Skocz do zawartości

Turek...?


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś cztery, może pięć lat temu poznałem Turka. Mieszkał niedaleko, prawie po sąsiedzku. Umówiliśmy się pewnego wieczoru, żeby spotkać się i pogadać pierwszy raz na żywo bez pośrednictwa forum czy gg. Kluczyłem po okolicy. Smsy, telefony. Nie mogliśmy się znaleźć, choć to rzut beretem... Kilka rozmów o oponach, rozkładzie momentu na obrotach w dżikserze i iksjocie. Z czasem przeszliśmy na tematy o życiu, dziewczynach. Zapamiętałem wiarę w dobre rozwiązania i optymizm. Ciepły gość. Coś we mnie nawet zaszczepił, choć dopiero teraz po Jego odejściu uświadamiam sobie ten fakt. Później głupio poróżniliśmy się w jakiejś ideologicznej kwestii...i tak minęły ze dwa lata bez kontaktu...i...i teraz widzę jak to jest. Nie mogę wprawdzie powiedzieć Mu tego bezpośrednio, jednak wierzę, że wciąż istnieje, choć w innej postaci. Panie Turek...przykro mi, że tak wyszło. W głębi miałem nadzieję, że kiedyś razem polatamy. Nie wiem, czy to Ty byłeś bardziej dumny, czy ja...ale teraz już wszystko wiesz. Mam nadzieję, że spotkałeś ciepłe światełko z końca tunelu. Może i mnie uda się też tam kiedyś dotrzeć... Trzymaj kciuki. Przydadzą się. Do zobaczenia...

 

Pomódlcie się za Niego. W tej chwili tego może najbardziej potrzebować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o pogrzebie Piotra 'Turka' Turskiego.

Ceremonia odbędzie się w piątek 19.06.2009r. w Warszawie (Cmentarz Północny - "Wólka Węglowa").

Prosimy wszystkich motocyklistów, czujących potrzebę uczestnictwa w ostatniej drodze Piotrusia, o przybycie motocyklami.

 

Zbiórka od godz. 9 rano na terenie restauracji Mc Donald's Młociny. Ok. godz. 9.20 nastąpi przejazd pod Kaplicę Zakładu Usług Pogrzebowych (ZUP) na ul. Wóycickiego i odeskortowanie Piotra do domu pogrzebowego na terenie Cmentarza. Msza Święta odbędzie się naprzeciwko ZUP w godzinach 10:00-10:30 w sali A. Dom Pogrzebowy znajduje się przy bramie głównej cmentarza. Następnie wyprowadzenie Piotrka na cmentarz. Po pochówku będzie chwila na pożegnalne mowy.

 

UWAGA: Ze względu na charakter uroczystości, szacunek do Zmarłego oraz jego Rodziny, prosimy o spokojną postawę, jazdę z niewielkimi prędkościami i zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa. Ze względu na to, że nie wiemy dokładnie jaką trasę będziemy mogli pokonać wspólnie z Piotrem, prosimy o sprawną organizację tego dnia i jazdę za wyznaczonymi do tego celu osobami (postaramy się w międzyczasie ustalić jaka trasa będzie możliwa). Te szczegóły przekażemy sobie bezpośrednio na zbiórce.

 

Bądźmy wszyscy tego dnia razem! Piotruś na nas czeka, pokażmy mu, że nie jest sam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne czy McDonald czynny czy nie, jakoś tam się wszyscy pomieścimy w okolicy.

 

Szerokości na niebiańskich winklach Piotruś!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokości na Błękitnym Szlaku...

[*]

 

I podaję za forum.motomisie:

 

"Chciałbym dodać jeszcze jedną, WAŻNĄ INFORMACJĘ. Rodzina Piotrka prosi o NIE ROBIENIE ZDJĘĆ na ceremonii pogrzebowej . Uznaliśmy, że nie jest to chwila godna powrotu myślami przy zdjęciach. Chcemy Piotrka zapamiętać takiego jakim był i oglądać go z jego szczęśliwych dni i chwil.

Jeżeli zobaczycie kogokolwiek robiącego zdjęcia, będę wdzięczny za zwrócenie mu uwagi. Będę wdzięczny również, za umieszczenie tej informacji na innych forach i powiadomienie o tym wszystkich osób, które planują spędzić z Piotrkiem tę ostatnią chwilę.

 

Przy okazji chciałbym również prosić (od siebie, bo widziałem że zostało to już napisane) o BEZWZGLĘDNE zachowanie ciszy i spokoju w trakcie ceremonii oraz o SZCZEGÓLNE zachowanie bezpieczeństwa zarówno w trakcie uroczystości pogrzebowej, jak i w trakcie dojazdu na cmentarz. Nie wiadomo jaka będzie pogoda. Nie jeżdżę na motocyklu, ale Piotrek zawsze mi mówił że w desz jeździ się bardzo trudno. Proszę, uważajcie Państwo na siebie (i innych) tego dnia potrójnie, żebyśmy wszyscy spotkali się w komplecie.

 

Piotr S."

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, byłeś pierwszym na tym forum, który udzielał mi rad, kiedy tego potrzebowałem. Teraz przypominają się wszystkie te momenty, kiedy wspólnie z innymi zapaleńcami "dzidowaliśmy" po ulicach stolicy. Trudno mi uwierzyć, że to wszystko, to już czas przeszły...

Dzisiaj wszelkie słowa są zbędne, tracą jakiekolwiek znaczenie, pozostała pustka i wymowne milczenie...[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[']

...kiedyś, przy jakiejś dawno-zapomnianej-sprawie wymieniliśmy na forum z Turkiem kilka cierpkich i zupełnie niepotrzebnych zdań... no i już nie będzie okazji uścisnąć sobie grabek i powiedzieć że to takie nieważne, niewarte i byle co było.

 

miej baczenie na bliskich, gdziekolwiek Jesteś...

 

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...