Skocz do zawartości

Jeśli kupował bym nowy motocykl to byłby to?


MOTOCYKL  

331 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zakładając że chcę kupić nowy motocykl to byłby on marki:

    • Aprilia
      11
    • BMW
      36
    • DUCATI
      43
    • H-D
      8
    • Honda
      84
    • Kawasaki
      25
    • KTM
      17
    • Suzuki
      49
    • Yamaha
      45
    • Inny
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Coś pomiędzy:

 

-Yamaha R1 2009 (bo ma wyświetlacz biegów haha :PP)

-KTM 690 SuperMoto (bo jest fajny na miasto)

-BMW R1200 GS Adventure (bo jest dobry stworzony do turystyki?)

 

a jakby się dało to te 3 jednocześnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda jest nieobiektywna:P

Ja bym chcial zaznaczyc Triumph (a nie podoba mi sie wrzucanie tego do jednego worka z innymi)

 

A dokladnie triumph sprint st 1050 bo... pod koniec sezonu zakupilem takiego i sie jeszcze nie nacieszylem, wiec wyboru bym nie zmienil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F 800 GS to dla dziewczyn ....... Ja bym wybrał R 1200 GS Adventure lub K 1300 S :biggrin:

 

widzisz... jak podano wyżej: najwyraźniej niektórym jest motocykl potrzebny do jazdy, nie do kompensowania sobie jakichś niedostatków. mniej lub bardziej anatomicznych :icon_razz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda jest nieobiektywna:P

Ja bym chcial zaznaczyc Triumph (a nie podoba mi sie wrzucanie tego do jednego worka z innymi)

 

A dokladnie triumph sprint st 1050 bo... pod koniec sezonu zakupilem takiego i sie jeszcze nie nacieszylem, wiec wyboru bym nie zmienil:)

 

 

niestety w sądzie można dać tylko 10 odpowiedzi i nie mogłem go umieścić :bigrazz:

 

Pozatym naukowo jest udowodnione że cżłowiek może wybrać racjonalnie tylko z 7 wariantów, więc Twój wybór i tak jest nie racjonalny :wink: :icon_razz: a mój tymbardziej :D

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz... jak podano wyżej: najwyraźniej niektórym jest motocykl potrzebny do jazdy, nie do kompensowania sobie jakichś niedostatków. mniej lub bardziej anatomicznych :icon_razz:

jsz

No to posłuże sie moim ulubionym słowem:

 

PROJEKCJA jeden z narcystycznych mechanizmów obronnych; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. :icon_razz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie MV Agusta?? Idac za głosem serca i posiadajac odpowiedni ;) zasob gotowki bardzo chetnie bym zawital do dealera tej marki :D

Oczywiscie przy zalozeniu ze niebylby to jedyny motocykl w moim garazu-bo przeciez czyms trzeba jezdzic a nie tylko ogladac :P

Zreszta-wolalbym miec trzy rozne uzywki(cos na codzien, na tor i w las) niz jedną nowke za 70 tysiaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa bym kupił.... :cool: R1200GSA oraz K1200RS :icon_razz: Trochę mnie teraz ciągnie, żeby koło 1150 postawić K1200RS (ofcóż używany :bigrazz: ). Tylko by mnie chyba kobita z domu wyrzuciła... :icon_eek: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz to byla by to Honda Fireblade 07. Zastanawiajaca ta popularnsc BMW. Wszyscy chca, ale malo tego widze na ulicy. Jak juz mnie bedzie stac na reletywnie nowy motocykl, to idac z domku do Heine Gericke mam salon H-D&Buell&BMW. Wtedy przestane go omijac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...