Skocz do zawartości

Pytanko odnosnie EXC?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

midland starczy moim zdaniem ........motul jest trochę przereklamowany i przez to cholernie drogi (już droższy jest chyba tylko valvoline racing chyba coś koło 70 zł za litr )

 

do crossa ma być pełen syntetyk do motocykli ale nie musi motul...

 

no ale bodajże jjankowi po midlandzie leje sie z wydechu i moto jest przymulone, u mnie kumpel rok przelatał exc 250 na tym oleju i było ok

Jezdzilem wczesniej na castrolu R2 potem na motulu 800 jednak zadnej roznicy nie odczułem ale bylo to tylko enduro 125.Gdzie mozna kupic tego midlanda na stacjach orlenu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrol z beki to koszt ok 40zł, jeżdziłem na takim trzema motocyklami w sumie przez niecałe trzy sezony i zero problemu... W olku chyba mają z beki lanego, kupo na zapas kilka litrów i będziesz miał spokój. Oczywiście ostnieje ryzyko że trafisz na kanta ale... Mi sie udało i olej był ok. I proszę się nie pytać po czym wnioskuje że był ok. Po prostu był 100% pewnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na midlandzie latalem tamten sezon, nie było problemów, teraz na motulu 800 1/2 sezonu i tez nie ma problemów, mam po 50zł ale wzieliśmy 20l,

P. Woryna nie poleca castrola, jak ktoś ma ochotę niech zapyta dlaczego, on lubi pogadać i chętnie odpowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na midlandzie latalem tamten sezon, nie było problemów, teraz na motulu 800 1/2 sezonu i tez nie ma problemów, mam po 50zł ale wzieliśmy 20l,

P. Woryna nie poleca castrola, jak ktoś ma ochotę niech zapyta dlaczego, on lubi pogadać i chętnie odpowie :D

 

Przy tym zuzyciu ja nie patrze na "polecanie" a cenę :biggrin: ale teraz zainwestuje i sprawdze butelkę jakiegoś innego niż castrol. Jeździłem 4T to castrol byl największym gównem jakie mozna bylo wlac do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na midlandzie latalem tamten sezon, nie było problemów, teraz na motulu 800 1/2 sezonu i tez nie ma problemów, mam po 50zł ale wzieliśmy 20l,

P. Woryna nie poleca castrola, jak ktoś ma ochotę niech zapyta dlaczego, on lubi pogadać i chętnie odpowie :D

Mi natomiast P.Woryna mówił że motul 800 do mojego RX 125 jest za dobry i szkoda kasy :P:P

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co zrobić kiedy gniazda łożysk igiełkowych wachacza w SX 250 są wyrobione i to dość mocno, bo łożysko w nich poprostu lata:/

Kupić inny wahacz niestety. Albo ktoś nieumiejętnie wbijał łożyska i rozbił gniazda albo było długo latane na wyrobionych łożyskach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić inny wahacz niestety. Albo ktoś nieumiejętnie wbijał łożyska i rozbił gniazda albo było długo latane na wyrobionych łożyskach.

lipaaaaaaaaaaa :/ wpadłem na pomysł żeby rozwiercić troche te gniazda i wprasować tam odpowiednie tuleje.Oczywiście wszystko w profesionalnym warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...