Skocz do zawartości

Masz japońskiego klasyka?


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były produkowane i z okrągłą lampą. Piękny motor zwłaszcza w białym lakierowaniu :buttrock:

 

Heh - oczywiście, że w białym malowaniu są najpiękniejsze (sam mam taki motocykl) :biggrin: :biggrin:

 

Ps;

Z tego co się orientuję, to CBX 650 nigdy nie miał okrągłej lampy. Jeśli możesz to podeślij jakieś fotki i materiały (chętnie bym się z nimi zapoznał...........i może troszkę zbliżył swoją maszynę do "stanu fabrycznego");

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym przeczytał coś między wierszami eek.gif Jeśli tak sorki. Nie bardzo rozumiem o co tak na mnie naskoczyłeś, zainteresowałem się tylko kiedy będzie to "za niedługo"

 

Powitać ponownie!

 

Titi, jeżeli odebrałeś to jako atak na Ciebie - sorry. Nie miałem zamiaru nikogo bezsensownie punktować. Ostatnio (i wcześniej w zasadzie też) spotykałem się z różnymi akcjami na forach, mogę być przewrażliwiony.

Jeżeli ktoś, oprócz Ciebie, poczuł sie urażony - przepraszam. Ostatnio mam full roboty; padam na pysk i nie przyswajam informacji z zewnątrz.

Ze swojej strony - na bank ruszymy do końca roku z japsami... Będzie ubaw...

 

ucio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja tak odbiegajac zupelnie od sprzeczki, mam taka sprawe-otoz wczoraj bylem obejrzec motocykl ktory kolega kolegi przywiozl za grosze z niemiec, i chcial rady co robic z nim, czy go odpalac czy sprzedac jak stoi. Niewazne. Wazne ze jest to pieknie zachowane Kawasaki GT 750, wersja z duza owiewka z przodu, radiomagnetofonem, trzema oryginalnymi kuframi z tylu, do wszystkiego oryginalne kluczyki, oryginalny bordowy lakier na moto, do tego kask Nolan z czasow motocykla oraz ksiazka napraw po niemiecku. Oczywiscie komplet dokumentow do rejestracji w Polsce. Silnik nieco uszkodzony, ale do tego jest dodatkowy silnik z mala roznica-GT jest na kardan a silnik (chyba z GPX lub GPZ) na lancuch, ale poza tym wszystko takie samo. Gosciu mowi ze sprzeda calosc za ok 1500 zl, co wydaje mi sie naprawde dobra cena za motocykl w takim stanie (no moze pomijajac silnik, ale tez mysle ze da sie niedrogo zrobic). Szkoda zeby wzial go jakis napalony dzieciak ktory chce poszalec wiec moze ktos z kolegow chcialby kupic tego pieknego klasyka? Gdybym ja mial miejsce w garazu i "lezace" pieniadze to juz wczoraj bylby moj, ale niestety.. Gdyby ktos mial wiecej pytan prosze na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

slawo czy to twój?

 

http://picasaweb.google.pl/toolman950/Krot...640376886271906

 

Fotkę strzeliłem w Krotoszynie :flesje:

 

Tak XD

W wersji turystycznej - czyli z harcerskimi kuframi mocowanymi paskiem od spodni :D

A za motocyklem stoi mój super wypasiony namiot ;]

 

W tle widać jeszcze XTZ-tę mojego kolegi z klubu. W ogóle to tam w kącie się całą ekipą Apanonaru rozbiliśmy.

 

pozdrawiam

 

PS. po tym zlocie moja kawa była brudna jak nigdy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać!

 

Sprawa jest. Do wszystkich, którzy posiadają klasyczne japońskie motocykle. Powoli biorę się za robienie strony o starych japsach. Zależy mi głównie na motocyklach, które jeżdżą (albo stoją :bigrazz: ) w Polsce. I tu prośba do posiadaczy takowych: dajcie znać, co macie, niezależnie od stanu motocykla. Szczegóły za niedługo, doprecyzuję o co mi dokładnie chodzi. Teraz chciałem tylko obudzić w Was niepokój... :biggrin:

 

Myślcie, wyciągajcie z szuflad i zakamarków twardych dysków foty... No i piszcie do mnie...

 

ucio

 

 

No cóż,rok się kończy,a stronki jak nie było tak niema.Już pewnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja z klasyków posiadam dwa japończyki, jeśli można nazwać je klasykami (ale dla mnie są...

 

 

 

Honda CB 400N z 1981 roku (w oryginale, oprócz przedniego prawego kierunkowskazu który jest dokupiony, ponieważ się złamał)

 

 

 

oraz

 

 

 

Yamaha RD 80 5g1 z 1981 roku (posiadam go ponieważ był to mój pierwszy japoński motor, dlatego motorower :bigrazz: mam do niego pełen sentyment)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...