Skocz do zawartości

radary na mazurach


kiki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W najblizszych dniach wybieram się z moją panią na wakacje na mazurki. Plan jest taki, iż kilka dni siedzimy na miejscu a potem smigamy po całej krainie jezior :). I tu mam pytanko- wiadomo że nie zawsze się jeździ przepisowo ale nie chciałbym sie gdzies nadziać np na "50" miec z 70-80 km/h i potem mięc "pamiątke z wakacji" w domu.

I tu mam do was prośbę- jesli znacie miasta(wsie) na mazurach w których sa robione fotki od tyłu to proszę wpiszcie je tu :)

 

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może nie na samych Mazurach ...ale w drodze na nie ...miejscowość Mały Płock ...między Łomżą a Kolnem ...droga nr 63 ...są tam dwa fotoradary ...jeden to atrapa ...drugi umie walić w plecy... np tak:

http://img84.imageshack.us/img84/4271/p4300030iy1.jpg

 

 

...o nawet pisałem o tym kiedyś:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1205489

 

 

pozdr,

w

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może nie na samych Mazurach ...ale w drodze na nie ...miejscowość Mały Płock ...między Łomżą a Kolnem ...droga nr 63 ...są tam dwa fotoradary ...jeden to atrapa ...drugi umie walić w plecy... np tak:

http://img84.imageshack.us/img84/4271/p4300030iy1.jpg

 

A najlepiej pokazać:

 

Mały Płock - Fotoradary na mapie InfoDrogowe.pl

 

Całe Mazury - InfoDrogowe.pl

Edytowane przez krycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słuchamy w jaki sposób zgodny z prawem właściciel zarejestrowanego pojazdu wg tablicy) może się wymigać. Słucham. Tylko bez mitów typu "powiedz że nie wiesz kto wziął" bo to bzdura. Jak właściciel nie jest w stanie wskazać użytkownika, to płaci. Finito.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. [...] nie chciałbym sie gdzies nadziać np na "50" miec z 70-80 km/h i potem mięc "pamiątke z wakacji" w domu.

[...]jesli znacie miasta(wsie) na mazurach w których sa robione fotki od tyłu to proszę wpiszcie je tu :)

 

No wiesz co??? Jak możesz zadawać takie pytania. Zaraz Cię Tomgor udupi, że masz zamiar działać na szkodę skarbu państwa i gdzie się podział Twój patriotyzm i że nasi dziadkowie krew za ten kraj przelewali i a Ty próbujesz wydymać Polskę na marne 500 PLN :icon_mrgreen:

 

Powinieneś z góry opłacić wsztystkie przewidziane przez Ciebie mandaty i kary i wtedy z czystm sumieniem mógłbyś dopieru udać się na w pełni zasłużony urlop :)

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słuchamy w jaki sposób zgodny z prawem właściciel zarejestrowanego pojazdu wg tablicy) może się wymigać. Słucham. Tylko bez mitów typu "powiedz że nie wiesz kto wziął" bo to bzdura. Jak właściciel nie jest w stanie wskazać użytkownika, to płaci. Finito.

 

np taki zglaszasz sie na komisariat ty i twoja zona (jak masz) i oboje twierdzicie ze tego dnia o tej porze jechaliscie ta droga - warunek zona musi byc wspolwlascicielem - sprawa umorzona :)

 

jest jeszcze kilka ale pozwolisz ze sie nimi nie bede dzielil - poczytaj KD i pomysl, a nie idz zawsze jak swinia na rzez (jesli chodzi o placenie mandatow)

Uwierz mi mozna wygrac sprawe w sadzie zostajac zlapanym na ograniczeniu do 50 jadac 90 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę nie rozumiem. Mówimy że jechaliśmy tą drogą i co?

 

JA: "Tak panie władzo ja z małżonką jechałem tą drogą tego dnia o tej porze"

Władza: "A które z państwa prowadziło pojazd"

 

Chyba że to jakoś inaczej wygląda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Grajewa odcinek Łomża -Augustów czesto lata czarna vectra nieoznakowana nr rej BGR miejscowa. Kangoo zielone straz miejska robi piękne zdjęcia z tyłu pojazdu laserówką. W ełku srebrna megan cywilna i niebieski cywilny ford fiusion też robią też piękne zdjęcia.

Ogólnie kierowcy mówią że Polskę przejedziesz a w Grajewie mandat dowalą. Na mazurach lepiej uważać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często można spotkać srebrne i czarne Renault Megane, szczególnie na trasach:

Olsztyn - Mrągowo

Mrągowo - Spychowo

Mrągowo - Pisz

Mrągowo - Giżycko

Mrągowo - Mikołajki

 

Mrągowo i okolice (także Mikołajki i Ruciane-Nida też pewnie) - w weekendy i różne święta można spotkać dwa biało-niebieskie motocykle Suzuki (pozdrawiam Panów :wink: ).

 

A o fotoradarach robiących zdjęcia od tyłu nic nie wiem (jeszcze) :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słuchamy w jaki sposób zgodny z prawem właściciel zarejestrowanego pojazdu wg tablicy) może się wymigać. Słucham. Tylko bez mitów typu "powiedz że nie wiesz kto wziął" bo to bzdura. Jak właściciel nie jest w stanie wskazać użytkownika, to płaci. Finito.

 

Zupełnie wymigać się nie potrafię, ale znalazłem sposób na punkty - przynajmniej w samochodzie.

Auto jest zarejestrowane na żonę, która nie ma prawa jazdy. W razie fotki powinna wskazać kierowcę albo... zapłacić mandat.

Pieniądze te same ale prawka nie straci bez względu na ilość punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...