Skocz do zawartości

Wybór opon na tor


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce to mam do sprzedania całkiem ładny komplet Supercorsy

Przód - 120/70 - sc2

Tył - 180/60 - sc1

 

Leżą i się marnują już 2 miechy, na allegro nie chce mi się wystawiać ale jak ktoś chce to z chęcią sprzedam za tyle co kupiłem. Detale na PW lub kom. Ogólnie to trzymają jak poj**ane, zjechałem już kilka kompletów i są naprwdę zajebiste. Żeby nie było - czemu sprzedaję - sprzedaję bo przesiadam się na twardsze gumy, uważam że na tym poziomie powinno się uczyć jeździć korzystając z twardszych mieszanek i czuć bardziej ten motocykl, opanowywać uślizgi. W piątek zajebałem 2 razy takiego pałer slajda na wyjściu z szybkiego zakrętu na d211 że myślałem że się zesram i będzie wysiadka :) a powinno się mieć to bardziej ogarnięte...

 

BTW - koleś właśnie na wyjściu z prawego niemieckiego wywinął ostrego high-side'a, jechał Gixem 1000 k5 czy k6, kilka kółek wcześniej mnie wyprzedził a potem mało go nie przejechałem - leżał na środku toru, motocykl obok. Okazało się później że zamiast puścić moto chciał je ratować i 3mał do końca, skutek - złamana na pół kość udowa i zerwane wszystkie więzadła w obręczy barkowej. Od razu pojechał na operację...

Edytowane przez rinas

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się później że zamiast puścić moto chciał je ratować i 3mał do końca, skutek - złamana na pół kość udowa i zerwane wszystkie więzadła w obręczy barkowej.

ten no, yyy-jakby się puścił to by popełnił najgorszy błąd-zawsze ale to zawsze trzeba trzymać się moto i walczyć do końca-bo jak to twierdzi rada starszych "do póki siedzisz na moto to możesz coś z nim zrobić" Ja sądzę inaczej ale ja się nie znam.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci potrzebne? Na karting? Bo mam znajomego, który ma trochę opon i na karting by się nadały. Sam zresztą mam D211GP Racer (ta z podpisu), ale na tor raczej nie polecam (choć na karting po taniości, może i by się nadała).

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci potrzebne? Na karting? Bo mam znajomego, który ma trochę opon i na karting by się nadały. Sam zresztą mam D211GP Racer (ta z podpisu), ale na tor raczej nie polecam (choć na karting po taniości, może i by się nadała).

 

Potrzebuję do jazdy na ulicę na karting :) 190/55 i przód również potrzebuję. Sprawa dość pilna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dycha zje Ci używaną potorówkę po 2 tys. km. Kup cos normalnego to na dłuzej wystarczy.

 

Już kupiłem Rosso Supercorsę. Tak pewnie będzie, ale taki był zamiar, razem z tym tyłem skończę przód a póżniej zobaczę i wtedy będę się martwił. Teraz potrzebowałem jak najszybciej oponę :)

 

To zadzwoń do Gumisia.

604064735

 

Dzięki za namiar. Przyda się na przyszłośc.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjechałem na "potorówkach" na ulicę i omal się nie zabiłem. Te gumy na zimno trzymają gorzej, niż na łyżwach, nie ryzykowałbym w żadnym wypadku używania ich na codzień po ulicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjechałem na "potorówkach" na ulicę i omal się nie zabiłem. Te gumy na zimno trzymają gorzej, niż na łyżwach, nie ryzykowałbym w żadnym wypadku używania ich na codzień po ulicy...

 

Stąd ich przeznaczenie :)

Na początku tego sezonu jeździłem bez szaleństw na potorówkach i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...