Skocz do zawartości

Jeśli kupował bym nowy motocykl to byłby to?


MOTOCYKL  

331 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakładając że chcę kupić nowy motocykl to byłby on marki:

    • Aprilia
      11
    • BMW
      36
    • DUCATI
      43
    • H-D
      8
    • Honda
      84
    • Kawasaki
      25
    • KTM
      17
    • Suzuki
      49
    • Yamaha
      45
    • Inny
      13


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

aprilia shiver 750 lub ktm sm 990t dlaczego bo obydwa fajne wariaty niestety na zadnego nie jestem jeszcze gotow finansowo, ani nie mam doswiadczenia ktore by udzwignelo takie maszyny :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster 695. Oczywiście czerwony ;D

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przejrzałem prawie cały temat i widzę, ze temat BMW budzi emocje również wśród motocyklistów, podobnie jak w przypadku samochodów

 

Jestem posiadaczem i wielkim fanem samochodów marki BMW, nie potrzebuje tego samochodu do przedłużania jakiegokolwiek organu mojego ciała, jeżdżę BMW, bo po prostu samochody tej marki charakteryzują się takimi właściwościami jezdnymi, jakimi nie charakteryzują się inne samochody

 

O motocyklach za wiele nie mogę powiedzieć, na pierwszy moto wybrałem na początek f 800 gs (wcześniej myślałem o 650 gs Dakar, ale postanowiłem dołożyć parę złotych i wejść w inną jakość technologiczną), liczę, że BMW również w motocyklach prezentuje poziom przewyższający konkurencję

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...