Skocz do zawartości

Masz japońskiego klasyka?


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do znawców japońskiej klasyki: Co to za motocykl widoczny jest na zdjęciu z linka?

Dużo go nie widać, w dodatku pewnie zmodyfikowany, ale może ktoś się orientuje... Jakaś Yamaha...

Z ciekawości pytam, bo mam to zdjęcie na dysku od dłuższego czasu i nigdy nie wiem co na nim jest :bigrazz:

 

http://ifotos.pl/img/419853546_wqqana.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie nie wiecie gdzie mogę dostać regulator napięcia do xs 400 (osobno regulator i mostek prostowniczy) ? Zastosowałem chwilowo regulator z malucha i dziad obcina napięcie ale na niskich obrotach jest za niskie i muszę szukać oryginału lub jakiegoś zamiennika :icon_rolleyes:

 

dzwoniłem do kilku dealerów yamahy i wszędzie to samo - mają części powyżej 86 roku a do starszych tylko nieliczne...

 

nr katalogowy: 2L08191050

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Tak. Albo i nie. Książki na ten temat nie ma, to jest kwestia estetyki i temu podobnych. Na pewno kwalifikuje się jako weteran. Wg. mnie żeby był "klasyk" to albo go musieli dużo wyprodukować, albo ma mieć kształty wyraźne (np moja Hondzia nie była robiona w dużych ilościach ale ma klasyczny kształt UJM).

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak, zaliczają się do "nieudanej klasyki". :biggrin: Za kilka lat ludzie będą się zabijać o taki sprzęt. Tak samo jak o 2-cylindrową Kawasaki 750.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze moj gixer zasluguje na miano klasyka , klasyka gatunku pod kazdym wzgledem chyba ;)

 

Zachowane w oryginale (Twój ładny widać) , za granica ludzie dają spore sumy za te motocykle , na pewno już są kultowe . Mnie tam sie podobają od zawsze , cała seria gsx-r olejaka .

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...