Skocz do zawartości

Kup se japsa...


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem: czasami wpadnie gdzieś w oko ogłoszenie o sprzedaży starego japońca. A to w lokalnych gazetach, a to gdzieś w internecie. A to na Forum eMZetek :bigrazz: No i czasami za głupie pieniądze.

Podrzucajcie tu takie informacje. Nawet jak ktoś sam nie kupi, to może inny pomyleniec (czytaj: któryś z nas) przygarnie starą, przeważnie zaniedbaną, zaawansowaną technologocznie, wymagającą sporych nakładów czasu, pracy i kasy machinerię. Lepsze to, niż oddać domorosłym mechanikom-majsterkowiczom albo małoletnim tłukom, które je zakatują na amen.

 

No i jakbyście szukali jakiegoś konkretnego motocykla, to też się odzywać!

 

ucio

 

P.S. Szukamy, Panowie, taniego CB 250/350 K lub G dla ucia (na prezent dla jego dziewczęcia) :buttrock: Bo ostatni w pociagu mi umknął. Nie cebek był w pociągu, tylko ja. I nie miałem jak zalicytować z przyczajki, w ostatniej chwili. Brawo za inteligencję i umiejętność przewidywania dla mnie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chętnie też w średnio bliskiej przyszłości bym zanabył coś typu Yama XS360 OHC lub cokolwiek z serii Suzuki GS400-500, może być zajechane. W UK takie sprzęty już prawie nie istnieją albo są w super stanie za mega cenę, a na szrocie nie sprzedadzą zwłok takiego sprzęta bo więcej kasy mają z części. :banghead:

 

Kumpel ma GS425 ale to nie jest ten który ja bym chciał. Myślę że za troszkę ponad 1000PLN by poszła, moto jest wporzo, silnik zdrowiutki tylko nikt nie potrafi robić synchro gaźników bo się wychowali na WSK i moto stoi zapomniane bo gaźniki kuleją. :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komisie w Rumii (Gdynia) stoi do sprzedania Yamaha SR 500 1999 r. Cena 4900 zł.

Nie kupię jej albowiem posiadam już dwie takie w stanie idealnym. Jako dawca części jest za droga.

Komisiarz ocenił ją na dobrze. Ja jednak przyznałbym jej dostatecznie. Jest już nadgryziona zębem czasu i zaniedbania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

http://www.allegro.pl/item527747439_kawasaki_kz_550.html

 

http://www.allegro.pl/item525875371_kawasaki_kz_440_bcm.html

 

 

taniej sie chyba nie da... łyknąłbym któregoś, gdyby nie to że już miejsca w garażu nie ma :cool:

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie rozważam zakup Suzuki GS425 od kolegi, moto znam, silnik zdrowiusi jest tylko ze gość nie potrafi wyregulowac gaźników i zapłonu. Potrzebuje kase na gwałt i mówi że za 700PLn puści, rejestrowana i opłacona więc spoczko. Dowiem się na dniach, jak znajdę troche gotówki to wezmę ją do zabawy. :biggrin:

 

EDIT: Fotka owej Suzi... :biggrin:

http://www.foto.severinu.com/index.php?vie...to&photo_id=139

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

onael, cena nie poraża. 2700 + koszt przerejestrowania to dość spora kasa. aukcja niby tip top, moto ładne, niby sprawne, ale po fotkach ciężko stwierdzić. Jeśli ten motor byłby bardzo blisko mnie, to po wnikliwych oględzinach może bym się skusił. W przeciwnym wypadku raczej bym odpuścił.

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosiłem sprzedającego o kilka informacji i zdjec - zobaczymy, czy odpisze :) W sumie to jakieś 150km ode mnie, więc jak coś to się kulnę - strasznie mi się ten motorek podoba :D

 

http://moto.allegro.pl/item525875371_kawas...kz_440_bcm.html

troche dopiescic i bedzie piekna maszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Szukamy, Panowie, taniego CB 250/350 K lub G dla ucia (na prezent dla jego dziewczęcia) :buttrock: Bo ostatni w pociagu mi umknął. Nie cebek był w pociągu, tylko ja. I nie miałem jak zalicytować z przyczajki, w ostatniej chwili. Brawo za inteligencję i umiejętność przewidywania dla mnie :banghead:

 

Ech ucio, ty taki festung Breslau a nie wiesz gdzie szukać? Taż masz ledwo 100kmów do granicy, a potem juz autobana... Jak widać 250 są, 350 to już rarytas.....

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.h...n=&drivingMode=

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.h...n=&drivingMode=

 

 

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow powiem wam szczerze, przeżyłem lekki szok. Nie wiedziałem że te motocykle są tak tanie! Oferty które wkleił saska 251, to motocykle za około 1000 zł! I tu się rodzi pytanie: Czy warto kupować taki motocykl? A później cieszyć się jazdą a nie grzebaniem w nim? Pytam bo w sumie nie mam stałego źródła dochodów, jakieś 1500zł oszczędności i planowałem dozbierać do około 4-5 tys. żeby kupić coś w miarę bezawaryjnego, ale jeśli da się kupić za około 1000 zł motocykl zarejestrowany, jeżdżący i to w miarę bezawaryjnie to czegóż chcieć więcej na początek?

Edytowane przez bart3q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow powiem wam szczerze, przeżyłem lekki szok. Nie wiedziałem że te motocykle są tak tanie! Oferty które wkleił saska 251, to motocykle za około 1000 zł! I tu się rodzi pytanie: Czy warto kupować taki motocykl? A później cieszyć się jazdą a nie grzebaniem w nim? Pytam bo w sumie nie mam stałego źródła dochodów, jakieś 1500zł oszczędności i planowałem dozbierać do około 4-5 tys. żeby kupić coś w miarę bezawaryjnego, ale jeśli da się kupić za około 1000 zł motocykl zarejestrowany, jeżdżący i to w miarę bezawaryjnie to czegóż chcieć więcej na początek?

 

Kup MZtke 250/1.... Jeżeli ci coś walnie w takim japońcu z początku lat 80 to za tą cene zrobisz prawdziwą generalke MZtki.

Co prawda takie motocykle to są właśnie "prawdziwe" motocykle i ogólnie bardzo trwałe, ale tak jak mówie jak coś padnie to kaplica :D

 

Chociaż jak mi padnie coś w LTDku to kupie silnik na częsci i juz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...