Skocz do zawartości

Pytanko odnosnie EXC?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wahacz(używany) tak jak kolega wyżej napisał nie kosztuj dużo więc nie ma sensu robić rzeźby w twoim. Jak bedziesz kupował to pamiętaj aby dokładnie sprawdzić 3 miejsca w nowym wahaczu, gniazda łożysk igiełkowych, gniazdo PDS, i co najważniejsze jak wygląda pod ślizgiem bo jeśli ktoś nie wymieniał ślizgu na czas to wahacz jest pod nim przetarty co grozi pękanięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast P.Woryna mówił że motul 800 do mojego RX 125 jest za dobry i szkoda kasy :P:P

 

no i racja :D

 

http://allegro.pl/olej-midland-2t-syntetyczny-i2494068224.html ja tego midlanda miałem po 9 zł za butelkę ale musiałem wziąć 12 sztuk , kupowałem w hurtowni w Łodzi , musisz znaleźć przedstawiciela midlanda w twojej okolicy i jechać zagadać........mnie babka mówiła że przy 36 sztukach by było znowu taniej ale nie miałem tyle kasy....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i racja :D

 

http://allegro.pl/ol...2494068224.html ja tego midlanda miałem po 9 zł za butelkę ale musiałem wziąć 12 sztuk , kupowałem w hurtowni w Łodzi , musisz znaleźć przedstawiciela midlanda w twojej okolicy i jechać zagadać........mnie babka mówiła że przy 36 sztukach by było znowu taniej ale nie miałem tyle kasy....

Po dyszce to wartało,bo po 17 zeta za pół litra to juz nie, bo ja castrola z beki miałem po 30 pare litrówkę. I był 100% pewny, nie żadna podróba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co to może być że moto na wolnych obrotach jak mu przygazuje do odcinki to drży na kierwonicy czuć drgania.Jak wrzuce bieg i wcisne sprzęgło to nie drży albo drży mniej.Chodzi o SX 250,nie wiem czy wczesniej to miałem ponieważ mało nim jezdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kosz wybity wpada w rezonans?

Zaraz zobacze czy jest wybity ale jak ostanio zaglądałem to nie byl.

 

EDIT: To nie to:/Zdawało mi sie też że na biegu przestaje,jest dokładnie tak samo.Inne pomysły?wszystkie śrubki od silnika dokręcone na maxa.Czy w SX 250 jest coś takiego jak rozrząd,wiem że jak w Rotaxie 123 zle go złożyłem to strasznie drżał,jeszce jedna opcja dyfuzr w jednym miejscu dotyka do ramy może być to?

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to może być że moto na wolnych obrotach jak mu przygazuje do odcinki to drży na kierwonicy czuć drgania.Jak wrzuce bieg i wcisne sprzęgło to nie drży albo drży mniej.Chodzi o SX 250,nie wiem czy wczesniej to miałem ponieważ mało nim jezdziłem.

Padająca korba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie że dwusuw nawet nowy wydziela wibrację, im większa pojemność tym większe wibracje. Pozatym każda luźna śruba czy cały element potęgują to zjawisko. Szczególnie trzeba dbać o wydech, nie może dotykać do ramy, musi być sztywno zamocowany na uchwytach i w cylindrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...