Skocz do zawartości

Zdjęcia po wypadkach


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zamieszczajcie proszę zdjecia wypadków i po wypadkach (tylko te bardziej działające na psychikę)

widziałem ich duzo,ale jedno jest szczególne : foto

 

machanie palcem nic nie daje,moze akurat jakiś młody nauczy sie przezornosci i rozwagi za kierownicą ,po obejzeniu takiej galerii. sezon szlifierkowy trwa.. drzew na zakretach jest naprawde duzo ...

 

w mojej okolicy tylko w tym sezonie wydarzyło sie okolo 30 wypadków motocyklowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust taka 'terapia' to nie jest najlepszy pomysl...

Mlody czlowiek nauczy sie przezernosci...

Kiedy siedzi przed komputerem i 15minut po tym jak go wylaczy, tak to dziala moim zdaniem ...

Ale mozna probowac jesli macie checi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze na zakretach jest duzo drzew. Jak jedziesz autem to jest tyle samo, nie trzeba szlifierki. A to zdjecie to z du...y. Porownaj sobie ile jest wypadkow z udzialem aut, a ile z motocyklami. Jezeli uderze w te "Twoje" drzewa to zabije tylko i wylacznie siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczajcie proszę zdjecia wypadków i po wypadkach

Nie osiągniesz efektu jaki chciałeś uzyskać, nie na tym forum. Będzie jedynie wielka kłótnia na kilkadziesiąt stron... Nikt nie chce oglądać tego co może mu się przytrafić, nawet nie chce słyszeć, że ktoś to chce pokazać.

Sorki bo sam robię :spam: w temacie.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kiedyś założyłem troche podobny temat i zrobiło sie tak jak kolega tutaj wspomina...kłótnia na kilkadziesiąt stron. Wątpie aby teraz było inaczej :buttrock:

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bezpieczeństwa to moje zdanie:

jeśli by spróbować scharakteryzować sylwetkę przeciętnego motocyklisty to ta sylwetka wygląda w pewnym uproszczeniu właśnie tak:

- to czy tak w głębi duszy nie kreci nas to że ta jazda niesie ze sobą takie ryzyko?

Czy nie chcemy właśnie aby postrzegano nas jako tych odważnych co pomimo takiego ryzyka dają radę i jeżdżą czując się w pewien sposób wyjątkowymi. Bo te całe sztukaterie z kolorowymi kombinezonami, głośnymi wydechami i lansem w mieście, mc donaldzie itp? po co te zapie*** na trasie czy w mieście - i tak wszyscy później stają , nigdzie się nie śpieszą?

A może sami prowokujemy właśnie to ryzyko aby po raz kolejny po jeździe pomyśleć sobie - no znowu się udało ale jestem gość.

 

Wiec żadne zdjęcia ani rozmowy nic nie dadzą.

Ci co chcą zapie**alać będą to robić i tyle właśnie z powodu które napisałem. Tak jak i samochodami jedni jeżdżą bezpiecznie inni nie. Bo kto kupuje mocnego litra albo 600 aby jeździć 50 -90 km/h - je kupuje się aby jeździć poza wszelakimi normami - i tak było jest i będzie.

Jednym się to uda długo innym nie i już.

Będziemy ginąć na motocyklach bo to już jest wpisane w tą zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczajcie proszę zdjecia wypadków i po wypadkach (tylko te bardziej działające na psychikę)

Wystarczy wrzucić parę fotek z ride2die.com i już mrówki chodzą po plecach... a dla mnie, np. ten daje do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki po wypadkach? A proszę bardzo, 4 pyszne fotki.

http://fenix.neostrada.pl/centrum/ludzie_kurde2.html

:buttrock: :banghead:

 

Mnie jakoś nie grzeje oglądanie takich rzeczy ale działa jako przestroga w moim przypadku. Naoglądałem się takiego badziewia, nie tylko wypadki moto ale ogólnie wypadki i makabra.

 

Dla głodnych polecam www.rotten.com Stronka legendarna wśród miłośników rzeźni. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki po wypadkach? A proszę bardzo, 4 pyszne fotki.

http://fenix.neostrada.pl/centrum/ludzie_kurde2.html

:buttrock: :banghead:

 

Mnie jakoś nie grzeje oglądanie takich rzeczy ale działa jako przestroga w moim przypadku. Naoglądałem się takiego badziewia, nie tylko wypadki moto ale ogólnie wypadki i makabra.

 

Dla głodnych polecam www.rotten.com Stronka legendarna wśród miłośników rzeźni. :biggrin:

 

Właśnie - problemem są ludzie którzy się cieszą na rzeźnie w sieci nie zastanawiając się co tak naprawde oglądają. No ale to znak naszych czasów - dramat, tragedia i makabra w połączeniu z rozrywką jest w internecie powszechna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki po wypadkach? A proszę bardzo, 4 pyszne fotki.

http://fenix.neostrada.pl/centrum/ludzie_kurde2.html

:buttrock: :banghead:

 

Mnie jakoś nie grzeje oglądanie takich rzeczy ale działa jako przestroga w moim przypadku. Naoglądałem się takiego badziewia, nie tylko wypadki moto ale ogólnie wypadki i makabra.

 

Dla głodnych polecam www.rotten.com Stronka legendarna wśród miłośników rzeźni. :biggrin:

 

Pokazałeś typowe przykłady rozpierwiastkowania :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomgor ma rację, kto ma zap***ać ten będzie i żadna przestroga nie pomoże. Przykład, proszę bardzo:

znajomy kupił pierwszy motocykl - wyj***ł się niemal od razu, na szczęście nic poważnego, jakaś obcierka, gmol uratował sprzęta.

kupił na nowy sezon, nowe moto, oczywiście mocniejsze i szybsze bo tamto nie wystarczało i co? wyj***ał się znowu, tyle że tym razem musiał pochodzić w kołnierzu ortopedycznym, trochę siniaków i takie tam.

a co teraz?? właśnie zmienia napęd i co?? zamówił zestaw z "krótszymi" zębatkami, aby moto lepiej na gumę szło i się lepiej napędzał.

 

jakieś pytania i sugestie??

Edytowane przez Bratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomgor ma rację, kto ma zap***ać ten będzie i żadna przestroga nie pomoże. Przykład, proszę bardzo:

znajomy kupił pierwszy motocykl - wyj***ł się niemal od razu, na szczęście nic poważnego, jakaś obcierka, gmol uratował sprzęta.

kupił na nowy sezon, nowe moto, oczywiście mocniejsze i szybsze bo tamto nie wystarczało i co? wyj***ał się znowu, tyle że tym razem musiał pochodzić w kołnierzu ortopedycznym, trochę siniaków i takie tam.

a co teraz?? właśnie zmienia napęd i co?? zamówił zestaw z "krótszymi" zębatkami, aby moto lepiej na gumę szło i się lepiej napędzał.

 

jakieś pytania i sugestie??

Niech nie traci czasu na stawianie z gazu i od razu uczy się ze sprzęgła.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...