Skocz do zawartości

Masz japońskiego klasyka?


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomalutku kończę przygotowania do sezonu. Wymiana uszczelnień, pierścieni tłoków, rozrządu, lakierowanie baku, renowacja kanapy, czyszczenie i naprawa kilku felerów elektrycznych, jak np przetarta izolacja na wyprowadzeniu alternatora była czasochłonna. Udało się zdobyć kilka części, w tym uchwyt linek przy górnej półce. Pozostała regulacja gaźników, kontrola ładowania i można ruszać w trasę.

 

https://goo.gl/photos/WLGhSqTDfzeeDZid9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, bo tam w kanale jest jakaś rolka prowadząca/ prowadnica(?), a nie idzie jej zdemontować? Żeby można było zakuty łańcuch przerzucić przez napęd na wale i potem na wałek rozrządu... pewnie nie bo byłyby próby... ja to chyba zakuwałem na zębatce wałku rozrządu...ale dawno to było i z pamięcią nie tamk: miałem przygodę z CL- zalałem kiedyś pod Warszawą chrzczone paliwo i dziurę w tłoku wypaliło... remont wtedy kosztował mnie ok. 500 zł, z tym, że tylko części i szlif cylindrów mnie kosztowało, resztę sam robiłem hehehhe...

 

 

OK... już widzę dlaczego się nie da hehhehe, dopiero się przyjrzałem :-)

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od blisko 4 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy CM400 z roku 1981. Jak uporządkuję wszelkie info na jej temat, to je zamieszczę, gdyż sporo tych maszynek jeszcze lata, a wiadomo o nich tak nie wiele. Nawet na japońskich forach trudno doszukać się konkretnych danych regulacyjnych, a te w książce serwisowej są bardzo okrojone. Do niektórych doszedłem sam a o inne będę prosił kolegów posiadaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...