Jump to content

krzywer

Forumowicze
 • Posts

  1190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by krzywer

 1. Do końca roku nic nie biorę!

 2. zapraszam na oględziny http://allegro.pl/suzuki-dr-z-400-sm-drz400sm-2005-doinwestowany-i4221055184.html
 3. Z zoomem nie tykać - wystarczy popytać użytkowników i poczytać opinie. Właśnie też jestem na etapie zakupu lornetki do obserwacji głównie ptaków. 10x50 jest dość uniwersalna, ale za to niezbyt mała. Zależy co chcesz obserwować i o jakiej porze. Jeśli w dzień, to nie potrzebujesz 7x50 - jest zajebiście jasna, ale obiektywy 50mm zajmują swoje miejsce. Do dziennych obserwacji powinno wystarczyć śmiało 30mm obiektywu (druga wartość w parametrze). No i kwestia czy z bliska czy z daleka :). Ktoś mi dziś stanowczo odradził Delta Optical, chociaż na lornetkę tej firmy się od początku czaiłem. Im więcej czytam, tym bardziej głupi jestem...
 4. A ja ruszam "na nogę wleczoną", bo ta technika jest efektowna i zapożyczona ze sportów motocyklowych. Nie jest też łatwa do opanowania.
 5. To co pan naprawdę?!

 6. Długoś nie polatał. Dlaczego sprzedajesz?
 7. Właśnie tamtędy jechałem, strasznie to wygląda. Motocykl to biały fireblade, jeden z tych nowych, od 2008r. Kochani, oczy dookoła głowy, nie dajmy się zabić.
 8. Tak sobie czytam i czytam i...to chyba zależy od specyfiki motocykla, nie? Sportem hamujemy inaczej, armaturą inaczej. Ja np przywiązałem sobie z tyłu kotwicę i zrzucam, jak widzę, że nie zdążę zatrzymać się tam, gdzie powinienem...
 9. Z tego, co wiem to właśnie na tym polega, że ma być nikotyna. Brak natomiast substancji smolistych, które najbardziej trują.
 10. No dobrze kombinujesz, dobrze. Jak chcesz go utrzymać w złożeniu, musisz mocniej cisnąć wewnętrzną ręką i już.
 11. Już się ku*wy zbrojo!

 12. Jakby ktoś chciał do tematu wrócić - są kaski i inne rzeczy ICONa w stolicy. Ja kupiłem u nich krótkie rękawice icona, ale kaski też mierzyłem. Gdyby nie ta zmiana na supermoto, ubrałbym się w ajkona od stóp do głów ;) http://www.e-szosowe.pl/icon-m-69.html?osCsid=8749ad99634fe618eec85c38f664978a
 13. A ja se dziś zanabyłem do SM o takie icona: http://www.e-szosowe...rne-p-1764.html jeno czerwone :). Jeszcze nie polatałem. Testował ktoś? Ogólnie poprzymierzałem tam trochę kasków i ciuchów icona no i wrażenie robią... A wiecie może czy skuteczny jest ten ichni antifog?
 14. Tak też zrobię, innego wyjścia ni ma. A cena z dupy - potwierdzam :)
 15. Działał pięknie do dzisiejszego poranka. No i w środku jest jakaś płytka elektroniczna, nie znam się na przerywaczach :). A wygląda tak ów przerywacz http://allegro.pl/przerywacz-kierunkowskazow-led-suzuki-gsx-gsf-sv-i2596086742.html Widać, że są tam zaczepy i można go rozebrać.
 16. Joł. Dziś po myciu motocykla (drz sm 2005) kierunki zamiast migać zaczęły świecić stałym światłem (led). Zajrzałem do przerywacza - jakiś idiota - poprzednik - założył go do góry nogami, przez co woda się lała do przerywacza. Przeczyściłem go, bo wszystko było zaśniedziałe, ale to nic nie dało. Ktoś przerabiał podobny temat?
 17. Z tego to ja na razie umiem po chodniku i pseudo stopale, ale pracuje nad tym :). Całkiem szybko się uczę ;) No i jest coś w tym co piszesz Emsi - zdecydowanie swobodniej niż na sportowym :)
 18. Dziękuję Wam wszystkim Kochani za słowa uznania, oraz konstruktywnej krytyki, bo przecież wiem, że to z troski o moje dobro oraz bezpieczeństwo. Oczywiście wyciągnę wnioski z dobrych rad i wezmę pod uwagę przy wyborze kolejnej maszyny. Kocham Was :). PS. Supermoto jest zajebiste, a mogą ssać :D
 19. Tak więc - stało się. Tak mi się wydaję, że każdego to czeka prędzej, czy później. A przynajmniej każdy z nas o tym marzy od czasu do czasu. A ja postanowiłem owo marzenie zrealizować :). Co tu więcej pisać...jestem wzruszony. Pozdro 600...a w zasadzie 400. Palta gumę, nie duszę!
 20. motory so niebezpieczne

  1. sponsi

   sponsi

   Mnie tam jeszcze żaden nie ugryzł .

  2. rafael

   rafael

   pierd*lisz?

 21. Tylko...czy posiada w/w siedzenie pasażera? ;) Baśka, bez fotek nie przejdzie. edit: Mam dziwne przeczucie, że ten temat zostanie niebawem przeniesiony do innego działu nieopodal... :bigrazz:
×
×
 • Create New...