, ale że Piotr Dudek :rolleyes: w ogóle to gdzie była mowa o RSV?

 

Po raz trzeci powtarzam że z mojej strony padło stwierdzanie że motocykle z mocą bliską 190 kM na rynku już są - włoskie, nie wspomniałem nawet słowa o Aprili tylko o Ducati i MV.

 

Takie dzieci z kompleksami jak pAq czy ernest zaczęli najeżdżać na mnie i na moje moto jak słowa o nim nie powiedziałem.

 

A teraz śmieję z Yubego że do "starej" Hondy włożył części za połowę wartości tym samym nie zbliżając się nawet jakością ani mocą do 1098S który by już miał biorąc po uwagę koszt przeróbki i zakup motocykla. (znowu słowa nie było o Aprili)

 

Mowa jest o S 1000 RR jak by jeszcze ktoś nie wiedział, i bardzo dobrze że zrobili mocne, ciekawe i oryginalne moto w pieniądzach jak się okazuje porównywalnych do japońców. Pożyjemy zobaczymy jak się będzie spisywać w dalszej eksploatacji.

 

P.S. Póki co nic mi nie wybuchło, prowadzenie-nigdy nie jeździłem moto który by się tak prowadził, poręczność - jak sie nie ma brzuch zasłaniającego to i tamto :rolleyes: który się nie mieści na baku to z łatwością się sięga do kierownicy więc poręczność też jest dobra :bigrazz:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...