Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzyłem, zawsze staram się patrzeć jak najgłębiej.

Ja chciałem go wyprzedzać za chwilkę i wiedziałem jak chce to zrobić, ale oszukałem się w ocenie różnicy prędkości i po prostu na wyjściu z tego lewo znalazłem się złym miejscu względem niego. No i stwierdziłem, że będę hamował, widać to była zła decyzja, lub źle wykonana, albo cały plan był od początku zły.

Trzeba by to narysować jak to było. Gmoch by się przydał i ładnie zanalizował :)

Edytowane przez MikolajXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jes za*eb...ście prosta , jestem przekonany, że Rinas zhamował by tyłem, założył kontrę, dał gaz na full i przeszedł slidem obok wolnego moto w winklu, mając jeszcze z centymetr zapasu (oczywiście jak by mu się komputer nie zawiesił) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jes za*eb...ście prosta , jestem przekonany, że Rinas zhamował by tyłem, założył kontrę, dał gaz na full i przeszedł slidem obok wolnego moto w winklu, mając jeszcze z centymetr zapasu (oczywiście jak by mu się komputer nie zawiesił) :)

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: boskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jes za*eb...ście prosta , jestem przekonany, że Rinas zhamował by tyłem, założył kontrę, dał gaz na full i przeszedł slidem obok wolnego moto w winklu, mając jeszcze z centymetr zapasu (oczywiście jak by mu się komputer nie zawiesił) :)

 

:lalag: :lalag: :lalag:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filimk zaraz po wypadku:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pdcmsYQPYaA

 

więcej widać jak sie przełączy na 720p

 

w buraki wyjechać nie jest źle - zawsze jak jestem na torze to gdzieć pojadę - nie inaczej było i tym razem :biggrin:

 

jeszcze jeden filmik w ramach ciekawostki ujęciowej (surowy):

 

generalnie mam też normalne ujęcia, na których sporo z Was też jest... jak się ogarnę, pomontuje to powrzucam wszystko.

 

p.s

 

całe to pier.olenie o zamulaniu na torze jest trochę nie na miejscu :dry:

Po pierwsze to IMO za wiele nie przeszkadza - można spokojnie objechać ( przynajmniej przy takiej frekwencji jak w niedziele)

Po drugie ludzie przyjeżdzają na tor pierwszy raz a potem czytają, że ZAMULALI i jakimś "wielkim ścigantom" przez to humor popsuli... To niezbyt miłe... Wszyscy jak przyjechaliście na tor to od razu rekordy biliście..?

 

Sorki na morala, ale tak jakoś mi wyszlo...

 

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sangoku: dokładnie jak mówisz - ci najwolniejsi nie byli jakimś specjalnym problemem, a nawet gdyby, to moim zdaniem jest to nawet element (jeśli tak to mogę ująć), który powoduje, że też się czegoś uczymy. Zresztą zawsze wyprzedzający musi uważać na wyprzedzanego, a nie odwrotnie. Więc po stronie bardziej doświadczonych (szybszych) leży odpowiedzialność bezpieczne wykonanie manewru.

A w tej konkretnej sytuacji (nie widziałam momentu wypadku) pewnie był to zwykły incydent, który każdemu mógł się przydarzyć. I tyle. Dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność, nie mam do tego wolnego pretensji, ani ogólnie do kogokolwiek jeżdżącego wolno lub wolniej ode mnie. Każdy ma takie samo prawo i każdy podpisuje kwita, że wjeżdża na własną odpowiedzialność. Też nie miałem żadnych problemów z wyprzedzaniem, aż do tego pechowego momentu. Shit happens, lipa tylko, że mnie zagipsowali. No i żeby nie było, że ze mnie jakiś wielki ścigant :)

Edytowane przez MikolajXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka jest taka - nie bójmy się wyjechać w buraki. To całkiem niezła alternatywa dla hamowań i dziwnych manewrów w ścisku.

No. Gdyby ktoś miał z tym problem - zapraszam na lekcję :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...