Skocz do zawartości

Masz japońskiego klasyka?


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać!

 

Sprawa jest. Do wszystkich, którzy posiadają klasyczne japońskie motocykle. Powoli biorę się za robienie strony o starych japsach. Zależy mi głównie na motocyklach, które jeżdżą (albo stoją :bigrazz: ) w Polsce. I tu prośba do posiadaczy takowych: dajcie znać, co macie, niezależnie od stanu motocykla. Szczegóły za niedługo, doprecyzuję o co mi dokładnie chodzi. Teraz chciałem tylko obudzić w Was niepokój... :biggrin:

 

Myślcie, wyciągajcie z szuflad i zakamarków twardych dysków foty... No i piszcie do mnie...

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli ktoś miał klasyka a już nie ma? Mogą być foty? Bo jeszcze niedawni miałem takie coś:

http://picasaweb.google.com/JoseJallapeno/...MDro7u01_nA9QE#

:biggrin:

 

Fotki wykorzystuj jak chcesz.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy się łapię... ;)

A co do fotek - są do odebrania na następnym SSJ... :D Tylko trzeba dojechać... :crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na moj gust wspaniala maszyna w dlugiej trasie spisuje sie wspaniale przyjechalem nim z niemiec i bez zbednych problemow wygoda : smiga sie dobrze nie ma zbednych jakis wibracji nie narzekam a pakownosc to niestrety nie wiem jeszcze nic nie wozilem w dwojke to sie leci elegancko spalanie 5 na setke jak na moja jazde :) zachecam do zakupu tylko ostrzegam u mnie w regionie ciezko z czesciami ale jakos daje rade szukam i bede szukal bo motorek jest swietnyco prawda ma juz swoje lata no ale coz daje rade v-max 180 km/h

:crossy: poleacam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie mysle o tym sprzecie, tylko kase trzeba uzbierac a wydatków co niemiara, jak pokoncze rozebrane sprzety na warsztacie to bedzie czas za szukaniem i kasa:)A z tego co juz gadałem z włascicielami cx to raczej sa to maszyny bezawaryjne i nie trzeba za bardzo inwestowac w czesci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...