Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vega, foty generalnie robiłaś ostre. Ta sekwencja z gleby jest gorsza (geny reportera są u Ciebie, koledzy na ziemi, a Ta foty trzaska ;) ) pod koniec tyg. wrzucę resztę zdjęć.

 

Już nie mogę się doczekać... a z tymi fotami, wiesz... nie za często mam taki dobry sprzęt w łapkach, to korzystałam :) (i tak się powstrzymywałam - w sumie kilka tylko jest, bo wiedziałam, że ktoś powie hiena - zamiast pomóc foty robi... :( ... no i mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie się bawiliście za 150zł.

 

No ba. Było całkiem wyjebiście.

 

Ja szukałem miejsca, żeby nie wjechać w Mikałaja lub w jego moto, oczywiście dałem w hample, ale dostałem strzała z tyłu od SM, po którym podbiło mi tył (rozwalony wydech i plastiki) ale udało mi się utrzymać na sprzęcie i w nikogo nie trafić....

img3724e.jpg

 

 

Hehe ja nawet jak tam do was podjechałem to długo mi zajęło zanim sobie ogarnąłem co tam się stało :)

Błażej Mikołaj nie wiem jak mogłeś spanikować przed tym kolesiem na TDM-ie, on jeździł naprawdę spacerowo, w sumie nie wiem jak by się trzeba starać żeby wejść z nim na kolizyjny tor jazdy ;) ja tym Twoim hornetem zjechałem z toru, w sumie to NIC się tam nie stało, tylko kierunek i lekkie rysy to mniej niż nic.

 

Rinas, to Ty masz ten gigantyczny bagażnik przykręcony do tuoniaka? :D

 

Yeah to sem ja panocku :) miałem jechać do Białej ale nie wyszło, a że potem nikogo na szybko nie znalazłem do kompletu do Gixa do przyczepki to sobie pojechałem Aprilką na Radom. Miałem już nie jeździć i nie kusić losu, ale co tam. Fajnie było. No i już teraz widzę że po ustawieniu zawiechy przez Łukasza opony w Apce zużywają się przezajebcz równo, nic nie jest wyszarpane ani nic w tym stylu. Bo kiedyś to były prawie porwane.

 

A co do stelaża to daj mu spokój, jest zajebisty i wielofunkcyjny :)

Kiedyś go ściągałem do jeżdżenia ale teraz mam wyj**ane.

Edytowane przez rinas

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rinas, no udało się wejść na kolizyjny. Moje wyście z lewego wypadło prosto na niego. Różnica prędkości bardzo mnie zaskoczyła. Nie chciałem za gwałtownie się prostować, żeby szybko wejść na wewnętrzną do prawego, bo nie wiedziałem jak blisko jest Błażej i ten na SM, a wyraźnie ich słyszałem. Podjąłem decyzje o hamowaniu. Nie czułem wtedy paniki, bo wydawało mi się, że wyhamuje, ale cały czas się szybko do niego zbliżałem i dodałem jeszcze hebla. Zapewne pchnęło mnie wtedy dodatkowo na kierę, opona już tego nie zniosła i gleba. Szybko się to działo, ale wracam myślami i analizuje, co by jakąś naukę z tego wyciągnąć.

Motocykl widzę nie poszedł w jeden pozycji w ślizgu, tylko go obróciło. Na fotce jest siodełkiem do mnie, a zatrzymał się odwrotnie.

Edytowane przez MikolajXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK spoko każdy ma prawo się wywalić, tylko że ten zakręt przd którym była cała historia to najwolniejszy zakręt na całym torze i trzeba przewidywać... nie chcę się mądrzyć bo sam na Radomiu figure ładną zajebałem ale ogólnie mówię.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rinas, ale cała akcja rozegrała się w lewym, nie prawym. Do tego najwolniejszego to moje moto doszlifowało. Dlatego leży na lewej stronie.

No nic, wiadomo, że trzeba przewidywać. Jak pisałem błędna ocena/zła decyzja.

Edytowane przez MikolajXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...