Skocz do zawartości

Jeśli kupował bym nowy motocykl to byłby to?


MOTOCYKL  

331 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakładając że chcę kupić nowy motocykl to byłby on marki:

    • Aprilia
      11
    • BMW
      36
    • DUCATI
      43
    • H-D
      8
    • Honda
      84
    • Kawasaki
      25
    • KTM
      17
    • Suzuki
      49
    • Yamaha
      45
    • Inny
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze marzyłem o Hayabusie , ale ostatnio ujrzałem coś.............. co zmieniło mój pogląd na świat, wywróciło system wartości, zburzyło tamto marzenie........ Nowa Yamaha V-Max. Aż się wstydzę przyznać co się ze mną dzieje gdy widzę ją na zdjęciach. Jestem normalnie jak mały chłopiec, który pierwszy raz w życiu ogląda Playboya, śni mi się po nocach. Nie mam już nawet ochoty myśleć o dziewczynach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nowego moto którego jakoś strasznie chciałbym mieć, oczywiście realnego bo inaczej to drogową desmosedici, tak więc pada na kawasaki, chciałbym mieć moto marki kawasaki.

 

Ponoć fireblade osiągnęło wyższą jakość składania się w zakręty a R1 wyższą jakość wkręcania się na obroty, do tego ten dźwięk... Fajnie byłoby mieć fireblade z silnikiem R1.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi fortuna sprzyjała to bym sobie sprawił:

 

Suzuki w specyfikacji GSV-R wraz z obsługą mechaników na cały sezon oraz nieograniczoną możliwość korzystania z toru np. w Brnie (bo blisko) :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejdzie Ci

i też nie pytaj dlaczego

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym kupił Jawe 650 DAKAR i nie pytajcie czemu :)

Nie zapytam czemu , ale zapytam czy widziałeś ten sprzęt "na żywo" ?A może miałeś okazje tym polatać? Jeśli tak to chętnie bym poczytał o wrażeniach bo moto ciekawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Jawę z silnikiem Rotaxa to uważam że pomysł jest nawet dobry - gorzej z wykonaniem

na żywo widziałem na zlocie w Czechach wersję classic i naprawdę nie wyglądało to jak na fotach reklamowych

myślę że każdy, kto zobaczyłby to na żywo zmienił by zdanie na temat zakupu (jeśli spodobało mu się wcześniej na fotach)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...