Jump to content

krzywer

Forumowicze
 • Posts

  1190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by krzywer

 1. Do końca roku nic nie biorę!

 2. zapraszam na oględziny http://allegro.pl/suzuki-dr-z-400-sm-drz400sm-2005-doinwestowany-i4221055184.html
 3. krzywer

  Wiosna!

  Ale jak proszek, to chyba tylko niemiecki... Tylko czy z ABSem?
 4. krzywer

  Wiosna!

  W sumie tanio wychodzi. A zostawia smugi?
 5. krzywer

  Wiosna!

  Jako, że za oknem piękna pogoda, święta za pasem - mam do Was pytanie. Dręczy mnie to od dłuższego czasu. Jaki środek do mycia okien polecacie? Proszę o poważne wypowiedzi...
 6. Z zoomem nie tykać - wystarczy popytać użytkowników i poczytać opinie. Właśnie też jestem na etapie zakupu lornetki do obserwacji głównie ptaków. 10x50 jest dość uniwersalna, ale za to niezbyt mała. Zależy co chcesz obserwować i o jakiej porze. Jeśli w dzień, to nie potrzebujesz 7x50 - jest zajebiście jasna, ale obiektywy 50mm zajmują swoje miejsce. Do dziennych obserwacji powinno wystarczyć śmiało 30mm obiektywu (druga wartość w parametrze). No i kwestia czy z bliska czy z daleka :). Ktoś mi dziś stanowczo odradził Delta Optical, chociaż na lornetkę tej firmy się od początku czaiłem. Im więcej czytam, tym bardziej głupi jestem...
 7. A ja ruszam "na nogę wleczoną", bo ta technika jest efektowna i zapożyczona ze sportów motocyklowych. Nie jest też łatwa do opanowania.
 8. To co pan naprawdę?!

 9. Długoś nie polatał. Dlaczego sprzedajesz?
 10. U mnie decydujący głos ma ewentualny przyszły przełożony. Kadry jedynie przekazują mu rekomendacje, on może ewentualnie postąpić wbrew nim. Często temat jest już nagrany wcześniej, a do kadr idzie się tylko po to, że muszą mieć odhaczone spotkanie.
 11. Właśnie tamtędy jechałem, strasznie to wygląda. Motocykl to biały fireblade, jeden z tych nowych, od 2008r. Kochani, oczy dookoła głowy, nie dajmy się zabić.
 12. Tak sobie czytam i czytam i...to chyba zależy od specyfiki motocykla, nie? Sportem hamujemy inaczej, armaturą inaczej. Ja np przywiązałem sobie z tyłu kotwicę i zrzucam, jak widzę, że nie zdążę zatrzymać się tam, gdzie powinienem...
 13. Z tego, co wiem to właśnie na tym polega, że ma być nikotyna. Brak natomiast substancji smolistych, które najbardziej trują.
 14. No dobrze kombinujesz, dobrze. Jak chcesz go utrzymać w złożeniu, musisz mocniej cisnąć wewnętrzną ręką i już.
 15. Już się ku*wy zbrojo!

 16. Jakby ktoś chciał do tematu wrócić - są kaski i inne rzeczy ICONa w stolicy. Ja kupiłem u nich krótkie rękawice icona, ale kaski też mierzyłem. Gdyby nie ta zmiana na supermoto, ubrałbym się w ajkona od stóp do głów ;) http://www.e-szosowe.pl/icon-m-69.html?osCsid=8749ad99634fe618eec85c38f664978a
 17. A ja se dziś zanabyłem do SM o takie icona: http://www.e-szosowe...rne-p-1764.html jeno czerwone :). Jeszcze nie polatałem. Testował ktoś? Ogólnie poprzymierzałem tam trochę kasków i ciuchów icona no i wrażenie robią... A wiecie może czy skuteczny jest ten ichni antifog?
 18. Tak też zrobię, innego wyjścia ni ma. A cena z dupy - potwierdzam :)
 19. Działał pięknie do dzisiejszego poranka. No i w środku jest jakaś płytka elektroniczna, nie znam się na przerywaczach :). A wygląda tak ów przerywacz http://allegro.pl/przerywacz-kierunkowskazow-led-suzuki-gsx-gsf-sv-i2596086742.html Widać, że są tam zaczepy i można go rozebrać.
 20. Joł. Dziś po myciu motocykla (drz sm 2005) kierunki zamiast migać zaczęły świecić stałym światłem (led). Zajrzałem do przerywacza - jakiś idiota - poprzednik - założył go do góry nogami, przez co woda się lała do przerywacza. Przeczyściłem go, bo wszystko było zaśniedziałe, ale to nic nie dało. Ktoś przerabiał podobny temat?
 21. Z tego to ja na razie umiem po chodniku i pseudo stopale, ale pracuje nad tym :). Całkiem szybko się uczę ;) No i jest coś w tym co piszesz Emsi - zdecydowanie swobodniej niż na sportowym :)
 22. Dziękuję Wam wszystkim Kochani za słowa uznania, oraz konstruktywnej krytyki, bo przecież wiem, że to z troski o moje dobro oraz bezpieczeństwo. Oczywiście wyciągnę wnioski z dobrych rad i wezmę pod uwagę przy wyborze kolejnej maszyny. Kocham Was :). PS. Supermoto jest zajebiste, a mogą ssać :D
×
×
 • Create New...