Skocz do zawartości

Opony offroadowe - Enduro / Cross / Quad


Rekomendowane odpowiedzi

z shitasa to C-02 , z michalka AC 10 - to takie oponki dual z przewaga na suchy off road

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z shitasa to C-02 , z michalka AC 10 - to takie oponki dual z przewaga na suchy off road

 

C-02 masz tylko w szerszych rozmiarach, do słabszego sprzęta 100/100 albo 110/100 lepiej brać a w takim rozmiarze C-02 nie chodzi.

Michał albo C-16 ma dość dobre opinie, a główna zaleta to mała kasa a opona głównie na twarde i kamień także powinna troche polatać (teoretycznie). Sam jestem ciekaw jak podczas taplania w błocku i na piachu sie spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-02 masz tylko w szerszych rozmiarach, do słabszego sprzęta 100/100 albo 110/100 lepiej brać a w takim rozmiarze C-02 nie chodzi.

 

kwestia mocno dyskusyjna ale to tylko moje zdanie :D

 

ja bym brał 120 do endurzenia

 

ja w crm 125 mam 120/90-18 i węższej bym w życiu nie chciał

 

w pierdziawakach 80ccm też miałem 120 i nie narzekałem....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Źle się zalogowałem. Chodzi o DR 350.

ps. Witam Cię ghollum. Dawno Cię nie było.

He he..... no troszkę mnie przytkało ostatnio :icon_mrgreen: ,do 350 możesz zapakować 120 nie eksploduje z tego powodu :wink: ale ja niespecjalnie przepadam za szerokimi laczkami u siebie mam 120/90 i jestem happy :crossy: .

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaką opone polecilibyście mi do DR 120 czy 110. Bo zastanawiam sie czy 120 nie jest trochę za szeroka.

 

 

100- max 110. U mnie chłopaki do 350-tek zakupili teraz 100 i jest idealnie. Ja w swoim zapodałem kolejną 110 i też jest idealnie. Zauważ, ze 110 to na kostkach jakieś 120-kilka milimetrów sie robi.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy się chwaliłem. Za 30zł, ma jeszcze jakieś 50% bieżnika.

życzę powodzenia na takiej oponie na jesiennych błotach :bigrazz:

 

ja od miesiąca mam metzelera mc4 80/100 i spokojnie mogę go polecic, bo ta oponka niesamowicie trzyma na zakrętach i wreszcie jadę tam gdzie ja chcę a nie moto

 

mam jednak wrażenie, że szybko poleci :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki mam pytanie.

Jeżdże teraz na supermoto laćkach ale chciałbym mieć na zmiane możecie mi coś wynaleźć na felgi 17"(przód i tył) nie znowu jakieś drogie byle to kostka była.Teraz mam pirelki. nowych kół nie umiem dostać a na te 17 coś przecież moge założyć.

Edytowane przez ReD-GreeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki mam pytanie.

Jeżdże teraz na supermoto laćkach ale chciałbym mieć na zmiane możecie mi coś wynaleźć na felgi 17"(przód i tył) nie znowu jakieś drogie byle to kostka była.Teraz mam pirelki. nowych kół nie umiem dostać a na te 17 coś przecież moge założyć.

Przód:

http://allegro.pl/17-c11-opona-cross-70-10...1223597710.html

Tył:

http://allegro.pl/opona-cross-130-80-17-mi...1229941571.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...