Skocz do zawartości

Jeśli kupował bym nowy motocykl to byłby to?


MOTOCYKL  

331 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakładając że chcę kupić nowy motocykl to byłby on marki:

    • Aprilia
      11
    • BMW
      36
    • DUCATI
      43
    • H-D
      8
    • Honda
      84
    • Kawasaki
      25
    • KTM
      17
    • Suzuki
      49
    • Yamaha
      45
    • Inny
      13


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie jestem fanatykiem żadnej marki

f 800 gs ma akurat wszystko czego mi potrzeba

aktualnie latam africą i niestety honda nie wiedzieć czemu nie wypuściła jej następcy ( a ludzie czekają już 6lat)

jakiś czas temu motocyklem docelowym był dla mnie lc8 ale po przejażdżce nim oraz f800gs stwierdzam że bmw bardziej by mi pasowało

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie nawet odpowiadać nie chce.

Wszędzie byłeś i wszystko wiesz.

 

Argumenty wyszly ? Moze Cie cos boli ? Zabierasz sie za dyskusje a niemasz pojecia o tym co mowiesz

 

P.S. Nie kazdy ma zyciorys tak prosty jak robote ktora wykonuje

 

pozdrawiam i bez odzewu.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym niektórzy wychodzą z założenia że niczym innym niz BMW dalej jak 1000km nie zajedzie. Tak na marginesie koledzy oglądali i wiedzą jaki był początek wielkiej wyprawy "Long way round". Nówka Beemka trobiła sru i poszła do serwisu hahahaha.

 

Tak, to jest niepodważalny argument. Pozostałe motocykle innych marek nigdy się nie psuja, nie wymagają obsługi i jeżdżą milion km w każdych warunkach :icon_mrgreen:

 

Wyznawcy "kultu" niemieckiej techniki motoryzacyjnej to specyficzna grupa posiadaczy ;).

 

Absolutnie nie daje się zauważyć wyznawania kultu innych technik motoryzacyjnych.

Fanatyzm jest niezdrowy w _kazdym_ wydaniu, wyluzuj trochę, bo Ci żyłka pęknie... :icon_razz:

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha R1 albo R6 albo Suzi GSXR 1000 albo 600 ...dlaczego ?? Bo w cenie mam wliczone starty w którymś z markowych pucharów na torze... no bo po co komu sportowy motocykl na którym tylko wozi sie dupsko po buki do sklepu jak na jakimś chopperze...? To tak jak kupić sanki i jeździć na nich latem... niby można... ale jaki ma to sens?

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę możliwości hamowania, przyspieszania i omijania wlokących się puszek- tak dla własnego bezpieczństwa i preferencji - wybieram typowego Sporta- nic nie przebije ich możliwości...

Pozdr. i kużwa miałem się nie odzywać- chłopaki już nie będę pić...Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę możliwości hamowania, przyspieszania i omijania wlokących się puszek- tak dla własnego bezpieczństwa i preferencji - wybieram typowego Sporta- nic nie przebije ich możliwości...

Pozdr. i kużwa miałem się nie odzywać- chłopaki już nie będę pić...Janek 748 S.

 

 

E tam Janek...bezpieczeństwo to argument nie trafiony w tym przypadku... preferencje owszem... przerabiałem temat dogłębnie i powiem, że najbardziej racjonalnym wyborem, który godzi bezpieczeństwo, dynamikę i komfort w naszych warunkach drogowych to litrowe turystyczne enduro... np. Triumph Tiger, DL 1000, Varadero, GS 1200, Ducat Multistrada ... wiadomo jak się kocha sporty to jest się gotowym do poświęceń... i latałem kilka razy tą nieszczęsną drogą do Jedwabnego moją byłą cbr a innym razem DL 1000 i różnica jest ogromna... sam jestem fanatykiem sportów..ale w naszych warunkach drogowych (już to wiele razy powtarzałem) nie da rady w pełni cieszyć się ich możliwościami... NO kurwica mnie brała jak latałem moim byłym TLem 1000 R i mimo krętej drogi nie mogłem konkretnie się złożyć bo nawierzchnia drogi przypominała kartoflisko... i turlam się 60 km/h bo przy większej prędkości wypadaja plomby z zębów... a jak juz znajdzie się kawałek dobrej nawierzchni , to w dupę jeża prosta... po jakimś czasie odwijanie do odcinki na prostej staje się nudne...i nie do tego stworzono sportowe motocykle... a nie o to chodzi żeby się wku**iać podczas codziennej jazdy tylko się cieszyć... Dwa sezony cywilnie przejździłem KLV 1000 (DL) i problem złych nawierzchni zniknął... dynamika bardzo przyzwoita a i bezpieczeństwo również... no i oczywiście na takim sprzęcie nie czułem się ograniczony poprzez stan nawierzchni drogi... jak to mało miejsce w przypadku sportowych maszyn... Psełdo sporcika oczywiście mam (SV 650S) i od czasu do czasu zabieram na jakiś tor i nawet czasem uda się dokopać mocniejszym sportom... i wtedy dopiero jest frajda... sam frajda latania po winklach... po stokroć więcej frajdy (w przypadku motocykli sportowych) daje przejechanie 50 km na torze niż 300 na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E..tam Cabaniero przyznaj się że się letko zestarzałeś i "sportsiusiumajtki" Cię nie interesują, a raczej wygoda i komfort :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

a droga na Jedwabne to rzeczywiście jest znakomitym testerem na pytanie czy jeszcze chcę być motocyklistą na "ścigaczu" :icon_mrgreen: ...żeby nie Ohlins w moim 748 to już kilka razy miałbym mokro pod kaskiem...

ale cóż takie są prawidła szeroko pojętego motocyklizmu- że sie coś podoba, a potem nie..., ja na przykład na krotkie dojazdy i jazde w teren mam DR 350..., ale po wizycie dzisiaj na targach, mam nową miłość - można i po niewielkich modyfikacjach w teren sie wybrac i po asfalcie polatac- zwie się Hypermotard... to jeśli miałbym wybierać nie patrząc na kasę : to na asfalt 1098 R, a na krótkie dojazdy + male modyfikacje-do terenu- Hypermotard...

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...