Skocz do zawartości

Jeśli kupował bym nowy motocykl to byłby to?


MOTOCYKL  

331 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakładając że chcę kupić nowy motocykl to byłby on marki:

    • Aprilia
      11
    • BMW
      36
    • DUCATI
      43
    • H-D
      8
    • Honda
      84
    • Kawasaki
      25
    • KTM
      17
    • Suzuki
      49
    • Yamaha
      45
    • Inny
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiajaca ta popularnsc BMW. Wszyscy chca, ale malo tego widze na ulicy.

 

 

Ceny sa jednak zawyżone :icon_rolleyes: Za ca. dwie dychy można kupić np ośmioletnie BMW lub o połowę młodszą japonię. Ja przy kupnie nie kierowałem się rozsądkiem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego BMW wygrywa. A to dlatego, że jak taka maszyneria stanęła by pod domem to sąsiadów ch..j by strzelił z zazdrości a posiadaczowi przybyłoby kilka lub kilkanaście cm w majtasach....o ego nie wspomnę, 100% doładowanie

 

Pozdrawiam posiadaczy wspomnianej marki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego BMW wygrywa. A to dlatego, że jak taka maszyneria stanęła by pod domem to sąsiadów ch..j by strzelił z zazdrości a posiadaczowi przybyłoby kilka lub kilkanaście cm w majtasach....o ego nie wspomnę, 100% doładowanie

 

Pozdrawiam posiadaczy wspomnianej marki :D

 

 

A zdarzyło Ci się kiedyś przejechać bemką więcej niż parę km ? Lub przynajmniej nań usiąść ? :icon_mrgreen: Albo chociażby używać wyrazów przy kolejnej konserwacji łańcucha ? :icon_mrgreen:

Równie dobrze posiadacze droższych marek mogliby się wysoko nosić i patrzeć z politowaniem na "dusigroszów na tanich plastikach" :icon_mrgreen:

Nie rozumiem, jak można dosrywać komuś, że jeździ taką czy inną marką. To zazdrość jest, czy jak ? Mam nadzieję, ze przynajmniej czysta i bezinteresowna... :icon_mrgreen: Dozbieraj trochę, kup, i będziesz pewnie równie dzielnie walczył po drugiej stronie - na którą teraz plujesz... :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego BMW wygrywa. A to dlatego, że jak taka maszyneria stanęła by pod domem to sąsiadów ch..j by strzelił z zazdrości a posiadaczowi przybyłoby kilka lub kilkanaście cm w majtasach....o ego nie wspomnę, 100% doładowanie

 

Pozdrawiam posiadaczy wspomnianej marki :D

Widac od razu,ze nie miales okazje pojezdzic biemdablju...Polecam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko sie zdecydowac na jeden...dlatego ponizej w kolejnosci pragnięcia :crossy: :

 

Yamaha XJR 1300 - bo sie zakochalem :cool:

Suzuki Hayabusa - bo lubie miec ostra kochanke :icon_razz:

H-D Night Road - bo mi sie mokro robi jak go widze :icon_mrgreen:

 

 

Edytowane przez goncior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego BMW wygrywa. A to dlatego, że jak taka maszyneria stanęła by pod domem to sąsiadów ch..j by strzelił z zazdrości a posiadaczowi przybyłoby kilka lub kilkanaście cm w majtasach....o ego nie wspomnę, 100% doładowanie

 

jak przejedziesz sie kiedys ta marka to moze wtedy pogadamy

 

jak na razie nie planuje kupna nowej K 1300 S ale nigdy nie wiadomo. W Kwietniu moze Maju zrobie nia tescik i podziele sie wrazeniami :icon_mrgreen:

 

Jako, ze mam troche klopoty z kolanem ktore troche boli, zaczynam powoli rozwazac troche inna i bardziej sprzyjajaca pozycje. na dzein dzisiejszy nie wize nic poza

 

K 1_00 S i Triumph'em Tiger'em, ewentualnie cos Z HD model V-Rod lub Street Bob ale z inna kierownica :icon_mrgreen:

a moze BMW G 450

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego BMW wygrywa. A to dlatego, że jak taka maszyneria stanęła by pod domem to sąsiadów ch..j by strzelił z zazdrości a posiadaczowi przybyłoby kilka lub kilkanaście cm w majtasach....o ego nie wspomnę, 100% doładowanie

 

Pozdrawiam posiadaczy wspomnianej marki :D

 

oj, Panie Rebelu - herezję głosicie ;)

Jak poprzednicy wspomnieli żeby zrozumieć trzeba po prostu przejechać się dłuższy kawałek (ja potrzebowałem ok. 300km).

 

Co do samego tematu - u mnie zależy czy to miało by być kolejne moto, czy zamiast obecnych.

W tym momencie gdybym miał dostawić kolejne moto do garażu to byłby KTM LC4 Adv (co planuję, aczkolwiek używkę), gdyby jako jedyne to musiałbym wybierać pomiędzy R1200GS (niekoniecznie adv) a F800GS.

 

pozdrawiam, Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel mój został osiągniety. Dyskusja była zbyt jałowa i bezpłciowa. Taka jakby wykastrowana.

Wasze posty wiele mówią. Mówią nie o marce a ludziach którzy ją wybierają. Zapewne z różnych powodów, które tak na prawde g...o mnie interesują. Można jeździć sobie na komarku i też jest fajnie.

Dozbieraj trochę, kup, i będziesz pewnie równie dzielnie walczył po drugiej stronie - na którą teraz plujesz...

Na nikogo nie pluje. W tym fragmencie misman, Twoim fragmencie, który zacytowałem przekazujesz mi pewną informacje. Domyśl się jaką.

jak przejedziesz sie kiedys ta marka to moze wtedy pogadamy

Z przyjemnością:)

Widac od razu,ze nie miales okazje pojezdzic biemdablju...Polecam icon_twisted.gif

Przełożę znaczek. Na pewno to zauważą.

BTW. Moja lokomotywa nie ma kompleksów.

oj, Panie Rebelu - herezję głosicie mrugacz.gif

Adasiu, z Tobą zawsze poprowadze konstruktywną polemike :lalag:

 

Tak po prawdzie to chciałem tylko kijek w mrowisko włożyć.

Hahahahaha...udało się.

BTW. Panowie na beemkach....więcej luzu....poluzowac poslady i nie spinać sie tak bardzo....no i od czasu do czasu machnijcie łapką w geście pozdrowienia bo chyba złych nawyków nabieracie od użytkowników innej jakże szlachetnej i cenionej marki :icon_razz: :icon_twisted:

 

POZDRAWIAM!!!!!

 

 

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożę znaczek. Na pewno to zauważą.

BTW. Moja lokomotywa nie ma kompleksów.

 

Haha-dobre :D Pod wzgledem silnikowym moze nie. Ale zawieszenia i hamulcow takiego jak ma BMW śmiem twierdzić że w Banditach za dwadzieścia lat nawet nie będą montować :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha-dobre :D Pod wzgledem silnikowym moze nie. Ale zawieszenia i hamulcow takiego jak ma BMW śmiem twierdzić że w Banditach za dwadzieścia lat nawet nie będą montować :icon_mrgreen:

No wiesz Zajc .... wiele zależy od "PILOTA" :biggrin: :wink: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...