Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yuby, napisałem. Na poprzedniej stronie jest.

Błażej, dzięki że po mnie nie przejechałeś i szkoda, że ten SM wpadł na Ciebie. Ja miałem do wyboru załadować w tego przed nami lub hamować i nie zmieniać nagle linii.

Myślałem, że się uda, bo to nie było w klamkę i gleba, tylko to hamowanie chwile już trwało.

Za gęsto było i tyle.

Edytowane przez MikolajXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziału nie było, w sumie było kilka wolno bardzo jeżdżących moto, ale łatwo ich było wyprzedzić a robienie przerw w jazdach żeby potoczyć się 30km/h po torze dla kilku moto to strata kasy dla pozostałych :)

 

Tak patrzę na tą fotkę i zastanawiam się, jak to supermoto znalazło się w takim położeniu...

 

Błażej, czy reszta moich fotek jest tak samo nieostra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ta fotka wygląda jak dobry burdel, jeden ćwiczy stopale, drugi wheelie.. rzeczywiscie, w Lublinie było spokojniej ;)

Buahahaha :). W przeciwną stronę! A trzeci breakdance synchroniczny z motocyklem ;)

Padłem :)

Oczywiście nie jest to śmieszne, ale to taki...humorek sytuacyjny :)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki krotki odcinek toru, a kazdy jedzie w inna strone.

 

Vega - sesje po 20 minut nikogo nie krzywdzą, a pozwalają choć trochę bezpieczniej jeździć tym całkowitym lamusom i tym jeżdżącym trochę lepiej.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie było tak dużo ludzi. Więcej było np. w piątek po Bożym Ciele. Wolniejszych łatwo się wyprzedzało, supermociaki przepuszczałem jak zwykle, więc podział byłby bez sensu - tutaj chłopaki mieli pecha. Fota jest zajebista - akurat na stronkę thepictureisunrelated haha. Zdrowia chłopcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie na bikepics, fota dnia murowana, a moze nawet i fota miesiaca.

Warto by dac cynk temu kolesiowi rnickeymouse, ktory nagrywa filmy w Mullholand - w Radomiu tez zawsze mialby co robic.

A tak na powaznie, to zycze szybkiego powrotu do zdrowia i uwazac na swiezakow na tych ciasnych i wolnych kartingach!

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisał Fantom - nie było dużo ludzi (czasem było tylko kilka motocykli na torze), a że kilka osób wolno jeżdżących - to normalne.

Podział na grupy raczej bez sensu.

W sumie, poza tym incydentem było spokojnie. Ja jestem z wyjazdu zadowolona.

 

Mikołaj - szybkiego powrotu do zdrowia :biggrin:!

Błażej - szybkiego poskładania sprzęta :biggrin: !

 

I do zobaczenia niebawem :biggrin: :biggrin: :biggrin: !

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...